Top 10 Dupont Gas Rot – Zapalovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BIC

#ad

BIC Feuerzeuge J26 Maxi Neutral 50 Stück Display Collie Kollie

#ad
BIC #ad - 50 biclang anhaltende. Sicherheit zuerst! jedes bic-feuerzeug wird in BIC-Werken in Frankreich und Spanien hergestellt, um internationale Sicherheitsstandards für Feuerzeuge zu erfüllen oder zu übertreffen.

Bis zu 3. 000 lichter direkt in ihrer tasche und das sind bis zu doppelt so viele wie bei anderen Feuerzeugen mit Feuerstein derselben Größe J26 Feuerzeuge im Pack. Dieses gasfeuerzeug hält das aus. Dieses maxi-feuerzeug ist so voreingestellt, dass die Flamme während der gesamten erwarteten Lebensdauer des Feuerzeugs vorhersehbar auf der gleichen Höhe bleibt. Stetige flamme. Der körper aus delrin-Harz bietet überlegene Sicherheitsleistung unter extremen Bedingungen. Herausragende farben: rot, Schwarz, dunkelblau, Orange, Grün, gelb, Hellblau und Grau. Sehr widerstandsfähig. Tablett mit 50 Stück.
ZnačkaBIC #ad
VýrobceBic #ad
Výška7.87
Délka7.87
Hmotnost2.55
Šířka7.87
Číslo dílu807975
ModelkaJ26 MARILIN

2. Vani

#ad

6X Universal -Near Zero impurities- Zapalovač do zapalovače náhradní plyn + 1 zapalovač Vani 6X

#ad
Vani #ad - 7, 77 eur/litr. Near zero impurities / dodávka dle dostupnosti Silvermatch nebo Max. K doplňování zapalovačů, pájecích přístrojů, hořáků atd. 6 x 300 ml + zapalovač od "Vani" zdarma. S různými nástavci.
ZnačkaVani #ad
VýrobcePF #ad

3. TOM

#ad

Modrý, 100 ml, flambovacího hořáku, kartuše k doplnění zapalovače, TOM 5× plyn do zapalovače, zapalovače, moderní, tyčového zapalovače atd. – s 5 x adaptérem – Lighter Gas – náhradní plyn

#ad
TOM #ad - Univerzální použití – s plynovou kartuší tom lg-100 lze nabíjet téměř každý plynový zapalovač, každý flambovač pro Creme Brulee v kuchyni a plynový zapalovač v dílně. Tom kvalita – plynové kartuše tom pro plynové hořáky a hořáky bunsens, butan, kempingový plyn / cestovní vaření, stejně jako univerzální plynové kartuše mají nejvyšší čistotu a kvalitu a plní se v Evropě.

Pičkové vybavení – abyste měli správný nástavec pro zapalovač & Co pro doplnění náplně, ve víku kartuše najdete 5 vhodných adaptérů pro plynovou katuši. Do doplňovací láhve lze naplnit mnoho zapalovačů a hořáků.

Dlouhotrvající výkon – každá plynová láhev tom lg-100 obsahuje 100 ml butanového plynu, který se vyznačuje dlouhodobým výkonem. Jednoduché použití – s kartuší lze každý zapalovač, každý kuchyňský hořák rychle doplnit. Jednoduše nasaďte doplňovací láhev vzhůru nohama do příslušného otvoru na zapalovači a trochu stiskněte – hotovo.
ZnačkaTOM #ad
VýrobceTOM #ad
Číslo díluFeuerzeuggas
ModelkaFeuerzeuggas

4. Belflam

#ad

Náhradní láhev na butan, plyn do zapalovače, plamenný hořák, 300 ml, benzín do zapalovače, Belfam 2x kartuše, 100% čistota – 5 adaptérů

#ad
Belflam #ad - Jednoduše nasaďte a doplňujte. 100% čistý – používáme výhradně 100% čistý butanový plyn do zapalovače podle UN1950, který je zaručeně bez nečistot. Vysoká kvalita zaručuje spolehlivý provoz.

5 praktických adaptérů – v sadě je obsaženo 5 praktických adaptérů, které jsou kompatibilní s velkou částí všech běžných přístrojů, pokud je lze doplnit. Rovnoměrné odklízení – čistota našeho plynu umožňuje čistý a rovnoměrný plamen na rozdíl od nekvalitních produktů, které se díky nečistotám často spálí. Vyrobeno v evropě – pro zajištění pravidelných kontrol a stálé kvality se každá plynová kartuše vyrábí přímo zde v Evropě za přísných směrnic.

