Top 10 EMS Trainingsgerät Ganzkörper – Elektrické stimulátory pro fitness

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SEVEKO

#ad

Bezpečný, EMS, přístroj na posilování břišních svalů, elektrický, EMS tréninkový přístroj, 6 režimů a 15 intenzit, 10 kusů náhradních polštářků, efektivní, rychlý posilovač břišních svalů

#ad
SEVEKO #ad - Bezstarostný tréninkový balíček obsahuje 1 abs trenažér břišních svalů, 3 řídicí jednotky, 10 náhradních polštářků, 2 stimulátory paží, nabíjecí kabel a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Jednoduché fitness ems přístroj na posilování břicha nabízí uživatelsky přívětivé a udržitelné fitness řešení, které lze snadno integrovat do vaší každodenní rutiny.

Není třeba komplexní přístroje; trénujte kdykoli a kdekoliv. Umožňuje vám efektivně dosáhnout vašich fitness cílů, ať už jste v práci, aniž by museli obětovat svůj čas nebo energii. Pokud na stupních 1 – 5 nic necítíte, žádné starosti; je koncipován pro osoby s nižší výdrží. Ať už chcete posílit svaly, tento přístroj na posilování břišních svalů může splnit vaše potřeby. Jednoduše odstraňte obal a naneste produkt na kůži. Užijte si 1letou záruku a 100% uspokojivý zákaznický servis pro bezrizikový nákup.

Své svaly můžete tvarovat a posilovat podle svých představ. Individuální trénink náš tréninkový přístroj abs má 6 režimů a 15 stupňů intenzity, které jsou přizpůsobeny lidem s různou výdrží. Je ideální pro všechny, kteří hledají pohodlné a snadné tréninkové řešení. Multifunkční tréninkový přístroj ems tento přístroj na posilování břicha používá technologii ems, zlepšit tvar těla nebo zmírnit bolesti svalů, která vysílá elektrické impulzy ke stimulaci hlubokých svalů a zajišťuje tak bezpečný, rychlý a efektivní výsledek.
ZnačkaSEVEKO #ad
VýrobceSEVEKO #ad
Číslo díluAS-09
ModelkaAS-09

2. LOFFU

#ad

Paže, elektrický přístroj pro břicho, EMS tréninkový přístroj, posilovač břicha, fitness chůze, 6 režimů, LOFFU EMS přístroj na posilování břišních svalů, nohy, USB dobíjecí přenosný stimulátor svalů

#ad
LOFFU #ad - Inteligentní mikroelektronika EMS technologie. To může pomoci tvarovat, paží a nohou, 1–2krát denně, napnout a posilovat svaly břicha, abyste měli toto léto perfektní tělo. Upravte intenzitu podle potřeb svého těla, aby vaše svaly mohly trénovat.

100% záruka vrácení peněz doufáme, že budete se svými zkušenostmi s výrobkem spokojeni; pokud tento produkt není pro vás vhodný, nabízíme 24hodinový servis a 12měsíční záruku na výrobek. Elektrický stimulátor svalů používá se pro cvičení břišních svalů. Ce, rohs, neškodný pro lidské tělo, bezpečnostní a ekologická certifikace. Velmi vhodné pro paže, hrudník, horní a spodní břicho, nohy, hýždě, stehna, záda, lýtka a pas.

Bezpečnost importovaný antialergický gel bez zápachu, fcc, žádný zvláštní zápach. Ems elektrická stimulace svalů využívá elektrickou stimulaci k přenosu elektrických signálů přímo do svalů, takže svaly jsou uvedeny do trénovaného stavu. 6 režimů a 9 intenzit tento přístroj na posilování břicha nabízí 6 režimů a 9 stupňů intenzity. Lepší účinek pouze 20 minut denně, po dobu delší než 6 týdnů.
ZnačkaLOFFU #ad
VýrobceLOFFU #ad
Záruka1

3. SEVEKO

#ad

10, 6 režimů a 15 intenzit, celotělový EMS posilovač břišních svalů, elektrický přístroj na posilování břišních svalů, EMS tréninkový přístroj, rychlý posilovač břišních svalů, efektivní, bezpečný

#ad
SEVEKO #ad - Bezstarostný tréninkový balíček obsahuje 1 abs trenažér břišních svalů, 3 řídicí jednotky, 2 stimulátory paží, 10 náhradních polštářků, nabíjecí kabel a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Jednoduché fitness ems přístroj na posilování břicha nabízí uživatelsky příjemné a udržitelné fitness řešení, které lze snadno integrovat do vaší každodenní rutiny.

