Top 10 Cover iPhone 14 Pro – Souprava pouzdra a krytu na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. UniqueMe

#ad

UniqueMe Sada 5 v 1 pro iPhone 14 Pro, nikdy nežloutnutí Pouzdro na mobil pro iPhone 14 Pro Case kompletní ochrana ochranné pouzdro Cover 1 pouzdro na mobil + 2 ochranná fólie + 2 ochrana

#ad
UniqueMe #ad - Uniqueme vyvinula tuto kombinaci speciálně pro iphone 14 pro, s 1 x pouzdrem na mobil iPhone 14 Pro + 2 kusy ochranného skla pro iPhone 14 Pro + 2 kusy ochrany fotoaparátu iPhone 14 Pro. 360 stupňová ochrana ochranná fólie na displej uniqueme iphone 14 pro a ochrana fotoaparátu jsou vyrobeny z kvalitního 9h tvrzeného skla a laserem jsou přizpůsobeny přesné velikosti iPhone 14 Pro.

Rohs přírodní materiály a kompatibilita pro toto pouzdro iphone 14 pro používáme vysoce kvalitní pryskyřici. Společně s pouzdrem uniqueme iphone 14 Pro nabízí 360stupňovou ochranu pro váš mobil. Technologie proti žloutnutí zajišťuje, že vaše pouzdro na mobil bude vždy vypadat nově a jasně. Generace a v obalu na mobil k jiným TPU materiálům nedostane zadní strana a hrany tohoto pouzdra nikdy modrý nádech. Díky jedinečnému nárazuvzdornému designu na všech čtyřech rozích může toto pouzdro spadnout z výšky až 2, 5 m z různých úhlů a absorbuje většinu nárazů, takže je váš telefon chráněn před poškozením a vypadá jako nový.

Má nejnovější technologii proti žloutnutí 5. Třpytivé jako krystal uniqueme iphone 14 pro pouzdro je vyrobeno z 99, 99% vysoce propustného molekulárního materiálu, krásně ukazuje vaši původní barvu a osobnost. Je netoxický, bez zápachu a nezávadný pro lidské zdraví, díky čemuž je bezpečnější a šetrnější k životnímu prostředí. Toto pouzdro je kompatibilní s jiným příslušenstvím iPhone 14 Pro.
ZnačkaUniqueMe #ad
VýrobceUniqueMe #ad
Výška0.79
Délka3.94
Šířka1.97
Číslo díluIUS-NewiPhone2022Pro-Clear
ModelkaiPhone 14 Pro

2. JETech

#ad

JETech Pouzdro pro iPhone 14 Pro 6,1 palců, nikdy nežloutnutí Pouzdro na mobilní telefon odolné proti nárazům, ochranné pouzdro proti poškrábání transparentní zadní strana průhledné

#ad
JETech #ad - Lehký a štíhlý design. Důvěryhodná kvalita vyrobeno s pc a tpu. Perfektně se hodí k vašemu přístroji. Kompatibilita Šité na míru pro iphone 14 pro 6, 1 palce. Uživatelsky přívětivý jednoduchý přístup ke všem ovládacím prvkům a funkcím.

Transparentní zadní strana ultra transparentní zadní strana odolná proti poškrábání je jednoduchá, aby ukázala krásný design a logo vašeho mobilního telefonu. Jedinečný design tlumení nárazů: 4 rohy efektivně absorbují nárazy. Podporuje bezdrátové nabíjení.

Upozornění: není určeno pro iphone 14 / iPhone 14 Plus / iPhone 14 Pro Max. Perfektní otvory pro reproduktor, kameru a jiné přípojky. Dodatečná ochrana zvýšené clony poskytují dodatečnou ochranu obrazovky a fotoaparátu. Vnitřní design s malými puntíky zabraňuje ošklivému vodoznaku na zadní straně a stranách telefonu.
ZnačkaJETech #ad
VýrobceJETech #ad
Výška0.45
Délka5.93
Hmotnost0.06
Šířka3.02
Číslo dílu3842-
Modelka3842-

3. TORRAS

#ad

TORRAS Pouzdro na iPhone 14 Pro pro MagSafe certifikovaná ochranná schopnost a magnetická síla pouzdro na mobil odolné proti nárazům odolné proti poškrábání ochranné pouzdro Case ušlechtilé matné -

#ad
TORRAS #ad - Série torras guardian vám dodává černá, červená a žlutá tlačítka. Perfektně se hodí také k jinému příslušenství MagSage. Jsme přesvědčeni, že nikdo nemůže chránit váš mobil lépe než pouzdro TORRAS. Inspirace pro design pochází z koženého materiálu pro sportovní vozy.

