Top 10 Airplane Toys For Toddlers – Vozidla pro panenky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Battat

#ad

Wonder Wheels Großes Flugzeug Spielzeug 27 cm – Kinder Indoor und Outdoor Sandkasten Sandspielzeug – Fahrzeug für Mädchen und Jungen ab 1 Jahr

#ad
Battat #ad - Die fahrzeuge werden aus langlebigem Kunststoff hergestellt und können recycelt werden. Empfohlen für Kinder ab 1 Jahr. Das detaillierte fahrzeug ist ein tolles geschenk für Mädchen und Jungen zum Geburtstag und mehr.

Dieses kinderspielzeug ist ca. Keine Batterien notwendig. Robust und langlebiges spielzeug für drinnen und Draußen: Diese Fahrzeuge halten vieles aus! Egal ob im Kinderzimmer, im Garten oder auf dem Spielplatz im Sandkasten als Outdoor Spielzeug. 27 x 29 x 16 cm lxBxH groß. Das große flugzeug mit kräftigen Farben hat bewegliche Teile: drehender Propeller, aufklappbares Cockpit und Einstiegsleiter. Warum eltern wonder wheels vertrauen: wonder wheels von Battat ist ein Familienunternehmen, das 1897 gegründet wurde. Entwicklungsspielzeug, das die Hand-Augen-Koordination und Feinmotorik verbessern kann.
ZnačkaBattat #ad
VýrobceBranford Ltd #ad
Výška6.2
Délka10.46
Hmotnost0.95
Šířka11.39
Číslo díluBT1069Z
ModelkaBT1069Z

2. Battat

#ad

Wonder Wheels Flugzeug Spielzeug – Konstruktionsspielzeug Flugzeug mit Kinder Akkuschrauber – Montage Lernspielzeug zum Zusammenbauen ab 3 Jahren 27 Teile

#ad
Battat #ad - Das kinderspielzeug ist ca. 25 x 15 cm lxbxh groß. 2 aa-batterien notwendig, nicht im Lieferumfang enthalten. Entwicklungsspielzeug, das die Hand-Augen-Koordination und Feinmotorik verbessern kann.

Die fahrzeuge werden aus langlebigem Kunststoff hergestellt und können recycelt werden. Das große flugzeug mit kräftigen Farben hat bewegliche Teile: der Propeller und die Räder drehen sich und mit abnehmbarer Kabinenhaube. Empfohlen für Kinder ab 3 Jahren. Das lernspielzeug ist ein großartiges geschenk für Mädchen und Jungen zum Geburtstag und mehr. Spielzeug flugzeug zum Auseinander- und Zusammenbauen mit batteriebetriebenem Akkuschrauber, Muttern und Schrauben.
ZnačkaBattat #ad
VýrobceWonder Wheels by Battat #ad
Výška6.69
Délka10.83
Hmotnost0.22
Šířka4.33
Číslo díluVE1012Z
ModelkaVE1012Z
ZárukaGesetzliche Gewährleistung

3. Ainiv

#ad

Veselá pedagogická hračka pro odbourání stresu pro děti a dospělé, hračka pro senzorické žirafy, Ainiv 4 kusy teleskopických přísavek – žirafa, Telescopic Suction Cup žirafa Toy

#ad
Ainiv #ad - Základna savičkykaždá teleskopická hračka s přísavkou má přísavku, která může pevně držet na jakémkoli hladkém povrchu, takže si děti mohou hrát v mnoha prostředích. Jeho jedinečný design povzbuzuje děti k nápaditým hraním a pomáhá rozvíjet jejich jemnou motoriku. Tyto hračky pro odbourání stresu jsou skvělým výběrem dárků pro chlapce, vyučovací aktivity atd.

A tato hračka se zatahovací přísavkou je silná a flexibilní a lze ji libovolně otáčet a táhnout, absolutně bezpečný pro vaše dítě a zajišťuje, aniž by se zlomila. A lze ji použít také jako dětskou hračku pro rozvoj motorických schopností, koordinace ruky a oka, vizuálního myšlení a koncentrace dětí a její zářivé barvy a roztomilé tvary upoutají pozornost dětí a zvýší jejich kreativní stimulaci. Díky lehké konstrukci si jej můžete vzít všude s sebou. Malý tip: přísavka bude s trochou vody pevnější. Perfektní dárek tyto fidget hračky pro děti jsou koncipovány tak, sousedy k narozeninám, dětským dnům, spolužáky, party, kolegy, vánocům, školní aktivity, partnery, rodinu, dívky, svátkům, studenty, shledání, aby se pohodlně a snadno používaly.