Ideální pro doplňování – bez ohledu na to, plynový hořák nebo kuchyňský hořák, zapalovač, zda se jedná o tyčový zapalovač, s naší kartuší můžete své zapalovače obratem ruky naplnit plynem.
ZnačkaBelflam #ad
VýrobceBelflam #ad
Výška1.97
Délka9.29
Hmotnost1.06
Šířka4.02
Číslo díluUKWDJ22UK591

5. Colibri

#ad

Kuchyňských hořáků, flambovacích hořáků, hořáků a dalších – náhradní láhev do zapalovače s 99,9994% čistým prémiovým butanovým plynem, vícebarevná, Colibri Butan plyn 400 ml pro doplňování zapalovačů

#ad
Colibri #ad - Tak zůstane váš zapalovač optimálně zachován. Do láhve 400 ml lze naplnit mnoho zapalovačů a hořáků. Vysoký spalovací výkon: Čistota našeho plynu umožňuje horké, čisté a rovnoměrné hoření. Snižuje chybné funkce: zvláštností našeho plynu je, které způsobují ucpané hořákové ventily, že drasticky snižuje znečištění, selhání a chybné funkce.

Bez zápachu a chuti: při zapálení butanového plynu se neuvolňují žádné nežádoucí pachy nebo vedlejší aroma, abyste si mohli užívat měřitelně lepší zážitek. Mnohostranně použitelný: plyn se snadno používá a je kompatibilní s každým druhem doplňovatelného butanového zapalovače, zapalovače, jako jsou tyčové zapalovače, pistole, plynové hořáky a Bunsenovy hořáky.

Vyznačuje se dlouhodobým spalovacím výkonem. Prémiový butan: každá láhev plynu do zapalovače colibri je naplněna kvalitním, 99, 9994% čistým butanovým plynem. Colibri butan se vyrábí podle nejvyšších standardů kvality pro vysoce výkonné zapalovače a Bunsenovy hořáky.
ZnačkaColibri #ad
VýrobceColibri #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluBUC400P
ModelkaBUC400P

6. TOM

#ad

Flambovacího hořáku, kartuše k doplnění zapalovače, TOM 2× plyn do zapalovače, tyčového zapalovače atd. – s 6 x adaptérem – Lighter Gas – doplňovací plyn, 300 ml, zapalovače, modrý

#ad
TOM #ad - Univerzální použití – s plynovou kartuší tom lg-300 lze nabíjet téměř každý plynový zapalovač, každý flambovač pro Creme Brulee v kuchyni a plynový zapalovač v dílně. Tom kvalita – plynové kartuše tom pro plynové hořáky a hořáky bunsens, butan, kempingový plyn / cestovní vaření, stejně jako univerzální plynové kartuše mají nejvyšší čistotu a kvalitu a plní se v Evropě.

Pičkové vybavení – abyste měli správný nástavec pro zapalovač & Co pro doplnění náplně, ve víku kartuše najdete 6 vhodných adaptérů pro plynovou katuši. Do doplňovací láhve lze naplnit mnoho zapalovačů a hořáků.

Jednoduše nasaďte doplňovací láhev vzhůru nohama do příslušného otvoru na zapalovači a trochu stiskněte – hotovo. Dlouhotrvající výkon – každá plynová láhev tom lg-300 obsahuje 300 ml butanového plynu, který se vyznačuje dlouhodobým výkonem. Jednoduché použití – s kartuší lze každý zapalovač, každý kuchyňský hořák rychle doplnit.
ZnačkaTOM #ad
VýrobceTOM #ad
Číslo díluFeuerzeuggas

7. TOM

#ad

TOM 4 x plyn do zapalovače 300 ml – kartuše k doplnění do zapalovače – plamenný pivní hořák, zapalovač, tyčový zapalovač atd. – se 6 x adaptérem pro zapalovač – Lighter Gas – doplňovací plyn

#ad
TOM #ad - Pičkové vybavení – abyste měli správný nástavec pro zapalovač & Co pro doplnění náplně, ve víku kartuše najdete 6 vhodných adaptérů pro plynovou katuši. Do doplňovací láhve lze naplnit mnoho zapalovačů a hořáků.

