Top 10 Chess Board 50×50 – Šachy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Peradix

#ad

Hračka a dárek pro děti, 32 x 32 cm šachovnice s úložnou zásuvkou a 2 kusy Queen, Peradix Šachová dáma Hra 2 v 1 Magnetická šachová hra ze dřeva z ořechového dřeva

#ad
Peradix #ad - Pokud máte jakékoliv potřeby, kontaktujte nás prosím přes Amazon, rádi vám posloužíme. Upozornění: dámské kousky nejsou magnetické. Povrch šachovnice je ozdoben antickým designem bordur a má elegantní a atraktivní vzhled. Chraňte svůj stůl dno krabičky je opatřeno protiskluzovou plstí, aby byl váš stůl chráněn před poškrábáním.

Achové figurky jsou magnetické pro lepší herní zážitek. Achy 2 v 1 Šachy 2 v 1 obsahuje šachy a dámu, aby vyhovovala vašim potřebám deskové hry na party. Celá šachová sada vyzařuje elegantní vintage estetiku a může sloužit také jako dekorativní bytový doplněk. Nápad na dárek č. K šachové sadě jsou přiloženy dvě další dámy jako doplňkové díly zdarma a jsou vám k dispozici. Překvapte své přátele, děti a členy rodiny touto elegantní sadou šachů pro dospělé, která navíc nabízí praktické možnosti uložení.

Tato pohodlná a stylová dřevěná šachová sada jistě získá ocenění všech! Top prodejci šachůpokud chcete zobrazit různé modely, hledejte na amazonu "Peradix šachy". Snadné skladováníkrabička je na obou stranách vybavena zásuvkami pro usnadnění ukládání a přístupu k hracím kamenům. Zde najdete vše, co potřebujete. V zásuvkách se nacházejí samostatné otvory pro řádné uložení kamenů, což nejen udržuje hrací pole řádné, ale také zabraňuje ztrátě dílů.
ZnačkaPeradix #ad
VýrobcePeradix #ad
Výška2.05
Délka12.6
Hmotnost4.76
Šířka12.6
Číslo díluPUZ-34
ModelkaPUZ-34
Záruka1 rok záruka výrobce

2. Yellow Mountain Imports

#ad

Yellow Mountain Imports Středně velká magnetická sada cestovních šachů a dámských her 2 v 1 – 31,7 centimetrů – přenosná, skládací a ideální na cesty

#ad
Yellow Mountain Imports #ad - Skládací šachovnice: Šachovnici lze složit se všemi hracími figurkami uvnitř, 7 x 31, čímž je přenosná a snadno se přepravuje; šachovnice měří 31, 7 x 2, 5 centimetru. Výhody šachu a dámy: obě tyto hry jsou vzrušující klasické strategické hry, které přispívají ke zlepšení duševních schopností, zlepšují plánovací schopnosti a zvyšují kreativitu; celá sada váží 0, 76 kg.

Magnetické šachy/šachovnice: tato sada obsahuje vysoce kvalitní magnetické funkce pro bezpečné hraní, ať už hrajete doma nebo na cestách. Vezměte si svoji hru s sebou: dostatečně malý na cestování, abyste mohli hrát pohodlnou hru.

Nemusíte si pauzovat svou šachovou a dámskou hru jen proto, ale dostatečně velký na to, že jste na cestách. Vše, 5 centimetrů; Šachová dáma: 6 x 2, co potřebujete ke hraní: všechny hrací figurky jsou obsaženy v této sadě; dáma: 6 x 2, 5 centimetrů; Dáma: 2 x 0, 6 centimetrů.
ZnačkaYellow Mountain Imports #ad
VýrobceYellow Mountain Imports #ad
Výška0.98
Délka12.6
Hmotnost1.68
Šířka12.52
Číslo díluUB-MU003-A
ModelkaUB-MU003-B

3. A&A

#ad

A&A Turnier-Schachspiel / 51 cm * 51 cm 20 "* 20" faltbares Silikon-Schachbrett / 9,6 cm 3,75 '' Königshöhe Kunststoff vierfach gewichtete Klassische Staunton-Figuren/Aufbewahrungstasche