Kreativní design teleskopická hračka s přísavkou je zábavná a inovativní senzorická hračka, která se skládá z pružných a otočných trubek. Bezpečný a vysoce kvalitní materiál tato senzorická hračka fidget tubes je vyrobena z kvalitního materiálu, který je vhodný pro děti, neobsahuje bpA, že vaše dítě bude vždy chráněno a vy si můžete hrát klidně.
ZnačkaAiniv #ad
VýrobceHUAYOTO #ad
Číslo díluF5-3456400

4. Vanmor

#ad

Okna, vysoké židle, 4 ks Fidget Spinner Spinning Top sací hračka do koupelny, Vanmor Přísavka Spinner hračka pro miminko, letadlo cestování, smyslová hračka pro malé děti, dárek k narozeninám 1-3

#ad
Vanmor #ad - 5 okvětních lístků a káča má dlouhou životnost a stabilitu. Trénování jemných motorických dovednostíměkká gumová přísavka může být pevně připevněna na jakýkoli hladký, neporézní povrch, schopnost pozorování, stolní deska nebo okno. Uchopení, absorpce a rotace mohou zlepšit koordinaci rukou a očí dítěte, jako je stěna, plochý, praktické schopnosti a rozvoj inteligence.

Ideální dárek pro malé děti hračku s přísavkou lze použít jako dekoraci na ozdobení dětských hřišť a jako dárek pro malé děti pro všechny druhy svátků, večírků, prázdnin, včetně dětských sprch, Vánoc atd. Namočte přístroj asi 5 minut do 80 °c horké vody, abyste jej mohli opět normálně používat. Jedinečný design vhodný pro děti 360° hladký, měkký design arc, žádné otřepy a rohy zajišťují citlivé ruce dítěte.

Ložisko s dlouhou životností je vyrobeno z nylonového materiálu pro dlouhotrvající rotaci. Roztomilé tvary včel, hlemýžďů, motýlů a berušek; světlé více barev a chrastítka jednoduše upoutají pozornost dítěte a snižují emoční stres dětí. Koupací hračku lze používat ve vodě bez rezivění. Upozornění: během přepravy může dojít k deformacím. Zároveň nabízí dětské hračky skvělé možnosti pro interakci mezi rodiči a dítětem.
ZnačkaVanmor #ad
VýrobceVanmor #ad
Výška2.24
Délka10.97
Hmotnost0.71
Šířka5.71
Číslo díluspinning toy
Modelkaspinning toy
Záruka12 měsíců

5. m zimoon

#ad

4 auta + 1 sada vrtulníku, děti, přepravní letadlo, chlapec a dívka, m zimoon Transportní letadlo hračka

#ad
m zimoon #ad - Nejlepší dárek k narozeninám, halloweenu, díkůvzdání, Dni dětí a jiným příležitostem ve věku 3-12 let pro chlapce a dívky. Velké části letadla musí děti samy postavit a sestavit do kompletního přepravního nákladního letadla. Kolo letadla nebo auta dává letadlu po jemném tahu dlouhý chod.

Třecí provoz, nejsou nutné žádné baterie přepravní letadlo musí být pouze jemně zatlačeno není nutná baterie, pohybuje se dále dopředu. Diy transportní letadlo, které může trénovat praktické a myšlené schopnosti dětí. Se sadou hraček pro vlastní výrobu letadel mohou vaše děti zažít radost ze skládání a zlepšit praktické DIY schopnosti a schopnosti myšlení. Vhodné pro vývoj předškolního vzdělávání. Ideální pro hraní s přáteli nebo hraní samostatně. Diy přepravní sada na hraní v letadle 4 kusy aut, 1 kus vrtulník, 1 kus nákladního letadla a 1 kus nálepky se vzájemně kombinují.

