Top 10 Cotton Ball Lichterkette – Světelné řetězy pro vnitřní a venkovní použití

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Liyade

#ad

6 m, dětské dekorace, Vánoce,, Ø 6 cm, 20 LED kuliček, ideální pro vnitřní dívky, 8 režimů, světelný řetěz z bavlněné koule, teenagery, světelný řetěz s konektorem, Liyade Světelný řetěz uvnitř

#ad
Liyade #ad - Délka kabelu: 6 m, vzdálenost mezi světly: 15 cm, 20 teplých bílých LED světelných koulí, velmi odolné proti opotřebení. Spolehlivý poprodejní servis: nabízíme 365denní poprodejní servis pro všechny strunné produkty pod značkou Liyade.

Vysoce kvalitní světelný řetěz: světelný řetěz z bavlněné koule je ručně vyrobený z bavlněného vlákna. Lze jej také ozdobit závěsy, postelemi, vánočními narozeninovými oslavami, stanem, balkonem, svatbami a dětskými dny. Můžete vstoupit do našeho značkového vlajkového obchodu a nakupovat si můžete zaslat e-mail, Vaše spokojenost je to, pokud máte dotazy, abyste nás kontaktovali, co nejvíce chceme vidět.88 světelných režimů a paměťových funkcí: led světelný kate nabízí 8 různých režimů osvětlení: combo, Flash/Flash, sekvence, vlna, Slo Glo, Slow Fade, Chase/Flash, Steady.

Světelný řetěz z vatových tamponů lze použít k ozdobení pokojů dívek, mládeže a miminek. Spora energie a bezpečnost: energeticky úsporný a ekologický světelný řetěz uvnitř, dlouhá životnost, žádné nejisté faktory, jasné světlo, s dlouhou životností bez topení, velmi vhodný pro dekoraci dětských pokojů. Lze jej také darovat jako dárek rodině a přátelům.
ZnačkaLiyade #ad
VýrobceLiyade #ad
ModelkaLYD-MQ-ZC-20LED

2. CREATIVECOTTON

#ad

LED světelný řetěz s koulemi z bavlny

#ad
CREATIVECOTTON #ad - Powerbanka není součástí dodávky. Asně energeticky úsporné – s příkonem pouhých 0, 4 W je ideální pro dlouhé útulné hodiny doma.

Okouzlující atophereři – láskyplně ručně vyrobené bavlněné kuličky a jemná, teplá LED světla vykouzlí romantickou atmosféru. Chytré osvětlení – s integrovaným časovačem a stmívačem je tento krásný světelný řetěz perfektním společníkem pro relaxační noc. Působivá a flexibilní – s usb a transformátorem lze osvětlit všude klasicky v zásuvce nebo powerbance. Sestaveno pro vás – není nutné krájet ani skládat bavlněné koule.
ZnačkaCREATIVECOTTON #ad
VýrobceCREATIVECOTTON #ad
Výška2.56
Délka133.86
Hmotnost0.84
Šířka2.56
Číslo díluCET-5V-4-20-C-G-21
ModelkaCET-5V-4-20-C-G-21

3. Ideen mit Herz

#ad

Ideen mit Herz Světelný řetěz s 10 LED světly | provoz na baterie | 10 bavlněných kuliček ve 3 barvách | Ø 35 mm na kouli | vč. časovače bílá, meruňková, starorůžová

#ad
Ideen mit Herz #ad - Délka šňůry: cca délka 165 cm. 10dílný led světelný řetěz s dekorativními bavlněnými kuličkami ve třech barvách. 10 led v teplé bílé barvě. Světelný řetěz má praktickou funkci časovače: nastavte malý černý spínač na přihrádce na baterie světelného řetězu do střední polohy, pak svítí 6 hodin, poté se sám vypne a po 18 hodinách začne znovu svítit. Tento světelný řetěz je napájen 2 bateriemi 1, 5 V AA LR06 Mignon nejsou součástí dodávky.
ZnačkaIdeen mit Herz #ad
VýrobceIdeen mit Herz #ad
Hmotnost0.2
Číslo dílu1LE0906-CF-1780