Tíhlý design vám umožní trénovat kdekoli a kdykoli. Individuální trénink náš abs přístroj na posilování břicha má 6 režimů a 15 stupňů intenzity, které jsou přizpůsobeny lidem s různou výdrží. S jediným produktem můžete absolvovat trénink celého těla. Multifunkční tréninkový přístroj ems náš přístroj na posilování břišních svalů využívá pokrokovou technologii ems, aby splnil vaše potřeby v oblasti fitness a hubnutí.

Není třeba komplexní přístroje; trénujte kdykoli a kdekoliv. Pokud na stupních 1 – 5 nic necítíte, žádné starosti; je koncipován pro osoby s nižší výdrží. Své svaly můžete tvarovat a posilovat podle svých preferencí. Ať už chcete posílit své svaly, zlepšit tvar těla nebo zmírnit bolesti svalů, tento tréninkový přístroj EMS může splnit vaše požadavky. Užijte si 1letou záruku a 100% uspokojivý zákaznický servis pro bezrizikový nákup. Jednoduše odstraňte obal a naneste produkt na kůži.
ZnačkaSEVEKO #ad
VýrobceSEVEKO #ad
Číslo díluKA-62
ModelkaKA-62
Záruka1 rok

4. TESMED

#ad

Mit 20 Elektroden, Verstärkung, 99 Intensitäten, 115 Programme, Kontrakturen, TENS-Massagen, 4 Kanäle, TESMED Max 830: Wiederaufladbarer Professioneller Muskel-Elektrostimulator

#ad
TESMED #ad - Ausgestattet mit einem hintergrundbeleuchteten LCD-Display und einem Gürtelclip für eine bequeme Anwendung, wobei aus 20 verschiedenen Programmtypen gewählt werden kann. Die 99 intensitätsstufen sind äußerst leistungsstark und ermöglichen Ihnen die Kalibrierung Ihres Toleranzniveaus. Ems- und wohlfÜhlprogramme: bietet spezifische behandlungen für das training in verschiedenen Sportdisziplinen, Schultern, zur Steigerung des Tonus aller Muskelgruppen sowie eine breite Palette an regenerierenden und entspannenden Massagen für Rücken, Nackenbereich usw.

Design und zubehÖr von hÖchster qualitÄt: begleitet von einer farbigen anleitung mit über 220 Behandlungen und 113 Fotos für die korrekte Platzierung der Elektroden. Keine gele oder Cremes mit den Elektroden verwenden. Wiederaufladbar mit einem speziellen kabel und ausgestattet mit 20 selbstklebenden Elektroden, die kein Gel benötigen, bietet es eine reiche Ausstattung und hochwertige Materialien, die Langlebigkeit und Effizienz über die Zeit garantieren. Professioneller elektrostimulator mit speziell entwickelten programmen für optimale ergebnisse: Bauchmuskeln, Gesäßmuskeln, Nackenbereich, Rückenmassagen, Tonisierung, Training, Muskelverstärkung, Erholung, Schultern usw.

Personalisierung und benutzerfreundlichkeit: mit 8 elektroden auf 4 unabhängigen kanälen nutzbar, ermöglicht es das Erstellen des gewünschten Programms durch genaue Einstellung der Frequenz, Impulsbreite, Dauer und Intensität, ermöglicht Max 830 die gleichzeitige Stimulation verschiedener Muskelbereiche. Innovative technologie "waims system": tesmed max 830 bietet das exklusive Tesmed-System sequentieller Impulse von unten nach oben, hervorragend für die Mikrozirkulation und zur Hilfe bei der Minderung und Vorbeugung von Cellulite-Unregelmäßigkeiten.
ZnačkaTESMED #ad
VýrobceTESMED #ad
Výška0.79
Délka1.97
Hmotnost0.24
Šířka4.72
Číslo díluFLD799439636194
ModelkaTESMED MAX 830

5. Yonars

#ad

Elektrický stimulátor svalů s 8 režimy a 29 úrovněmi, nabíjecí přes USB, elektrická stimulace pro břicho, přenosný přístroj břišních svalů, paže, nohy, Yonars EMS tréninkový přístroj

#ad
Yonars #ad - Ems tréninkový přístroj na celé tělo ems technologie dokáže efektivně trénovat vaše břišní svaly díky mikrokontrakcím. Kvalitní, pasu, prodyšné a měkké polštářky lépe drží na liniích těla, abyste se sami "upgradovali". Efektivně spaluje tuk a buduje svaly.

