Top 10 Gehörschutz Erwachsene – Elektronic und Foto -10%

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. 3M PELTOR

#ad

Chránič sluchu Optime od 3M Peltor , jednotná velikost

#ad
3M PELTOR #ad - Hmotnost g: 285. Snr = 35 db h=40 db / m=32 db / l=23 dB. Barva kapsle: černá/červená. Označení: ochrana sluchu Optime III.
Značka3M PELTOR #ad
VýrobceKayser #ad
Výška7.87
Délka7.87
Hmotnost0.88
Šířka7.87
Číslo dílu310.10
ModelkaH540A-411-SV
Záruka24 měsíců

2. ProCase

#ad

černá, ProCase Unisex ochrana sluchu Chránič uší

#ad
ProCase #ad - Zvuková izolace sluchátek: ergonomická čelenka s měkkým polstrováním snižuje tlak na hlavu a zajišťuje vynikající komfort. Chrániče sluchu vyrobené z masivní bds skořepiny a zesílené pěnové hmoty absorbující zvuk mají NRR 28 dB a jsou certifikovány podle ANSI S3.

19 us. Elegantní ochrana sluchu je ideální pro střelbu, pro učení, sportovní akce, lov, pro projekty zpracování dřeva a pro péči o trávník. Kompaktní skládací design pro snadné skladování a pohodlnou přepravu; sluchátka s potlačením hluku lze dobře složit a na malém prostoru se vejdou do sportovní tašky, batohu nebo aktovky.

Velkorysé místo v ušních mušlích zajišťuje prodyšnost, zatímco měkká umělá kůže zajišťuje hustou zvukovou izolaci. Nastavitelný třmen na hlavu a 360° otočné náušníky s pohodlnou pěnou lze nastavit na všechny velikosti od dětí až po dospělé vytáhněte/přitlačte chrániče uší z kovové šňůry pro přizpůsobení velikosti.
ZnačkaProCase #ad
VýrobceProCase #ad
Výška0.6
Délka6
Hmotnost0.56
Šířka4
Číslo díluPC-08361503
ModelkaPC-08361503

3. Schallwerk

#ad

černá/modrá, vysoce kvalitní ochrana sluchu – ochrana sluchu v kapslích pro práci a každodenní použití, Schallwerk ® Work+ | pracovní ochrana sluchu – nastavitelná velikost chrániče sluchu

#ad
Schallwerk #ad - Ale také v běžném každodenním životě a při hlučných akcích, jako např. Pro každý z našich prodaných výrobků schallwerk se od plastic bank sbírá 10 plastových lahví z okolního prostředí, než je vypláchnou do našich oceánů.

Sluchátka se díky polstrovanému hlavovému oblouku příjemně nosí. Chránič uší chrání váš sluch při práci např. Work+ navíc zajišťuje vyšší prokázané utěsnění než u některých konkurentů. Sportovní a hudební akce. Všechny naše výrobky jsou pravidelně testovány laboratořemi viz hodnoty SNR.

Chránič uší work+ pomáhá výrazně snížit hlukové zatížení uší vašeho dítěte. Na staveništích nebo při hluku stroje. Poškození sluchového orgánu je při trvalém hluku nevratné. Díky plynule nastavitelnému hlavovému oblouku sedí chránič sluchu vždy perfektně a čistě na hlavě.
ZnačkaSchallwerk #ad
VýrobceSchallwerk #ad
Výška7.5
Délka3.7
Hmotnost0.74
Šířka5.5
Číslo dílutyui34
Modelkatyui34

4. 3M

#ad

Bequemer Gehörschutz empfohlen für Geräuschpegel zwischen 94 bis 105 dB, 1 Stück, Zusammenklappbarer Ohrenschützer, schwarz, 3M Kapselgehörschutz 90563E

#ad
3M #ad - Bequemer und effektiver Gehörschutz. Bequemer und effektiver Gehörschutz. Schutzstufe: dämmt geräuschpegel um 30, 4 db ab und kann bei Geräuschpegeln von 94 bis 105 dB verwendet werden, was eine große Bandbreite an Anwendungsmöglichkeiten erlaubt. Der flexible und anpassbare geopolsterte Kopfbügel ist für zahlreiche Kopfgrößen geeignet. Lässt sich bei Nichtgebrauch zur platzsparenden Aufbewahrung praktisch zusammenklappen. Weiche, breite polster reduzieren den Druck um die Ohren herum und erhöhen den Tragekomfort.
Značka3M #ad
Výrobce3M #ad
Výška0.94
Délka8.27
Šířka3.54
Číslo dílu4054596669123
Modelka90563EC1

5. Vanderfields

#ad

Vanderfields Ochrana sluchu pro dospělé – SNR 26 dB – růžová – sluchátka na staveniště – sluchátka do školy – ochrana sluchu – sportovní ochrana sluchu – ochrana sluchu práce na zahradě – ochrana

#ad
Vanderfields #ad - Důvěřujte vanderfields. Nastavte si kdykoli velikost díky ocelovému rámu su. Chrániče uší pro dámy a pány. Tato zvukově izolační sluchátka jsou vhodná pro 95 % velikostí hlavy.