Trvanlivý a bezpečný abs materiál přepravní letadlo a auto jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, žádné starosti pro vaše děti, odolného a nerozbitného materiálu, netoxického ABS, který je testován na bezpečnost, které si hrají. Vzdělávací hračkapřepravní nákladní letadlo se sadou autíček umožňuje vašim dětem zažít funkci auta a letadla a znalosti o dopravě. Ideální dárek pro děti toto přepravní letadlo je zabaleno v exkluzivní dárkové krabičce, vánocům, novému roku, přepravním letadle s autíčkem a vrtulníkem.
Značkam zimoon #ad
Výrobcem zimoon #ad
Výška3.94
Délka14.57
Šířka7.48
Číslo díluMOHITAM ENTERPRISE

6. Withosent

#ad

Na učení základních dovedností, pro předškolní dívky i chlapce od 3-4 let, interaktivní taška se 4 vrstvami, Withosent naučná motorická pomůcka pro děti, Montessori hračka

#ad
Withosent #ad - Rodiče své děti mohou při učení základních dovedností doprovázet. Přenosný design lehká a vybavená držadlem na přenášení. Vzdělávací hračka tato výuková hračka je perfektní pro zvědavé chlapce a dívky. Perfektní dárek pro rozvíjející se dítě! Děti si mohou hračku snadno vyjmout na hraní.

Montessori hračka nejefektivnější způsob učení je hrát hry. Flexibilní hřbet, nerozpadne se snadno. Tato taška plná aktivit může pomoci dětem, podporuje jejich praktické schopnosti, aby se uměly samy obléknout, zlepšuje vnímání tvarů a barev a trénuje nezávislost dětí. Nabízí celou řadu her procvičujících smysly, mezi nimi používání přezek, knoflíků, jakož i odnímatelné tvary, kapes, vázání tkaniček, zipů, aby se vyhovělo různým potřebám dětí.

V kombinaci se zářivými barvami může zlepšit soustředění dětí. 4vrstvá senzorická deska k dispozici je 20 různých druhů základních dovedností, čtení hodin a další, anglická písmena a číslice. Bezpečný materiál interaktivní taška je z měkké plsti bez ostrých hran, netoxická a chuťově neutrální, bezpečná pro dětskou pokožku. Také skvělá pro venkovní použití.
ZnačkaWithosent #ad
VýrobceWithosent #ad
Výška11.18
Délka2.13
Šířka8.94
Číslo díluV-MLB-BL
ModelkaMLB01
Záruka12 Months Warranty

7. LEEWENYAN

#ad

Sada hraček na učení letadla, dívky, 360° rotující letadlo hračka s LED světlem a hudbou, děti růžová, LEEWENYAN Elektrická letadla hračka pro malé děti, dárek pro chlapce

#ad
LEEWENYAN #ad - Fantastické letadlo skořepina elektrického letadla se automaticky rozvíjí a po letadle se na určitou vzdálenost uzavře. Materiály s dlouhou životností jsou bezpečně testovány, naše letadlo je navrženo speciálně pro děti, takže si vaše dítě může s jistotou hrát.

360° rotující elektrická hračka do letadla spodní část letadla je vybavena univerzálním kolem, které se při setkání s překážkami automaticky mění. Hračka electric airliner může být skvělým dárkem k narozeninám malých dětí, Dni dětí, Vánocům, Halloweenu, svátků, Novému roku atd. Hudba a světelné efekty letadlo má zabudovaná barevná LED světla, která lze osvětlit na mnoha místech, a světla se mění a blikají podle rytmu hudby. A pobaví je celé hodiny. Oči letadla se mohou pohybovat nahoru a dolů, což je živější a zajímavější.

Bezpečné a odolné materiály toto letadlo je vyrobeno z vysoce kvalitního netoxického plastu. Skvělý dárek pro děti naše sada letadel s exkluzivní krabičkou je vybavena. Hračka pro osobní letadlo se může otáčet o 360°, upoutá pozornost vašeho dítěte a odvahu k procházení, jedná se o super veselou a skvělou lezoucí dětskou hračku pro malé děti, pomůže jim budovat svalovou sílu a rozšířit motorické schopnosti při hraní.
ZnačkaLEEWENYAN #ad
VýrobceLEEWENYAN #ad
Výška3.94
Délka10.83
Šířka4.72
Číslo díluWH-208
ModelkaWH-208
ZárukaČ

8. Quokka

#ad

Magnetická hra od 2 3 let – 24dílné puzzle Zaměstnání v letadle Batole od Quokka – cestovní hry pro děti od 3 5 let – magnet na učení – dárek na výlet

#ad
Quokka #ad - Děti mohou poznat africká zvířata, jak připravit vaše děti na školu nebo do školky, hospodářská zvířata a mořská zvířata. Cestovní aktivita pro děti: pokud hledáte aktivity na výletě pro děti, můžete si tyto hry pro malé děti ve věku 2–4 let vyzkoušet; naše magnetická kniha vám pomůže na každé cestě díky praktickému balení, modernímu designu a různým tématům.