Dalším důležitým bodem je poloprůhledný design. Elegantní a pestrá tlačítka styl pouzdra na iphone 14 pro je ponechán na vás. Optimální ochrana hrannoční můra! obrazovka a kamera mobilu mají škrábance nebo mezeru. Jsou navrženy a vyrobeny speciálně pro toto pouzdro, takže mají perfektní tlakový bod a tvar. Vhodné pouze pro iphone 14 prodoufáme, 44 m. Pokud váš mobilní telefon zkombinujete s ochranným pouzdrem, ukáže se mu zvláštní krása a učiní váš mobilní telefon elegantnějším.

Super ochrana! Číslo certifikátu: gzin200502739ps pokud máte ještě jiné otázky, že se vám tento ochranný obal na iphone 14 pro líbí. Nedělejte si žádné starosti. Toto pouzdro již obstálo testem pádu 2, kontaktujte nás kdykoliv. Pokud je pouzdro na mobil uloženo v mobilu, je to velmi příjemné. Bezpochyby je pouzdro opravdu nárazníkem pro mobilní telefon.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad

4. JETech

#ad

Ochrana proti otiskům prstů, matné průsvitné ochranné pouzdro na zadní stranu, JETech Matné pouzdro pro iPhone 14 Pro 6,1 palce, nárazuvzdorné vojenský standard ochrana proti pádu pouzdro na mobil

#ad
JETech #ad - Mezitím můžete díky průsvitné zadní straně stále obdivovat filigránské logo svého telefonu. Ochrana ve vojenské kvalitě toto pouzdro je certifikováno sgs pro test pádu z 6 stop jako nárazuvzdorné ve vojenské kvalitě a bylo vyvinuto speciálně s rohovými polštáři tlumícími nárazy, které chrání váš telefon do značné míry před vážným poškozením.

Bereme v úvahu estetiku a ochranu. Matná průsvitná zadní strana konstrukce s flexibilním tpu rámem a tvrdou pc zadní stranou s matnou povrchovou úpravou, nabízí dokonalý pocit na dotek s vynikající přilnavostí. Ochrana proti otiskům prstů oleofobní a hydrofobní vrstva na celé matné zadní straně dokonale chrání skvrny, otisky prstů a dokonce škrábance. Upozornění: není určeno pro iphone 14 / iPhone 14 Plus / iPhone 14 Pro Max.

Ochrana fotoaparátu a obrazovky zvýšené hrany účinně chrání obrazovku a kameru před poškrábáním povrchu, pokud telefon odložíte vodorovně. Tíhlý profil vhodné výhradně pro iphone 14 pro 6, 1 palce. Díky tomuto ochrannému pouzdru nebude váš telefon vypadat neskladně a neomezuje kompatibilitu s bezdrátovou nabíječkou. Kromě toho umožňují přesné výřezy plný přístup ke všem funkcím a ovládacím prvkům.
ZnačkaJETech #ad
VýrobceJETech #ad
Výška0.43
Délka5.94
Hmotnost0.07
Šířka3.03
Číslo dílu3882-
Modelka3882-

5. JETech

#ad

JETech Magnetické pouzdro pro iPhone 14 Pro 6,1 palců kompatibilní s MagSafe, průsvitné matné pouzdro na mobil zadní strana tenké nárazuvzdorné ochranné pouzdro černé

#ad
JETech #ad - Super magnetická adsorpce magneticky pevně upevněte na nabíječku. Kompatibilní se všemi díly příslušenství MagSafe, držák prstenů a powerbanka. Průsvitná matná zadní strana zadní strana pouzdra je potažena matovaným materiálem, příjemně padne do ruky a odolává nepříjemným skvrnám, jako jsou otisky prstů a zbytky oleje.

Perfektně vyrovnané výřezy umožňují plný přístup ke kameře, 1 palců, tlačítkům a dalším přípojkám. Kromě toho můžete stále obdivovat filigránské logo svého přístroje. Zážitek z rychlého nabíjení díky perfektně vyrovnaným magnetům je bezdrátové nabíjení rychlejší a jednodušší než kdy dříve. Perfektní tvar perfektní design pro iphone 14 pro 6, reproduktoru, aniž by váš telefon vypadal objemně. Nárazuvzdorná a ochranná vyrobeno z flexibilního tpu rámu a pc zadní strany odolné proti poškrábání, chrání váš přístroj do značné míry před silnými nárazy a pády.