4. Ciskotu

#ad

Pokoj, světelný řetěz se zástrčkou pro vnitřní noční světlo, svatba, Ciskotu Světelný řetěz Cotton Ball – 3,8 m, party, 20 LED kuliček, závěs, dekorace jako Vánoce

#ad
Ciskotu #ad - Světelný řetěz poskytuje krásné, party, 8 m, atd. Vhodné do pokoje, tlumené světlo, teplé, schodiště, zahradu, na terasu, Vánoce, svatbu, 20 teplých bavlněných koulí lehké osvětlené řetízky. Dné škodlivé chemikálie, světlo je zdravé, nejlepší volba pro domácnosti s dětmi a domácími zvířaty, žádné znečištění, chrání zrak.

Světelný řetěz můžete zapnout nebo vypnout, aniž byste museli zásuvku zapínat nebo vypínat. Noční světlo s vypínačem: ultra odolná kugein – jemně pletená bavlna – 6 cm – tři přechodové barvy. Na světelném řetězu se nachází tlačítko "ZAP/VYP". Záruka 12 měsíců: pokud nejste 100% spokojeni s naším světelným řetězem, můžete se na nás kdykoliv obrátit. Nabízíme vám vrácení peněz nebo bezplatnou náhradní službu.

Nejlepší dárek pro vaše přátele, milovanou osobu a rodinu. Vnitřní a vnější dekorace: 3, takže je ideální také pro miminka a děti jako noční noční světlo. Díky tomu jsou vhodné pro běžné použití venku. Certifikace ce: bezpečná a dlouhá životnost, žádné záření, dobrá izolační vlastnost, bezpečná obsluha a nízká spotřeba energie pro úsporu energie. Zástrčky nejsou vodotěsné, uchovávejte je prosím bez vody.
ZnačkaCiskotu #ad
VýrobceCiskotu #ad
Délka3.8
Hmotnost0.64

5. Ciskotu

#ad

Světelný řetěz do dětského pokoje, party, stmívatelný, LED koule, na Vánoce, 20 LED, bavlněný světelný řetěz s dálkovým ovládáním a časovačem, Ciskotu Světelný řetěz s bavlněnými koulemi, svatbu, USB

#ad
Ciskotu #ad - Ip44 vodotěsnýsvětelný řetěz s míčky má vodotěsnou funkci ip44, aby se zabránilo slabému dešti nebo úniku drátů a dráty jsou zcela uzavřené, která je dostatečná k tomu, vhodné pro běžné použití venku na balkonech a dvorech. Celková délka světelného řetězu činí 3, nízkou spotřebu energie a úsporu energie, 8 m, včetně 20 LED bavlněných koulí světelný řetěz a průměr vatové koule činí 6 cm.

Vysoká kvalita a úspora energie led světelný řetěz do dětského pokoje má dobrý výkon, žádné teplo, bezpečný na dotek. Můžete jej vzít všude s sebou bez obtěžující a drahé výměny baterie, abyste ho osvětlili. 5 nastavitelných stupňů jasu 20 %, 80 %, 40 %, vlny, lov/blesk, můžete libovolně nastavit požadovaný jas, 8 světelných režimů: kombinace, sekvenční, časovač je 6 hodin zapnutý a 18 hodin vypnutý. Stmívatelné a časovače tento bavlněný světelný řetěz s koulí se dodává s dálkovým ovládáním, 100 %, 60 %, jiskra/blesk, pomalé stmívání, slo-glo, konstantní světlo.

