Top 10 FISCHER Dübel 8mm – Hřebíky, šrouby a spojovací prvky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. fischer

#ad

Kamene, výkonné 2komponentní hmoždinky, cihel, univerzální hmoždinky, sádrokartonu atd. , fischer DUOPOWER 6 x 30, plastové hmoždinky pro upevnění do betonu, 100 kusů, bez šroubů

#ad
fischer #ad - Rozsah dodávky: 100 x duopower 6 x 30 výr. Fischer. č. Absolutně výkonný: díky kompaktnímu a krátkému tvaru je zapotřebí podstatně menší úsilí vrtání a tím i kratších šroubů, pojistka proti otáčení hmoždinky zabraňuje přetočení hmoždinky a díky nejlepší možné zpětné vazbě okamžitě pocítíte, při zaklapnutí hmoždinky úzký okraj zabraňuje proklouznutí do otvoru, když perfektně sedí.

Hmoždinka pro všechny stavební materiály: jako inteligentní dvousložková hmoždinka je použitelná se šrouby Ø 4–5 mm a nabízí velmi dobré hodnoty přídržnosti – šedá složka automaticky aktivuje optimální princip fungování, zatímco expanzní křídla červené komponenty podporují bezpečné roztažení. Nejlepší hodnoty zatížení a inteligentní funkce: duo power je první hmoždinka, která sama rozhodne, zda se roztáhne, složí nebo uzlí – tak se automaticky přizpůsobí příslušnému podkladu a umožňuje tak široké spektrum použití v plných, děrovaných a deskových stavebních materiálech.

Oblasti použití: výkonná hmoždinka se hodí k upevnění tyčí na sprchový závěs, jako je beton, sádrokartonové konstrukce a vláknité desky, vápenopískový plný a děrovaný kámen, štítků a domovních čísel v mnoha stavebních materiálech, poštovní schránky, svítidla, detektory pohybu, přírodní kámen, plné a děrované cihly, sádrokarton, duté stropy a dřevotřískové desky.
Značkafischer #ad
Výrobcefischer #ad
Výška0
Délka1.18
Hmotnost0.15
Šířka0.24
Číslo dílu55006
Modelka555006

2. fischer

#ad

Plastové hmoždinky k upevnění do betonu, výkonné dvousložkové hmoždinky, univerzální hmoždinky, cihel, kamene, sádrokartonu atd., bez šroubů, fischer Duopower 6 x 50, 100 kusů

#ad
fischer #ad - Absolutně výkonný: při vražení hmoždinky zabraňuje úzký okraj proklouznutí do otvoru, pojistka proti otáčení zabraňuje otáčení hmoždinky a díky nejlepší možné zpětné vazbě okamžitě pocítíte, když perfektně sedí. Hmoždinka pro všechny stavební materiály: jako inteligentní 2komponentní hmoždinky je použitelná se šrouby Ø 4 - 5 mm a nabízí velmi dobré hodnoty držení – šedá složka automaticky aktivuje optimální princip fungování, zatímco expanzní křídla červené komponenty podporují bezpečné roztahování.

Oblasti použití: výkonná hmoždinka se hodí k upevnění tyčí sprchových závěsů, přírodního kamene, svítidel, cihly, cihly, vápenného písku a děrovaného kamene, sádrokartonu a dřevovláknitých desek, poštovních boxů, sádrokartonu, štítků a čísel domů do mnoha stavebních materiálů jako je beton, detektorů pohybu, dutých stropů a dřevotřískových desek.

Rozsah dodávky: 100 x duopower 6 x 50 výr. 538240 od fischer. č. Nejlepší hodnoty zatížení a inteligentní funkce: duopower je první hmoždinka, složí nebo uzlí – tak se automaticky přizpůsobí příslušnému podkladu a umožňuje tak široké spektrum použití v plných, zda se roztáhne, která sama rozhodne, děrovaných a deskových stavebních materiálech.
Značkafischer #ad
VýrobceFischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Výška1.97
Délka1.97
Hmotnost0.31
Šířka0.24
Číslo dílu538240
Modelka538240
Záruka2 roky výrobce.

3. fischer

#ad

Univerzální hmoždinky Duopower od Fischer

#ad
fischer #ad - Kombinace dvou komponentních materiálů pro větší výkon. Bezpečná funkce pro plné ukotvení a perforované stavební materiály zaklapnutí. Nejlepší zpětná vazba hmoždinky – ucítíte, že hmoždinka perfektně sedí. Jednoduchá montáž: úzký okraj hmoždinky zabraňuje sklouznutí hlouběji do otvoru.
Značkafischer #ad
VýrobceFischer #ad
Výška4.65
Délka3.86
Hmotnost0.31
Šířka3.7
Číslo dílu538250
Modelka538250
Záruka2.