#ad
A&A #ad - Wir bieten 12 monate kundendienst für jedes Problem: Erstattung, Ersatz oder Umtausch, Sie können mit Vertrauen kaufen. Sie können immer auf die premium-qualität von a&a vertrauen, ausgestattet mit einem 20" silikon-schachbrett mit notationen für anfänger oder fortgeschrittene spieler zu verwenden. Unser handbuch für den einsatz hat grundlegende regeln für anfänger und fortgeschrittene fähigkeiten für fortgeschrittene Spieler: einschließlich Eröffnung und Verteidigung, unsere Figuren sind exquisit verarbeitet mit einer glatten Oberfläche; das Filzpolster auf der Unterseite der Figuren reduziert auch die Reibung, so dass sie für den Einsatz in Schnellschachturnieren geeignet sind, während sie stabil und kippsicher sind, um Ihre unterschiedlichen Bedürfnisse zu erfüllen.

Das a&a schachset kommt in standard-turniergröße und beinhaltet ein 20" * 20" 2, 25" quadrate Silikon-Schachbrett, 75" Staunton-Stil mit Bonus extra doppelter Dame, einen Satz vierfach gewichteter Figuren: klassische Königshöhe 3, zwei Kordelzug-Aufbewahrungsbeutel und einen Reisekoffer mit Reißverschluss.

Die völlig matte textur des brettes bringt komfort und die Farben mit geringer Sättigung ermöglichen es dem Spieler nicht nur, sich auf das Schachspiel zu konzentrieren, sondern entlasten auch effektiv die Augen während des Spiels. Das silikon-schachbrett von a&a besteht aus hochwertigem material, so dass es leicht aufbewahrt werden kann; es schrumpft oder knittert nicht nach dem Waschen und hat keinen Geruch, so dass es für den Einsatz in jeder Outdoor-Szene geeignet ist; zwei Samtbeutel mit Kordelzug halten nicht nur die Stücke organisiert, ohne falten zu werfen, das nach Belieben gefaltet und zusammengedrückt werden kann, sondern verhindern auch Kratzer.
ZnačkaA&A #ad
VýrobceAlex.H & Abel.C #ad
Hmotnost4.19
Číslo dílu1009.510.02

4. KOKOSUN

#ad

Magnetická skládací šachovnice pohodlné uložení, vzdělávací hračka/dárek pro děti a dospělé 32 × 32 cm, KOKOSUN Šachy černé a bílé šachové figurky

#ad
KOKOSUN #ad - Pevně věříme v kvalitu našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat, že se vám naše výrobky budou líbit. Přenosná velikost prkénko lze složit na polovinu, takže je velmi praktické, aniž by zabíralo úložný prostor. Nabízí vynikající alternativní zábavu k elektronickým zařízením, kterými je dnes většina dětí ohromena.

Zábavná desková hradeskové hry jsou ve světě oblíbené, protože mohou zlepšit schopnost paměti jako pozorování a představivost. Je lehký a kompaktně složený a lze jej bez problémů zastrčit do kufru nebo batohu. Typ magnetických kousků díky magnetickému typu má každý jednotlivý kus lehkou magnetickou přitažlivost na hrací pole, není snadné sklouzávat kousky a můžete klidně hrát šachy, aniž byste si museli dělat starosti s padajícími kousky.