Naším posláním je poskytovat ověřená sluchátka ANSI S3. 19; en 352. 1 s přesnými informacemi. Ochrana sluchu lovec je vyroben z robustní pěnové hmoty, s PU kůží. Vychutnejte si na rozdíl od jiných sluchátek pocit odborně polstrovaného hlavového oblouku. Malé balení šetří přepravní prostor. Ochrana sluchu dámská a pánská je vysoké kvality. To snižuje stopu CO2 o Vanderfields. Skořepina hq-abs, pevný kovový rám a flexibilní čelenka odolávají ochraně sluchu dospělí i při vysokém zatížení. Skládací ochrana sluchu se snadno nosí. Lze použít také jako ochranu sluchu na staveništi. Vaše bezpečnost je nejvyšší prioritou.
ZnačkaVanderfields #ad
VýrobceVanderfields #ad
Hmotnost0.51
Číslo dílu8719558521470
ModelkaNRX35DX2

6. 3M PELTOR

#ad

3M Peltor Optime Chrániče sluchu I žluté, ochrana sluchu SNR 27 s vysokým komfortem nošení a nízkou hmotností, ochrana sluchu s nastavitelným čelem pro hluk do 98 dB

#ad
3M PELTOR #ad - Kromě spolehlivé ochrany se peltor optime i díky své nízké hmotnosti a měkkým těsnicím kroužkům velmi snadno nosí. Kromě spolehlivé ochrany je peltor optime i díky svým nízkým hmotnostem a měkkým těsnicím kroužkům velmi pohodlný na nošení.

1 x chrániče sluchu peltor žluté / Účinná ochrana proti hluku při práci s elektrickým nářadím / Ideální pro mírné až střední znečištění hluku - komunikace je možná. Ušní chrániče sluchu nabízejí dobrou všestrannou ochranu při práci s mírnými hladinami hluku - například s elektrickým nářadím, při broušení, vrtání, řezání a řetězové pile. Díky jedinečné kombinaci kapaliny a pěny zajišťují těsnící kroužky maximální těsnost i přes malý tlak - i po dlouhém nošení pohodlně.
Značka3M PELTOR #ad
Výrobce3M #ad
Výška7.68
Délka5.12
Hmotnost0.45
Šířka4.13
Číslo díluH510AC
ModelkaH510AC

7. Onhear

#ad

Nastavitelné, lov, vhodné pro sekání trávy, Pokroková ochrana sluchu, 35dB SNR ochrana sluchu, zahradní práce., chrániče sluchu snižující hluk, práci se dřevem, sluchátka s ochranou proti hluku

#ad
Onhear #ad - Chrániče uší pro dámy a pány. Elenka ušních mušlí je vyrobena z teleskopického drátu a může se otáčet o 360°. Tyto chrániče sluchu potlačující hluk jsou nutností, letiště a další. V porovnání s jinými chrániči sluchu na trhu má čelenka kreativní design, který umožňuje nižší hmotnost a širší rozložení tlaku na hlavu, díky čemuž je výrazně ergonomičtější a pohodlnější nošení.

Chrání spolehlivě před hlukem způsobenou ztrátou sluchu a před poškozením, stroji nebo ostrými opakovanými zvuky. Naše chrániče sluchu mají nrr 30db a snr 35db, které jsou způsobeny mimo jiné hlučnými přístroji, vždy s integrovanou akustickou pěnou s vysokou hustotou. Můžete je také nosit a odfiltrovat hluk v pozadí během práce nebo studia, staveniště, dílny, jako jsou střelnice, dvory, pokud často pracujete na hlučných místech, továrny, abyste se mohli více soustředit na své podnikání.