Perfektní dekorace do pokojesvětelné řetězy do pokoje mají měkké a čisté světlo bez oslnění, lze použít jako noční světlo, romantickou atmosféru, balkónů, krásnou, svateb, vytvářejí příjemnou, stanů, velmi vhodné pro dekoraci dětských pokojů dívek/chlapců, Vánoc, závěsů, ložnic, bytových doplňků, obývacích pokojů, večírků, kempování. Světelný řetěz s usb napájení světelné řetězy s kuličkami mají vynikající izolaci a zpracování a jsou napájeny přes USB, což je pohodlné a bezpečné používání.
ZnačkaCiskotu #ad
VýrobceCiskotu #ad
Hmotnost0.57

6. Ciskotu

#ad

Noční světlo na Vánoce, na kolej, svatbu, party, Ciskotu LED světelný řetěz, bavlněné koule se zástrčkou, koule, 3,8 m, 20 ks bavlněných kuliček, pokoj, vnitřní dekorace, světelné řetězy

#ad
Ciskotu #ad - Ekologické a bezpečné -- kottonové kuličky jsou ručně vyrobené z bavlněného vlákna. Energeticky úsporná a ekologická led lampa, která nevydává teplo, dlouhá životnost, nejlepší volba pro domácnosti s dětmi a domácími zvířaty.

Světelné řetězy září příjemně jasně, pro kutily, svatba, halloweenská dekorace, Vánoce, terasa, dívky, vnitřní a vnější dekorace, teenagerky, to je opravdu dobrý nápad. Funkce zap/vyp - náš konektor má funkci "on/off". Zástrčky nejsou vodotěsné, uchovávejte je prosím bez vody. Dodání & záruka-doručení balíku trvá obvykle 2-4 dny. Ip44 vodotěsné – poskytuje vašemu světelnému řetězu dobrou ochranu proti stříkající vodě nebo stříkající vodě z každého úhlu.

Nabízíme vám vrácení peněz nebo bezplatnou náhradní službu. Iroké možnosti použití dekorace-kde je můžete použít? pokojová dekorace, dekorace na závěs, balkonová dekorace, party, dárky atd. Ideální pro vnitřní i venkovní použití. Pokud nejste 100% spokojeni s naším světelným řetězem s bavlněným míčem, můžete se na nás kdykoliv obrátit. Pro vypnutí světelného řetězu nemusíte vytahovat zástrčku, jednoduše stiskněte tlačítko "Vypnuto".
ZnačkaCiskotu #ad
VýrobceCiskotu #ad
Hmotnost0.6

7. EvaStary

#ad

Party,, světelný řetěz do interiéru, jako jsou Vánoce, 3 m, svatba, světelný řetěz na baterie, 20 LED bavlněných kuliček, dekorace do pokoje, LED koule, EvaStary Světelný řetěz do dětského pokoje

#ad
EvaStary #ad - Macaronová barva krásné barvy učiní váš pokoj nebo kdekoli ji pověsíte hezčí a pohodlnější. Bezpečné pro děti díky vynikající izolaci a zpracování jsou led světelné řetězy na baterie velmi bezpečné a vhodné zejména pro domácnosti s dětmi a domácími zvířaty.

Výběr 2 režimů existují dva režimy blikání a neustálé používání pro různé příležitosti, pro vytvoření různých efektů; tato bavlněná světla s řetězem Globus osvětluje 3 AA baterie nejsou součástí dodávky. Toto bavlněné světlo s kuličkami je nejlepším dárkem pro vaše děti, rodinu a přátele. Velmi rozšířené rozložení pozadí na svatby, dům, večírky, hotely, galerie, jeviště, módní přehlídky, komerční budovy, nákupní centra, koncerty, kolej, klub, galerie, obývací pokoj, bary, taneční sál, kolej, okna, atd.