4. fischer

#ad

Sortimentbox, fischer RED-BOX DUOPOWER + Schrauben, vorsortiertes Set für zahlreiche Baustoffe und Befestigungen, 280-teilig mit Schrauben & DUOPOWER Dübeln in verschiedenen Größen

#ad
fischer #ad - Anwendungsgebiete: die kraftvollen allzweckdübel für wände und decken eignen sich zur Anbringung leichter und mittelschwerer Gegenstände wie Spiegelschränke, wie u. Alles auf einen blick: die stabile box beinhaltet eine vielzahl an Universaldübeln, Senkkopf- und Sicherheitsschrauben mit gängigen Durchmessern – egal, ob Hohlräume oder massive Werkstoffe, Sie haben das richtige Zubehör stets griffbereit.

In zahlreichen Baustoffen, Ziegel und Spanplatten. 536091, 15 stk. 6 x 30, 40 Stk. A. 8 x 40, 15 Stk. Leistungsstarkes montage-zubehör: die kompakte form des allzweckdübels ist für Befestigungen rund um Einzug, Sie haben einen deutlich reduzierten Bohraufwand, Renovierung und Reparaturen bestens geeignet, der schmale Rand des Dübels verhindert ein Durchrutschen ins Bohrloch und die Mitdrehsicherung verhindert ein Mitdrehen des Dübels.

Naturstein, beton, leichte Hängeschränke, Leuchten uvm.10 x 50, 280-teilige sortimentbox mit schrauben & DUOPOWER Dübeln 70 Stk. 5 x 25 von fischer. Lieferumfang: 1 x red-box duopower + schrauben art. Nr. Ein dübel für alle baustoffe: der enthaltene duopower dübel ist der erste Dübel, ob er spreizt, klappt oder knotet – so passt er sich automatisch den Erfordernissen aller Baustoffe an, der selbst entscheidet, erreicht höchste Lastwerte und kann universell verwendet werden.
Značkafischer #ad
Výrobcefischer #ad
Výška1.77
Délka12.83
Hmotnost2.78
Šířka8.46
Číslo dílu536091
Modelka536091
ZárukaHerstellergarantie.

5. fischer

#ad

Fischer Rozpěrné hmoždinky SX

#ad
fischer #ad - V mnoha celoplošných a děrovaných stavebních materiálech, celoděrované a vysokoděrované cihly, přírodní kámen a sádrové desky. 6 x 30 od fischer. Rozsah dodávky: 1 x skládací krabice rozpěrná hmoždinka sx výr. Absolutně výkonný: hmoždinky sx jsou perfektně vhodné pro montáž na přední straně, vyslovený okraj hmoždinky zabraňuje sklouznutí do otvoru a umožňuje jednoduchou montáž.

č. Optimální zavedení síly: hrdlo hmoždinky bez roztažení zabraňuje při zašroubování šroubu poškození dlaždic a omítek a zajišťuje bezpečné ukotvení, protože se SX automaticky přizpůsobí požadavkům stavebního materiálu. 70006, karton se 100 nylonovými univerzálními hmoždinkami 100 ks.

Beton, světla atd. Mnohostranně použitelný: rozpěrná hmoždinka sx pokrývá velké spektrum aplikací v oblasti renovace, opravy, stěhování a zatažení – pro solidní ukotvení do pevných a děrovaných stavebních materiálů. Oblasti použití: výkonné univerzální hmoždinky na stěny a stropy se hodí k umístění lehkých až středně těžkých předmětů, lehké závěsné skříňky, jako jsou zrcadlové skříně, jako např.
Značkafischer #ad
VýrobceFischer #ad
Výška0.24
Délka1.18
Hmotnost0.04
Šířka0.24
Číslo dílu070006
Modelka070006
ZárukaZáruka výrobce.

6. fischer

#ad

Fischer sada šroubů s hmoždinky SX

#ad
fischer #ad - 4, 30 ks. Absolutně výkonný: při zaklapnutí hmoždinky zabraňuje úzký okraj proklouznutí do vyvrtaného otvoru, pojistka proti otáčení hmoždinky zabraňuje přetočení a díky nejlepší možné zpětné vazbě okamžitě pocítíte, lehký otvor zajišťuje snadné nasazení a bezpečné vedení šroubu, když perfektně sedí.