Tak si můžete bez obav užívat svou práci a své koníčky. Skládací ochrana sluchu se snadno nosí. Tak můžete chránič sluchu jednoduše posunout podél třmenu, abyste našli správný tvar a užívali si optimální komfort. Elenka paroží umožňuje rozložení hmotnosti, snižuje tlak na hlavu a umožňuje přizpůsobení různým velikostem hlavy pro individuální tvar. Malé balení šetří přepravní prostor.
ZnačkaOnhear #ad
VýrobceOnhear #ad
Modelka35dB SNR Gehörschutz Kopfhörer

8. Basear

#ad

Ochrana sluchu, nastavitelná ochrana sluchu pro, redukce hluku, sportovní střelba, bezpečnostní ochrana sluchu, Ochrana sluchu, ochrana sluchu, 31 dB SNR ochrana proti hluku, ochrana sluchu

#ad
Basear #ad - Elenka paroží zajišťuje rozložení hmotnosti, snižuje tlak na vaši hlavu a umožňuje přizpůsobení různým velikostem hlavy pro individuální tvar. Nastavitelný a individuálně přizpůsobitelnýchránič uší s ochranou proti hluku má teleskopické ocelové dráty a lze jej otáčet o 360°.

Součástí dodávky chráničů uší s ochranou sluchu při střelbě je obsažena další taška. Nový design čelenky nejen chrániče uší s ochranou sluchu, naše chrániče sluchu s ochranou sluchu při střelbě mají kreativnější design pro dosažení nižší hmotnosti a širšího rozložení tlaku na hlavě, takže je jasnější ergonomičtější a pohodlnější na nošení. Multifunkční použití chránič uší s ochranou sluchu se hodí pro střelnice, abyste odfiltrovali hluk pozadí, nádvoří, tyto chrániče sluchu jsou nezbytné.

Mají integrovanou vysoce hustou akustickou pěnu pro chrániče uší s ochranou sluchu při střelbě. Naše chrániče uší s ochranou sluchu vám pomohou zabránit poškození způsobeným hlasitými přístroji, stroji nebo ostrým, opakujícím se zvukům atd. Můžete si je strčit do tašky a vzít s sebou všude tam, kde potřebujete klid. Při práci nebo ve studiu můžete také nosit chránič uší s ochranou proti hluku, staveniště, dílny, továrny, letiště atd. Abyste se mohli více soustředit na své podnikání.
ZnačkaBasear #ad
VýrobceBasear #ad
Číslo díluohrenschützer

9. Dr.meter

#ad

Nastavitelná a pohodlná ochrana sluchu pro dospělé, zahradničení, ochrana proti hluku, Dr.meter Ochrana sluchu, sluchátka pro staveniště, černá + zelená

#ad
Dr.meter #ad - Optimální zvuková izolace: udržujte hluk venku a buďte v klidu za svých podmínek. Meter se skládají ze 2 robustních vrstev z profesionální pěny tlumící hluk, hustě utěsněného materiálu a vysoce kvalitní dvojité skořepiny a nabízejí vysoký SNR až 31 dB.

Chrániče sluchu také evropské a americké normy pro snížení hluku, na které se můžete při práci nebo při hraní spolehnout. Lepší snížení hluku a zvuková rezonance – špunty do uší každý den. Ideální na dovolenou, služební cesty, staveniště nebo hlučné sportovní akce. Balení & go úložná taška: díky skládacímu designu a dodávané úložné tašce zůstává vše čisté a uspořádané. Sluchátka dr. Měkké polstrování uší: hodiny nošení ochrany sluchu může bolet.

Vhodné pro všechny velikosti: velikost pro vás není problém, nezávisle na velikosti hlavy nebo účesu! Hlavu vyrobenou s nastavitelným ocelovým páskem lze svléknout nebo stáhnout a ohýbat, aby se přizpůsobila všem velikostem a tvarům hlavy. Proto jsme vás vybavili vysoce hustým pěnovým polstrováním a umělou kůží pro větší komfort po celý den. Profesionálně certifikováno: pořiďte si ochranu sluchu, za níž stojí věda.
ZnačkaDr.meter #ad
VýrobceDr.meter #ad
Číslo díluFM-1B
ModelkaFM-1B

10. SBS

#ad

SBS® Ochrana sluchu s obloukem | ochrana sluchu v kapslích | ochrana proti hluku | sluchátka | ideální pro přestavbu, ohňostroj atd

#ad
SBS #ad - Optimální: pro všechny hlukové situace, bez velkých špiček. Materiál: plast, barva: červená/černá. Pohodlí: nízká hmotnost a velmi stabilní. Pohodlné: lehké a pohodlné. En 352: sbs sluchátka podle EN 352, 1 kus.
ZnačkaSBS #ad
VýrobceSBS #ad
Číslo díluSB122
ModelkaSB122