ZÁruka zÁrukymáte-li dotazy nebo návrhy, proto jsme si jisti, v případě problémů s kvalitou nabízíme 12měsíční službu vrácení peněz. Každý kus má vynikající zpracování, s dlouhou životností šachovnice a hladkou texturou, která vám zprostředkuje příjemný pocit a příjemný zážitek. Kvalitní řemeslné umění tyto šachové figurky a magnetické šachovnice vyrobené z kvalitního plastu jsou robustní.
ZnačkaKOKOSUN #ad
VýrobceKOKOSUN #ad
Výška0.8
Délka12.6
Šířka12.6
Číslo díluBW-1

5. Philos

#ad

šachovnice Londýn, pole 40 mm, s popisem okrajů, Philos 2305

#ad
Philos #ad - Počet hráčů: 2. Materiál: javor a safírový vzhled. Ozdobné žíly, intarzie, matně zapečetěné. Gumové podložky. Rozměry: 400 x 400 x 13 mm velikost pole 40 mm.
ZnačkaPhilos #ad
VýrobcePhilos-Spiele #ad
Výška15.75
Délka15.75
Hmotnost0.88
Šířka0.51
Číslo díluPhilos_2305
ModelkaPhilos_2305

6. The Regency Chess Company

#ad

RED VERSION, Regency Chess Official Lewis Chess Pieces, The Isle of Lewis Chessmen, 4 Queen Edition

#ad
The Regency Chess Company #ad - 3. 25" 83mm King. Ideal auf einem Schachbrett von mindestens 20 Zoll. Präzise nachbildungen der Originale mit sehr hohem Detaillierungsgrad. Beschwert und gefilzt. Fachmännisch hergestellt aus Schotterharz. Mit zwei zusätzlichen Königinnen 4 insgesamt. Hergestellt in England. Die lewis-schachfiguren wurden im film dargestellt: Harry Potter und der Stein der Weisen, als Harry und Ron "Zaubererschach" spielen. Wird in einer tollen Geschenkverpackung geliefert.
ZnačkaThe Regency Chess Company #ad
VýrobceThe Regency Chess Company #ad
Výška11.81
Délka21.26
Hmotnost5.29
Šířka1.97
Číslo díluRCP168
ModelkaRCP168

7. Peradix

#ad

Peradix Šachy Magnetická skládací šachovnice Šachy pro děti od 6 let černá a bílá – 25 × 25 cm

#ad
Peradix #ad - Je praktický pro skladování a přenášení. I díky třepání šachovnice zůstávají figurky na svém místě. Snadné nošení: rozšířená velikost: 25 x 25 x 2 cm. Magnetické šachové figurky: Šachová figurka má zabudovanou přírubu vločkování a ticho.

Díky zabudovaným magnetům mohou díly pro lepší pocit ze hry držet na prkně. Kvalitní šachová sada pokrývá více než 100000+ zákazníků do 2 let ▶ peradix nabízí našim zákazníkům záruku 1 rok od data nákupu bez umělého poškození. V případě problémů s kvalitou výrobku – neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Vhodné na cesty a vydejte se na hraní.

Magnetická šachová hra: Šachové figurky drží na šachovnici díky integrovaným magnetům. Díky tomu není hraní v přírodě, ve větrných dnech nebo na nerovných plochách absolutně žádný problém. Velikost v zavřeném stavu: 25 x 12, 5 x 4 cm. Malé a jemné. Geniální design: tabuli lze použít jako úložný box na díly, aby se zabránilo jejich ztrátě.
ZnačkaPeradix #ad
VýrobcePeradix #ad
Výška0.79
Délka9.84
Šířka9.84
Číslo díluP445317
ModelkaP445317

8. A&A

#ad

A&A 15 palců Wooden Folding Chess & Checkers Set w/ 3 inch King Height Staunton Chess Pieces / 2 Extra Queens..

#ad
A&A #ad - 15 inch board with 1, and base diameter is 75 percent of the square. Asné detaily sada a&a chess and checker vám dává neuvěřitelné detaily: 0, 5palcový tlustý rám s mortise a tenonovými spoji činí box odolný; kulaté rohy jsou vizuálně a pohodlné; kulaté rohy jsou vizuálně a pohodlné;.