Dlouhotrvající výkon – každá plynová láhev tom lg-300 obsahuje 300 ml butanového plynu, který se vyznačuje dlouhodobým výkonem. Jednoduše nasaďte doplňovací láhev vzhůru nohama do příslušného otvoru na zapalovači a trochu stiskněte – hotovo. Jednoduché použití – s kartuší lze každý zapalovač, každý kuchyňský hořák rychle doplnit. Univerzální použití – s plynovou kartuší tom lg-300 lze nabíjet téměř každý plynový zapalovač, každý flambovač pro Creme Brulee v kuchyni a plynový zapalovač v dílně.

Tom kvalita – plynové kartuše tom pro plynové hořáky a hořáky bunsen, butan, kempingový plyn na vaření, jakož i univerzální plynové kartuše mají nejvyšší čistotu a kvalitu a jsou plněny v Evropě.
ZnačkaTOM #ad
VýrobceTOM #ad
Číslo díluLG-300_4 x
ModelkaFeuerzeuggas

8. Darnlight

#ad

Náplň s adaptérem 2 × 300 ml, zapalovače, tyčové zapalovače, Eurojet plyn do zapalovače k doplnění – butan pro plamenné hořáky, tryskové plameny – plynový zapalovač

#ad
Darnlight #ad - Eurojet premium butan – univerzální plyn do zapalovače. Díky 5 adaptérům ve víku je butanová kartuše bez problémů vhodná pro všechny zapalovače. Doplňovací láhev na butan je kompatibilní s prakticky každým plamenným hořákem, bunsenovým hořákem, plynovým pájecím a butanovým zapalovačem.

Jednoduché doplňování – se správným nástavcem lze zapalovač s tryskovým plamenem rychle znovu naplnit. Díky objemu 300 ml je plyn do zapalovače eurojet velmi účinný, takže si můžete dlouho užívat specifický a optimální plamen svého zapalovače. Při výrobě jsou dodrženy nejvyšší standardy kvality, aby byla obzvláště čistá. Univerzální použití – eurojet plyn do zapalovače je nepostradatelný také v každé dílně, v domácnosti pro doplňování zapalovačů, pájecích přístrojů, hořáků a jiných zařízení.
ZnačkaDarnlight #ad
VýrobceUnilight Polska Sp z o.o. #ad
Výška9.25
Délka4.33
Šířka2.17

9. #teamludorf

#ad

100, #teamludorf Elektronika zapalovač s oboustranným tiskem – 8 barev – | logo | text | potisk na přání | doplňovací | reklamní zapalovač | svatba | dárek na party | stálý stůl | potisk loga černý

#ad
#teamludorf #ad - Zapalovač je velký 82 x 25 x 10 mm. Naše zapalovače jsou ideálním dárkem pro muže a ženy, ať už na firemní oslavy, jako reklamní dárek na veletrzích a akcích nebo jako poděkování pro zaměstnance.

Zapalovače perfektní jako dárek na party, pro stálý stůl, pro kolegy, hosty nebo zákazníky. Díky našemu vysoce kvalitnímu led uv tisku na cca 55 x 18 mm velká tisková plocha se zobrazí vaše logo, text nebo obrázek velmi přesně a v brilantní kvalitě barev. Tento podpalovač je elektronický, každé balení obsahuje 50 zapalovačů. Vhodné pro každou kapsu kalhot nebo cigaretovou krabičku. 8 barev na výběr.
Značka#teamludorf #ad
Výrobce#teamludorf #ad
Výška0.39
Délka3.23
Hmotnost2.43
Šířka0.98

10. Rothenberger

#ad

žlutý, ROTHENBERGER Průmyslový plynový zapalovač vč. 5 x adaptér 100 ml 1500002897 Industrial Universal náhradní plyn pro opětovně plnitelné zapalovače 100 ml, 16 x 4,6 x 4,6 x 4,6 cm

#ad
Rothenberger #ad - Pro zapalovače/plynové zapalovače a malé páječky. Vysoký stupeň čistoty pro provoz mikropáječek. 84 % butan, 16 % propan. 5 adaptérů trysek v uzávěru.
ZnačkaRothenberger #ad
VýrobceROTHENBERGER Industrial #ad
Hmotnost0.26
Číslo dílu1500002897
Modelka1500002897