Můžete jej používat kdykoli a kdekoliv. Snadné a obslužné ems přístroj na posilování břišních svalů gürtel se snadno používá a připevňuje. Přitom se vaše břišní svaly trénují lépe a efektivněji, dosahuje účelu spalování tuků a tvarování. Zvyšuje tréninkový efekt, lze dosáhnout lepší postavy. Usb nabíjení a přenosnost ems přístroj na posilování břišních svalů se velmi snadno nabíjí přes každé USB rozhraní. Využijte sílu elektřiny, zad, včetně břicha, stehen a lýtek.

Můžete zcela jednoduše zvolit režim a intenzitu. Iroké využitíelektrická stimulace svalů je vhodná pro většinu tělesných partií, aby vyhovovaly každé potřebě budování svalů. Poznámka: povrch obrazovky je pokryt ochrannou fólií, 60 minutám sedících a sedítek, před použitím prosím odstraňte ochrannou fólii. 8 režimů a 29 stupňů intenzity ems tréninkový přístroj má 8 nastavitelných tréninkových režimů.
ZnačkaYonars #ad
VýrobceYonars EMS Trainingsgerät #ad
Výška0.2
Délka5.91
Šířka5.91
Číslo díluAbs Trainer Muscle Stimulator
ModelkaEms TrainingsgeräT GanzköRper

6. SEVEKO

#ad

Rychlý EMS tréninkový přístroj na celé tělo, SEVEKO Tréninkový přístroj na posilování břišních svalů EMS, efektivní, bezpečný, 8 režimů a 15 intenzit, 10 kusů náhradních hydrogelů, posilovač břicha

#ad
SEVEKO #ad - To je ultimativní fitness lenochod! Své svaly můžete trénovat i vleže, což z něj dělá perfektní volbu pro uvolněný fitness program. Trénink celého těla – náš posilovač svalů ems lze použít pro celou řadu různých svalových skupin, stehen, břicha, včetně paží, hýždí a zad. Je zcela jedno, můžete ho využít k udržení svých fitness cílů a maximalizaci svého času.

Udržitelný – náš stimulátor svalů ems se velmi snadno nasazuje a používá, takže můžete trénovat doma, aniž byste museli chodit do posilovny. S jediným produktem můžete cíleně trénovat více oblastí vašeho těla a během chvilky absolvovat trénink celého těla. Ať už jste fitness nadšenec nebo právě začínáte, náš produkt je perfektní pro lidi všech úrovní fitness. Přenosný – náš stimulátor abs se bez problémů vejde do kabelky. Pokročilá technologie ems – náš abs trainer využívá pokročilou technologii ems, aby stimuloval vaše svaly a pomáhal vám při tom efektivně trénovat.

Díky tomu je perfektním fitness řešením pro všechny, zda jste v práci, kteří chtějí zůstat ve formě, na cestách nebo na cestách, aniž by ztráceli čas nebo obětovali energii. Přizpůsobitelný – náš posilovač zad má 8 režimů a 15 stupňů intenzity, aby vyhovoval lidem s různou úrovní vytrvalosti, abyste mohli svůj trénink přizpůsobit vašim specifickým potřebám a preferencím. Musíte pouze odtrhnout obal a produkt nalepit na kůži. S touto vědecky ověřenou a bezpečnou technologií můžete bez problémů dosáhnout požadovaných výsledků.
ZnačkaSEVEKO #ad
VýrobceSEVEKO #ad
Číslo díluJH-N1-B
ModelkaJH-N1-B
Záruka1 rok

7. TESMED

#ad

Vyrobeno v Itálii., TESMED Absolutní: Elektrický EMS pás na posilování břišních svalů s 15 programy. EMS tréninkový přístroj pro centrální a boční elektrostimulaci břicha. Unisex, dobíjecí

#ad
TESMED #ad - Ideální pro muže a ženy, pohodlné i pod oblečením pro diskrétní a trvalý trénink. Kromě toho disponuje řadou programů exkluzivně pro tesmed, které nabízejí střídavou stimulaci centrálních a bočních břišních svalů pro maximalizaci efektivity tréninku.

Vyrobeno v itálii, zaručuje kvalitu a dlouhou životnost při tréninku všude. Na rozdíl od jiných přístrojů ve stejné kategorii není nutný pravidelný nákup náhradních elektrod. Inovace a pohodlí: elektrostimulační pás pro břišní svaly, bezdrátový a bez gelu. Kombinuje komfort a výkon s 15 pokročilými programy, ideální pro posílení centrálních a bočních břišních svalů. Intuitivní regulace: vybaveno 99 stupni intenzity, samostatně nastavitelné pro centrální a boční břišní svaly.