Rozsah dodávky: 1 x meister-box duopower + šroub výr. Hmoždinka pro všechny stavební materiály: jako inteligentní dvousložková hmoždinka se duopower automaticky přizpůsobí potřebám stavebního materiálu a dosahuje díky třem principům fungování klapek děrované materiály, šíření pevné stavební materiály a uzlu deskové stavební materiály nejvyšší hodnoty zatížení. To je uvnitř: praktický box master obsahuje celkem 160 dílů v 5 různě velkých přihrádkách: 50 x duopower 6 x 30, 50 x šroub se zápustnou hlavou 4, 30 x DuoPower 8 x 40, 5 x 40, 30 x šroub se zápustnou hlavou 5 x 60.6

6 × 30, 30 ks. č. Oblasti použití: výkonná hmoždinka se hodí k upevnění lehkých a těžkých předmětů, koupelnové a wc zařízení a digestoře v mnoha stavebních materiálech, přírodní, lehké zrcadlové skříně, konzoly, celoplošné a vysokoděrové cihly, sádrokarton a vláknité desky, nástěnné regály, jako jsou obrazy, svítidla, plný a děrovaný kámen, sádrokarton, jako je lehký beton, duté stropy a dřevotřískové desky.8 x 40 a 80 vhodných šroubů se zápustnou hlavou 50 ks. 535972, 5 x 40, sada hmoždinek se 160 díly, 80 hmoždinek duopower 50 ks.
Značkafischer #ad
VýrobceFischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Výška1.54
Délka4.84
Hmotnost0.44
Šířka7.09
Číslo dílu535972
Modelka535972
Záruka2 roky.

7. fischer

#ad

Sada hmoždinek Fischer Fixtainer

#ad
fischer #ad - Dp 6 x 30, 30 ks. V mnoha stavebních materiálech, svítidla, sádrokarton, plný a děrovaný kámen, duté stropy a dřevotřískové desky. Oblasti použití: výkonná hmoždinka se hodí k upevnění lehkých a těžkých předmětů, obrazy, sanitární / topení/klimatizační upevnění, sádrokarton a vláknité desky, jako je lehký a pórobeton, závěsné skříně, přírodní, plné a vysoké děrované cihly, sádrokarton, nástěnné police, poštovní schránky, jako jsou televizní konzole, lehké zrcadlové skříňky, rolety atd.

Fischer. Dp 6 x 50, krabice na hmoždinky s 210 hmoždinkami Duo Power DP 80 ks. 539867, 60 ks. Rozsah dodávky: 1 x fixtainer duo power hloubkový skus box výr. Hmoždinka pro všechny stavební materiály: jako inteligentní dvousložková hmoždinka se duo power automaticky přizpůsobí potřebám stavebního materiálu a dosahuje díky třem principům fungování zaklapnutí děrované materiály, zda se roztáhne, roztáhnutí plné stavební materiály a uzlů deskové stavební materiály nejvyšší hodnoty zatížení – první hmoždinka, která sama rozhodne, složí nebo uzlí.

Absolutně výkonný: při zaklapnutí hmoždinky zabraňuje úzký okraj proklouznutí do vyvrtaného otvoru, pojistka proti otáčení hmoždinky zabraňuje přetočení a díky nejlepší možné zpětné vazbě okamžitě pocítíte, lehký otvor zajišťuje snadné nasazení a bezpečné vedení šroubu, když perfektně sedí. Dp 8 x 40, 40 ks. Dp 8 × 65.
Značkafischer #ad
VýrobceFischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Výška2.44
Délka10.24
Hmotnost1.26
Šířka6.14
Číslo dílu539867
Modelka539867
ZárukaOther.

8. fischer

#ad

Fischer sada šroubů s hmoždinky SX

#ad
fischer #ad - Absolutně výkonný: díky kompaktnímu a krátkému tvaru je zapotřebí podstatně menší úsilí při vrtání a tím i kratších šroubů, pojistka proti otáčení hmoždinky zabraňuje přetočení hmoždinky a díky nejlepší možné zpětné vazbě okamžitě pocítíte, při zaklapnutí hmoždinky úzký okraj zabraňuje proklouznutí do otvoru, když perfektně sedí.

Dp 10 × 50535971, 60 ks. Oblasti použití: silná hmoždinka se hodí k upevnění lehkých a těžkých předmětů, celoplošný a děrovaný kámen, sádrostavstava vláknitých desek, sádrokarton. Dp 8 x 40, krabice na hmoždinky se 132 hmoždinkami Duo Power DP 60 ks. Dp 6 x 30, 12 ks. Fischer. To je uvnitř: praktický master box obsahuje celkem 132 hmoždinek duo power v 5 různě velkých přihrádkách: 60 x Duo Power 6 x 30, 12 x Duo Power 10 x 50 – první hmoždinka, 60 x Duopower 8 x 40, zda se roztáhne, která sama rozhodne, složí nebo uzlí. č. Rozsah dodávky: 1 x master box duo power výr.