Zvířecí puzly pro děti: magnetická hračka pro malé děti od 1 do 3 let je úžasná učební aktivita v předškolním věku, která pomáhá rozvíjet motorické schopnosti a zlepšovat logické myšlení. Vaše děti si mohou procvičovat s naším 20dílným magnetem puzzle a přejít k 36dílným puzzlům. Oblíbené hry: tyto magnetické puzzle jsou vynikající možností, protože tato hračka pro batolata podporuje koncentraci a vizuální schopnosti dětí.

Tato cestovní hra je velká 17, 5 x 52, 5 centimetrů a skládá se ze 3 barevných zvířecích puzzlí. Krásný magnetický dárek: s dárkem pro malé děti ve věku 3 až 5 let můžete své dítě překvapit barevnými obrázky a moderním designem. Magnetická hračka pro malé děti: vzdělávací hra quokka se skládá z náročných hádanek pro malé děti od 1 do 3 let a zajímavých hádanek pro děti od 3 do 5 let. S naší cestovní hračkou si můžete užívat svůj čas s rodinou a s Quokka zprostředkovat všem pozitivní emoce.
ZnačkaQuokka #ad
VýrobceAdducate Ukraine LLC #ad
Výška0.5
Délka6.9
Šířka20.7
Číslo díluMagneticPuzzles
ModelkaMagneticPuzzles
ZárukaOther

9. BRIO

#ad

Modré letadlo, BRIO Bahn 33306

#ad
BRIO #ad - Obsahuje modré letadlo s otevíratelnou klapkou, dvě pohyblivé figurky nastoupit, aby mohli cestující, jakož i vnější lodní schody a kufr. Jsme připraveni na start! třímístné letadlo je nyní připraveno na palubu a nová velká dobrodružství vrhají své stíny.
ZnačkaBRIO #ad
VýrobceRavensburger Spielverlag #ad
Výška3.78
Délka7.44
Hmotnost0.61
Šířka5.98
Číslo díluB33306
Modelka33306
ZárukaZáruka 2 roky

10. Wanborns

#ad

2 3 4 5 Jahre alte Jungen Geschenk, Fahrzeugspielzeug für 18 Monate, Holzspielzeug Kleinkind Flugzeuge Spielzeug mit Sound und Licht, Wanborns Spielzeug Flugzeug für Kinder

#ad
Wanborns #ad - Sie können kindern viele fähigkeiten und Konzepte durch fantasievolles Spielen beibringen, damit sie sich mit unseren Flugzeugspielzeugen für Kleinkinder erkunden und entwickeln können. Das holz-kampfflugzeug hat eine Größe von 25, 8 * 12, 7 cm. Es ist mild und ungiftig für die haut, keine grate, nicht leicht zu brechen, einige hochwertige Kunststoffteile und sichere und umweltfreundliche, der Rand wurde poliert, sodass sie Ihre Hände nicht verletzen.

Das wasserflugzeug hat eine größe von 25, 6 cm. Lernen macht spaß: wählen sie interaktives spielen für ihre flugzeugspielzeuge für jungen mit lichtern und geräuschen, Hand-Augen-Koordination und soziale Fähigkeiten zu entwickeln, um Ihren Babys dabei zu helfen, motorische Fähigkeiten, ihre Vorstellungskraft anzuregen und das Gehirn zu fördern. Unser holzflugzeug-set hilft dabei, Festivals, tragbares, leises und sicheres Spiel ohne Bildschirm. Schöne ergänzungen für flugzeug-mottopartys, die Feinmotorik und Greiffähigkeiten von Babys und Kleinkindern zu entwickeln und die Kreativität und Vorstellungskraft zu fördern.

Interaktive werkzeuge: mit lebendigen farben können kinder leicht die aufmerksamkeit und gunst der kinder auf sich ziehen. Das verkehrsflugzeug hat eine größe von 26 * 24, 2 * 23 * 14, Wasserflugzeuge und Verkehrsflugzeuge. Holzspielzeugautos bieten stundenlanges, Geburtstage, Familientreffen und so weiter. Das beste geschenk für Kinder ab 18 Monaten! Perfekte grÖssein dieser flugzeugserie gibt es drei modelle: kampfflugzeuge, 2 * 23 * 16, 5 cm.
ZnačkaWanborns #ad
VýrobceWanborns #ad
Výška10.23
Délka9.76
Šířka5
Číslo díluWB010C
ModelkaWB010