King height is twice the square, 57 inch maple / walnut squares, který splňuje standardní poměr USCF a FIDE. Prodloužená záruka poskytujeme vám záruku na 365 dní, takže si můžete koupit s důvěrou. Originální mini držák a&a podporuje prkno jako stolní leg, takže deska je dokonale plochá, když si hraje! A mini držák může také poskytnout vynikající ochranu pro stolní povrch z kovového zámku chess boxu. Obsahuje 24 kontrolních kusů. Prémiová kvalita a&a chess se stará o přírodní dřevo než skvrny, aby získala barvu vzhledu produktů, a díky prvnímu designu dětských kousků se budete cítit pohodlně, když je box otevřen.

Perfektní proporce a&a je pouze šess set na trhu, come with staunton pieces of 3 inch king height and 1, 18 inch base diameter. Unbeatable design the chine of a traditional skládací prkno vždy inevitably bulges, která vytváří na desce centru velkou mezeru. Rádi bychom rádi prezentovali kousky zdarma, pokud jsou vaše pejsky jídlem.
ZnačkaA&A #ad
VýrobceAlex.H & Abel.C #ad
Výška0.1
Délka15.63
Hmotnost3.28
Šířka8.19
Číslo dílu1008.380.063
Modelka1008.380.063
ZárukaBezplatná výměna dílů během jednoho roku

9. SQUARE GAME

#ad

Square, šachové figurky a šachovnice ze dřeva, 48 x 48 cm, šachové šachy konzul

#ad
SQUARE GAME #ad - Rozměry: otevřený: 480 x 480 mm - zavřené: 480 x 240 x 50 mm; pole: 48 x 48 mm. Výška: král: 90 mm; bauer: 46 mm. Vnitřek krabičky je elegantně vyložen a zajišťuje, že figurky jsou pevně uloženy. Achové figurky jsou zkroucené z habrového dřeva a mají plstěnou základnu. Achovnice je vlastnoručně vyrobena z bukového / březového dřeva – tmavé čtverce jsou pečlivě připraveny na krásnou hnědou barvu – světlejší čtverce jsou ponechány jako světlé přírodní dřevo a lakované.
ZnačkaSQUARE GAME #ad
VýrobceSQUARE #ad
Výška0.04
Délka18.9
Hmotnost4.67
Šířka18.9
Číslo díluSQUARE-CLASSIC1
ModelkaSQUARE-CLASSIC
Záruka2 roky

10. PERWOWOO

#ad

Turnaj, cestovní šachovnice, sada šachů pro děti dospělé, Magnetické šachy cestovní šachy, šachy, PERWOWOO skládací šachovnice

#ad
PERWOWOO #ad - Díky kompaktním rozměrům jej mohou bez problémů nosit fanoušci šachů. Pokud máte nějaké problémy, neváhejte nás kontaktovat na Amazonu e-mailem. Magnetický a stabilní jak šachovnice, tak i šachové figurky jsou magnetické a šachové figurky jsou dobře upevněny na šachovnici.

Odpovíme na váš e-mail do 24 hodin, abychom vám pomohli problém vyřešit. Lehký magnetismus umožňuje stabilní hraní šachových figurek při větrném počasí, venku, ve vlaku nebo na cestách. Velikost ve složeném stavu: 25 * 12, začátečníky, 5 * 4; rozšířená velikost: 25 * 25 * 2. Mluví jak laiky, studenty a děti. Pokaždé, když vaši miláčci čelí výzvám na hrací desce, prokážou sebevědomí a mimochodem se naučí selhat.

Pod zralým řemeslným uměním přichází rytíř k životu. Přenosné šachové hry perwowoo nabízí přenosnou šachovou hru s jedním švihem. Nabízí větší komfort a estetiku při hraní šachů. Průkopník ve výrobě šachových figurek Šachová továrna perwowoo má 18 let zkušeností s výrobou šachových figurek. To dělá nejen zábavu, ale zlepšuje schopnost vašich dětí soustředit se. Podporovat sebevědomí nechte své děti hrát, protože hra je pro nás všechny vrozená.
ZnačkaPERWOWOO #ad
VýrobcePerwowoo #ad
Výška1.57
Délka9.84
Hmotnost0.88
Šířka4.92
Číslo díluCS-A1
ModelkaCS-A1
Záruka1 rok Warranty