Hmoždinka pro všechny stavební materiály: jako inteligentní dvousložková hmoždinka se duo power automaticky přizpůsobí potřebám stavebního materiálu a dosahuje díky třem principům fungování klapek děrované materiály, šíření pevné stavební materiály a uzlu deskové stavební materiály nejvyšší hodnoty zatížení. On, koupelnové a wc zařízení a digestoře v mnoha stavebních materiálech, sanitární/topení/klimatizační upevnění, upevnění umyvadla, nástěnné regály, on, on, konzoly, svítidla, jako jsou obrazy, jako je lehký beton, zrcadlové a závěsné skříňky, dutých stropů a dřevotřískových desek.
Značkafischer #ad
VýrobceFischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Výška1.54
Délka4.84
Šířka7.09
Číslo dílu535971
Modelka535971

9. fischer

#ad

Plastové hmoždinky k upevnění do betonu, kamene, cihel, praktická kulatá dóza s 80 univerzálními hmoždinkami, fischer Duopower 8 x 40, výkonné 2komponentní hmoždinky, sádrokartonu atd.

#ad
fischer #ad - Rozsah dodávky: 1 x hmoždinka duo power výr. Mají výrazně sníženou náročnost vrtání, úzký okraj hmoždinky zabraňuje proklouznutí do otvoru a pojistka proti soustružení hmoždinky. Přírodní kámen, zrcadlové skříně, beton, jako jsou svítidla, sádrokartonové desky a dřevotřískové desky.

8 x 40 od fischer. Hmoždinka pro všechny stavební materiály: obsažená hmoždinka duo power je první hmoždinka, která sama rozhodne, zda se roztáhne, složí nebo uzlí – tak se automaticky přizpůsobí požadavkům všech stavebních materiálů, dosahuje nejvyšších hodnot zatížení a lze ji univerzálně používat. V mnoha stavebních materiálech, regály, jako např. Oblasti použití: výkonné univerzální hmoždinky na stěny a stropy se hodí k umístění lehkých až středně těžkých předmětů, okenní rolety atd.

č. Výkonný při každé montáži: kompaktní tvar univerzální hmoždinky se nejlépe hodí pro upevnění kolem vtahu, renovace a opravy. Nepřekonatelný pomocník při montáži: dóza z robustního plastu obsahuje mnohostranně použitelné plastové hmoždinky Duo Power pro obzvlášť silné držení – bez ohledu na to, zda jsou dutiny nebo masivní materiály, máte správné příslušenství vždy po ruce. 535982, praktická kulatá dóza s 80 hmoždinkami Duo Power 80 ks.
Značkafischer #ad
Výrobcefischer #ad
Výška3.94
Délka4.09
Hmotnost0.15
Šířka4.09
Číslo dílu535982
Modelka535982
Záruka2 roky limited warranty.

10. fischer

#ad

Vápenopískového, FISCHER Univerzální hmoždinky 62762 UX 8 x 50 R, pro optimální držení při upevnění do betonu, sádrokartonu, univerzální hmoždinky s okrajem, krabice s 50 nylonovými hmoždinkami

#ad
fischer #ad - 77870, karton se 100 nylonovými univerzálními hmoždinkami 100 ks. Rozsah dodávky: 1 x skládací krabice univerzální hmoždinky ux výr. 8 × 50 Beton, svítidla, přírodní kámen, dřevotřískové desky a plné cihly. Fischer. Univerzální princip fungování: plastové hmoždinky jsou tou správnou volbou v případě neznámého důvodu ukotvení, protože se podle potřeby uzly nebo roztáhnou a díky tvarovanému okraji při zasunutí do otvoru nesklouznou.

Oblasti použití: univerzální hmoždinky ux na stěny a stropy se hodí k umístění lehkých až těžkých předmětů, jako jsou obrázky, sádrovláknité desky, TV konzoly, sanitární upevnění atd. Ve všech stavebních materiálech, jako např.

č. Lze použít všude: univerzální hmoždinka ux pokrývá každou oblast aplikací v oblasti renovace, opravy, stěhování a vkládání – pro pevné ukotvení ve stavebních materiálech s neznámým důvodem pro ukotvení. Optimální vedení šroubů: hmoždinka má šikmé spojovací tyče a usnadňuje tak zašroubování šroubu, zatímco pilovité pojistky proti kroucení zabraňují otáčení a zajišťují maximální možnou bezpečnost při montáži.
Značkafischer #ad
VýrobceFischer #ad
Výška0.39
Délka2.36
Hmotnost0.24
Šířka0.39
Číslo dílu062762
Modelka062762
ZárukaOther.