Zajišťuje cílený a individuální trénink, vhodný pro každou úroveň fitness. Pokročilá technologie ems: díky technologii ems stimuluje pás intenzivně břišní svaly. Bezdrátové a dobíjecí: plně bezdrátové a nabíjecí přes usb, nabízí maximální volnost pohybu. Design a přizpůsobivost: možnost rozšíření až na 120 cm, pásek se perfektně přizpůsobí různým tvarům těla.
ZnačkaTESMED #ad
VýrobceTESMED #ad
Výška3
Délka3
Šířka3
Číslo díluFDL8052464700134
ModelkaAbsolute

8. TESMED

#ad

Které lze dobíjet přes USB kabel, TESMED Trio 6.5 TENS masážní a EMS Trio elektrostimulační přístroj se 2 kanály, pro budování svalů vč. 4 elektrod – lithiové baterie

#ad
TESMED #ad - Masážní funkce: tento režim je vhodný pro zotavení se projevy únavy a zlepšení krevního oběhu. Obsahuje lithiové baterie, omyvatelné, které lze dobíjet přes usb kabel a 4 kvalitní, trvanlivé a samolepicí prémiové elektrody 4 elektrody s 50 x 50 mm, které nepotřebují gel – polaritu elektrod nemusí být identifikována technologií TMS systém TESMED MULTIPLEXER.

S tímto lékařským produktem zlepšuje ošetření bolesti a růst svalů – přístroj nabízí pohodlné a lehké použití s celkem 110 ošetřeními, 2 kanály s 36 programy a 40 nastavitelnými stupni intenzity – tak můžete účinnější masáž, TENS a EMS-terapie ještě efektivněji využívat pro své zdraví a pohodu.

Funkce tens: režim je vhodný pro dočasné ošetření bolestivých svalů po tréninku nebo jiných namáhavých aktivitách. Celulitida. Funkce ems: perfektní pro trénink svalů, kontraktury, aktivní odpočinek a kosmetické vady např.
ZnačkaTESMED #ad
VýrobceTESMED #ad
Výška0.79
Délka4.72
Hmotnost0.2
Šířka2.36
Číslo díluGD/1/1224
ModelkaTesmed Trio 6.5

9. Saneo

#ad

SaneoSport EMS přístroj na svalový trénink, značková kvalita z Německa, stimulátor svalů, lékařský výrobek

#ad
Saneo #ad - 2 odděleně regulovatelné kanály k ošetření různých částí těla. Certifikovaný zdravotnický výrobek. 8 samolepicích, opakovaně použitelných elektrod po 4 kusech 50 × 50 mm a 50 × 90 mm. Německá značková kvalita. 20 programů z toho 2 individuálně nastavitelné.
ZnačkaSaneo #ad
Výrobcetic Medizintechnik GmbH & Co. KG #ad
Výška0.98
Délka4.13
Hmotnost1.06
Šířka2.64
Číslo díluti2007
Modelkati2007

10. GROSBEAK

#ad

USB nabíjecí fitness trénink pro břicho/paže/nohy, EMS stimulátor svalů na posilování břišních svalů, tréninkový přístroj, 10 náhradních gelových, 8 režimů a 15 intenzit, elektrický stimulátor svalů

#ad
GROSBEAK #ad - Tělo snů bez námahy: s mikro proudovými signály formuje náš nejnovější EMS svalový trenažér efektivně tělo a spaluje tuk. Dné starosti s dobou používání – po 15 minutách doporučeného tréninku se automaticky vypne.

Pohodlné usb nabíjení: dobíjení přes usb za pouhou hodinu, náš svalový toner vydrží až dva týdny. Dosáhněte výsledků rychleji než při běžném tréninku – 15 minut s ems odpovídá běhu 2000 metrů nebo 60 minutám sedání! Ergonomické a prodyšné: zajišťuje pohodlnou přilnavost k břišním svalům. Přijměte své vysněné tělo bez námahy! Už žádné namáhavé hubnutí kolem břicha. Efektivní spalování tuků a trénink: vyberte si z 8 režimů a 15 stupňů intenzity, abyste si mohli individuálně přizpůsobit trénink budování svalů.

Ať už začátečník nebo zkušený atlet, je vaším ideálním fitness partnerem. Iroké využití: náš stimulátor ems se hodí pro různé oblasti těla jako břicho, paže, nohy a další a splňuje různé tréninkové požadavky. Vysoce kvalitní, prodyšné a měkké polštářky perfektně sedí a jsou štíhlé a přenosné.
ZnačkaGROSBEAK #ad
VýrobceGROSBEAK #ad
Číslo díluJRT-flame
ModelkaNF-31-N