Romantické světelné efekty tyto malé světelné řetězy ovinuté bavlněnými vlákny zajišťují stylovou atmosféru ve vašem pokoji; tyto světelné řetězy vyzařují teplé světlo a nabízejí neuvěřitelný optický efekt pro vaši domácí dekoraci.
ZnačkaEvaStary #ad
VýrobceEvaStary #ad
Hmotnost0.4

8. levandeo

#ad

Levandeo 10dílný světelný řetěz LED koule lampiony bavlna šedá bílá bavlněná girlanda dekorace bavlněné míčky

#ad
levandeo #ad - Hotově namontovaný světelný řetěz, vybalte, umístěte a zapněte. Lampiony napájené bateriemi potřebují 2 x AA baterie nejsou součástí dodávky. Led světelný řetěz cca délka 2, 00 m s 10 kuličkami á 6 x 6 cm z bavlny a plastu. 10 teplých bílých led světel na průhledném kabelu. 10 bavlněných míčků v barvách: bílá a šedá.
Značkalevandeo #ad
Výrobcelevandeo #ad
Hmotnost0.26
Číslo dílu97084-0002

9. Lights4fun

#ad

Lights4fun Světelný řetěz s 20 LED kuličkami s kuličkami, bavlněná koule, bílá, koule,, bílý světelný řetěz s vnitřním řetězem, světelný řetěz

#ad
Lights4fun #ad - Napájení: světelný řetěz ball je spojen 3 m dlouhým přívodním kabelem s konektorem 4, 5 V; na ní se nachází také spínač pro zapnutí a vypnutí. Průměr látkového míče bílá: 5 cm. Světelný řetěz s 20 teple bílými 2700 K LED na průhledném kabelu. Celková délka: světelný řetěz s kuličkami je celkem 5, 85 m z toho 3 m přívod dlouhý. Světelný řetěz do dětského pokoje je testován podle ip20 a hodí se proto nejlépe do interiéru, například jako dekorace do dětského pokoje nebo do ložnice světelný řetěz.
ZnačkaLights4fun #ad
VýrobceLights4fun #ad
Hmotnost0.73
Číslo díluPL21041EU
ModelkaPL21041EU

10. DeepDream

#ad

5 m, vnitřní světelný řetěz, světelný řetěz se zástrčkou do dětského pokoje, party, DeepDream Světelný řetěz Cotton Ball, 20 LED, svatby, bavlněné koule, ložnice, světelný řetěz, festival tyrkysová

#ad
DeepDream #ad - Světelný řetěz poskytuje krásné, které se perfektně hodí pro hraní v dětském pokoji a k usínání. Záruka bez starostí pokud nejste 100% spokojeni s naším světelným řetězem, můžete se na nás kdykoliv obrátit. Nejlepší dárek pro vaše přátele, milovanou osobu a rodinu.

Krásná dekorace 20 led koulí svítí v různých barvách, balkónů, svateb, vánoc, pokojů, hracích stanů, teplé bílé světelné řetězy vytvářejí zvýrazněnou a útulnou atmosféru. Nabízíme vždy 24hodinový servis odpovědí a uspokojivé řešení. Komfortní díky dodávané síťové zástrčce není obtížná a nákladná výměna baterií. Krásný světelný řetěz jako noční světlo světelný řetěz deepdream kuličky z ručně vyráběných bavlněných koulí a energeticky úsporných led, tlumené světlo, teplé, které jsou napájeny nízkonapěťovou EU zástrčkou 3 V a jsou bezpečné pro děti a domácí zvířata.

Výborně se hodí k dekoraci dětských pokojů dívčí/chlapců, závěsů, narozenin, bytových doplňků, kempování. Celková délka světelného řetězu činí cca 5 m. Průměr kuliček je cca 5 cm. Měděné dráty z pvc zajišťují nižší spotřebu energie a delší životnost světelných řetězů. Asná úspora energie se spotřebou proudu pouze 0, 54 w.
ZnačkaDeepDream #ad
VýrobceDeepDream #ad
Výška2.56
Délka12.8
Hmotnost0.68
Šířka10.24
Číslo díluMC01
ModelkaMC01