Jednou zaklapněte, jako je peněženka, nikdy nesklouzáte. Nabízí dodatečnou ochranu se zvýšenými rty kolem obrazovky a objektivu fotoaparátu. Když je čas na nabíjení, nechte pouzdro jednoduše na svém telefonu a připojte nabíječku kompatibilní s MagSafe nebo ji vložte na nabíječku certifikovanou Qi. Upozornění: není určeno pro iphone 14 / iPhone 14 Plus / iPhone 14 Pro Max.
ZnačkaJETech #ad
VýrobceJETech #ad
Výška0.51
Délka5.94
Hmotnost0.07
Šířka2.99
Číslo dílu3972-
Modelka3972-

6. TOCOL

#ad

Nárazuvzdorné, magnetické pouzdro na mobil pro iPhone 14 Pro, odolné proti poškrábání, TOCOL Pouzdro 3 v 1 pro iPhone 14 Pro pro Magsafe, černé, kompletní ochrana fotoaparátu

#ad
TOCOL #ad - Jedinečný design zrn na stranách zajišťuje příjemné uchopení a lepší odolnost proti skluzu. Do pouzdra iphone 14 pro můžete přidat funkci magnetického nabíjení a zcela jednoduše si hrát s magnetickým příslušenstvím jako peněženky, držáky aut, držáky prstenů atd.

Bezešvá integrovaná ochrana fotoaparátu: plně obklopující zadní strana fotoaparátu a dutý design čoček maximalizují ochranu fotoaparátu a současně zaručují nezkreslenou kvalitu obrazu. Kompatibilita a profesionální podpora: pouze pro iphone 14 pro 6, 1 palce. Magnetické pouzdro pro iphone 14 pro 6, držáky, 1: kompatibilní s magnetickým a bezdrátovým nabíjením. Ochrana obrazovky a krytu: rám na obrazovce zvýšený o 2, 5 mm a 3vrstvý nárazuvzdorný rám nabízí integrovanou 360° kompletní ochranu s výkonným systémem tlumení nárazů.

Kontaktujte nás v případě problémů s pouzdrem iPhone 14 Pro. Tíhlý, příjemný na dotek: kvalitní matné poloprůhledné ochranné pouzdro od tocol nabízí hedvábně hladký pocit na dotek a umožňuje vidět barvu a logo pouzdra. Uspokojivé řešení vašeho problému je vždy k dispozici.
ZnačkaTOCOL #ad
VýrobceTOCOL #ad
Číslo díluTL-HTS-IP14P-6.1-MS-Mag-Black
Modelkafor iPhone 14 Pro

7. WXX

#ad

Pouzdro pro iPhone 14 Pro 6. 1" matné černé, WXX Hany pouzdro iPhone 14 Pro tenké tenké s mikrovláknem, ochrana kolem dokola odolné proti poškrábání, silikonové pouzdro, Pouzdro na iPhone 14 Pro

#ad
WXX #ad - Podporuje bezdrátové nabíjení: iphone 14 pro pouzdro na mobil iphone 14 pro case podporuje bezdrátové nabíjení a funkce Magsafe bez nutnosti odstraňovat kryt. Prémiový servis: zákazníkům nabízíme záruku kvality, abyste mohli bez problémů nakupovat. Ochrana celého těla pro obrazovku a kameru: měkké, tekuté ochranné pouzdro pro iphone 14 pro nabízí 360° ochranu těla, zvýšené hrany krytu fotoaparátu a obrazovky poskytují maximální ochranu před nárazy a tvrdými údery na zádech a bocích pro váš telefon.

Perfektní pro naše každodenní použití a dlouhodobou ochranu. Ultra slim pouzdro na mobil pro iphone 14 pro: toto pouzdro vylepšené pro iphone 14 pro nabízí lepší pocit pro měkké rukojeti než běžné pouzdra. Perfektní pouzdro pro iphone 14 pro: toto pouzdro wxx je perfektně kompatibilní s iphone 14 pro 6, 1 palce není kompatibilní s jinými verzemi iPhonu.

Funkce super thin & light umožňují rychlé bezdrátové nabíjení. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. Perfektně se hodí k vašemu iphone 14 Pro a zachovává si svůj tenký tvar. Ultra slim fit a pouzdro šetrné k pokožce bylo speciálně vyvinuto a nabízí vám jiný uživatelský zážitek s dechberoucím pocitem v ruce. Jednoduchý a elegantní kryt má rafinovaný design pro maximální trvanlivost.
ZnačkaWXX #ad
VýrobceWXX #ad
Hmotnost0.07
Číslo díluPJ001801
ModelkaPJ001801

8. JETech

#ad

Pouzdro na mobilní telefon s hedvábně měkkým dotekem, JETech Silikonové pouzdro pro iPhone 14 Pro 6,1 palce ne pro iPhone 14 Pro Max 6,7 palců, nárazuvzdorné ochranné pouzdro s podšívkou z

#ad
JETech #ad - Poskytuje vašemu přístroji kompletní ochranu. Přesné výřezy jednoduchý přístup ke všem ovládacím prvkům a funkcím. Upozornění: není určeno pro iphone 14 / iPhone 14 Plus / iPhone 14 Pro Max.

Vysoká ochrana zvýšené hrany poskytují dodatečnou ochranu fotoaparátu a obrazovky. Lze jednoduše dobře kombinovat s Vaším mobilem v každé barvě. Hedvábně měkký na dotek a dobré uchopení. Uživatelsky přívětivý vyrobeno z kvalitního silikonu a pc. Měkká podšívka z mikrovlákna chrání zadní stranu telefonu před poškrábáním. Podporuje bezdrátové nabíjení. Kompatibilita speciálně vyvinuto pro iphone 14 pro 6, 1 palce. Vícebarevné možnosti na výběr je několik módních barev. Ochrana proti otiskům prstů.
ZnačkaJETech #ad
VýrobceJETech #ad
Výška0.43
Délka5.95
Hmotnost0.06
Šířka3
Číslo dílu3846-
Modelka3846-

9. JETech

#ad

Lehký matný povrch PP tvrdý minimalistický obal na mobil černý, ochrana fotoaparátu zabudované ochranné pouzdro, JETech Ultra tenké 0,35 mm pouzdro pro iPhone 14 Pro 6,1 palců

#ad
JETech #ad - Přesné výřezy zajišťují neomezený přístup ke kameře, reproduktoru, tlačítkům a dalším přípojkám. Lehký a přenosný vyrobeno z kvalitního pp materiálu. Ultratenká pouze 0, 35 mm.

Lehké a vůbec ne neskladné. Proti otiskům prstů a snadné čištění. Upozornění: není určeno pro iphone 14 / iPhone 14 Plus / iPhone 14 Pro Max. Jednoduše se zasune do tašky a přenáší. Rozšířená ochrana obrazovky a fotoaparátu Kompletní ochrana objektivu fotoaparátu. Kompatibilita podporuje bezdrátové nabíjení. Matná povrchová úprava vylepšená matná povrchová úprava zajišťuje příjemné uchopení. Zvýšené hrany kolem obrazovky a kamery poskytují dodatečnou ochranu. Ultra tenký vyvinuto pro iphone 14 pro 6, 01"/0, 1". Vrací původní pocit z používání vašeho mobilního telefonu.
ZnačkaJETech #ad
VýrobceJETech #ad
Výška0.47
Délka5.83
Hmotnost0.01
Šířka2.87
Číslo dílu3878-
Modelka3878-

10. TORRAS

#ad

TORRAS Pouzdro na iPhone 14 Pro pro MagSafe nejstabilnější magnetické pouzdro na mobilní telefon kompletní ochrana lehké průhledné ochranné pouzdro iPhone 14 Pro Case s magnetem nárazuvzdorným

#ad
TORRAS #ad - Nová technologie helbeck array s touto technologií se celková magnetická síla n52 spojí na magnetický kroužek, díky tomu je pouzdro magsafe iphone 14 Pro s 6krát větší magnetickou přídržnou silou než jiné pouzdro. Extravagantní a ušlechtilý design zvláštností pouzdra na mobil iphone 14 pro je lehce průsvitná zadní strana.

Toto pouzdro již obstálo testem pádu 2, že se vám toto pouzdro na mobil na iPhone 14 Pro líbí. Super ochrana! Číslo certifikátu: gzin200502739PS Pokud máte ještě jiné otázky, kontaktujte nás kdykoliv. Perfektně se hodí také k jinému příslušenství MagSage. Pokud je pouzdro na mobil uloženo v mobilu, je to velmi příjemné. Není to jen pro pouzdro, červená a žlutá tlačítka.

Bezpochyby je pouzdro opravdu nárazníkem pro mobilní telefon. Dalším důležitým bodem je poloprůhledný design. Optimální ochrana hrannoční můra! obrazovka a kamera mobilu mají škrábance nebo mezeru. Série torras guardian vám dodává černá, takže mají perfektní tlakový bod a tvar. Inspirace pro design pochází z koženého materiálu pro sportovní vozy. Nabízíme vám kvalitní služby a komplexní vysvětlení.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad