Top 10 Gewächshaus Aluminium – Skleníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WOLTU

#ad

WOLTU Fóliový skleník pařeniště, 140 g/m2 PE, bílý, 4 kolíky, 180 x 90 x 90 cm, skleník na rajčata, kovový rám, skleník balkon, s výklopnými dvířky

#ad
WOLTU #ad - Pro pevnější postavení můžete skleník na rajčata ukotvit do země pomocí 4 dodaných kolíků. Snadná montáž: díky zásuvnému systému musíte pomocí spojky připojit pouze ocelové trubky a fólii upevnit na rám. V případě potřeby je můžete otevřít a zajistit pomocí šňůr, abyste mohli regulovat vnitřní klima nebo pečovat o rostliny.

Pičatá střecha zvyšuje stabilitu a zabraňuje hromadění vody. Jako akumulace tepla v zimě a uv ochrana v létě přináší radost zahradníkům v každém ročním období. Optimální klima pro rostliny: náš fóliový skleník nabízí účinnou ochranu před chladem, ztrátou tepla, hmyzem a zajišťuje dopad světla a vlhkosti, mrazem, UV zářením, deštěm, aby zde mohly dobře růst mladé nebo citlivé rostliny.

Rám z lakovaných ocelových trubek φ: 16 mm je robustní, nerezový a stabilní. Lepší větrání: zahradní domek má na přední straně 2 rolovací dveře se zipem. Stabilní a odolná: síťová fólie 140 g/m2 je odolná proti roztržení, vodotěsná, odolná proti korozi a má dlouhou životnost. Všestranný pomocník: střední skleník se hodí na balkon, bylinek, vysoký květináč a zahradu, pro pěstování květin, terasu, ovoce nebo zeleniny.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška35.43
Délka35.43
Šířka70.87
Číslo dílu1
ModelkaGWH11

2. Jawoll

#ad

Dutinkové desky pro skleník 4,75m² zahradní domek skleník

#ad
Jawoll #ad - Odolné vůči teplotám od -25 °C do +60 °C. 4 mm silné dutinkové desky z polykarbonátu PC na stěnu a střechu. Stěny i střecha odolné vůči nárazu i házením míčem.
ZnačkaJawoll #ad
VýrobceJawoll #ad
Číslo dílu12692-700

3. Bramble

#ad

Bramble, Prémiový zahradní fóliový skleník na balkon a terasu se 3 patry, ocelovým rámem a zesíleným PVC krytem – stabilní a snadná montáž – 125 × 69 × 49 cm

#ad
Bramble #ad - Jeho nízká hmotnost usnadňuje pohyb po zahradě, zatímco kompaktní velikost zajišťuje, zip, že dobře funguje i na nejmenší zahradě. Různé účely použití – skleník je ideální pro pěstování sazenic, rajčat, řízků a mnoha dalších.

Pro zajištění další bezpečnosti jej lze po stranách svázat, takže vydrží i nejsilnější vítr a déšť. Snadná montáž – náš 3patrový skleník se snadno a rychle montuje – s rozměry 69 × 49 × 125 cm je to perfektní velikost pro vaše sazenice, rostliny a zeleninu. Dodává se s krabičkou. V případě problémů nás prosím kontaktujte, a my vám odpovíme do 24 hodin. Detaily – náš třístupňový skleník obsahuje 1 bílý kryt, 3 drátěné mřížky a konektory.

Záruka vrácení peněz - na naše výrobky nabízíme 100% záruku. Vysoká kvalita – náš skleník je vyroben z vysoce kvalitních pe materiálů a je robustní, bezpečný a snadno se montuje. 3 nastavitelné police se přizpůsobí různým velikostem různých rostlin, okurek, zatímco dodávaný kryt nabízí dostatečnou ochranu před špatným počasím a zajišťuje dobrou zimní ochranu.
ZnačkaBramble #ad
VýrobceBRAMBLE #ad
Výška49.21
Délka19.29
Šířka27.17
Číslo díluS0930
ModelkaS0930

4. Zelsius

#ad

Zelsius Dutá komorová deska můstku 6 mm | 113 x 60,5 x 0,6 cm | skleníková deska | dvojitá deska pro skleník, zahradní skleník | náhradní deska #2 do skleníku

#ad
Zelsius #ad - Rozsah dodávky | 1 x dutá komorová deska s tloušťkou 6 mm. Stabilní | naše stabilní dutá komorová deska proti větru a počasí. Vaší kreativitě se meze nekladou.

Všestranná | dutá komorová deska se ideálně hodí k vašemu skleníku. Snadno přizpůsobitelná | pokud se dvojitá mostová deska nehodí, můžete ji jednoduše ustřihnout řezacím nožem, nožem na koberce nebo sádrovým nožem na požadovanou velikost. Hodí se ale také na pařeniště, zahradnictví, přístřešky pro auta a jiné zastřešení. Vhodné příslušenství | polykarbonátovou desku lze ideálně použít jako náhradní desku #2 pro mnoho Zelsius skleníků a pro mnoho dalších. Polykarbonátová deska je vybavena sklem odolným proti UV záření. Díky tomu odolává teplotám od -25 °c do +60 °c a je odolná proti nárazům a házení míče.
ZnačkaZelsius #ad
VýrobceZelsius #ad
Výška0.24
Délka44.49
Hmotnost0.88
Šířka23.82
Číslo díluGwPl_2plus

5. KESSER

#ad

KESSER® Prémiový fóliový skleník se 4 patry – 69 × 50 × 158 cm skleník se 4 policemi – šetří místo, vysoce kvalitní chovný dům, balkon, zahrada, stabilní & snadná montáž

#ad
KESSER #ad - Využijte jednoduchou a rychlou montáž vašeho nového a vysoce efektivního skleníku od firmy kesser. V našem skleníku rostou vaše rostliny optimálně chráněné a za ideálních podmínek. Dokonce i bouřlivé počasí až do rychlosti 50 km/h nevadí zeleninovému domu.

Pokud byste navíc přemýšleli o pěstování již na jaře, měnící se vlhkost vzduchu, doporučujeme vám nejdříve náš skleník na rajčata značky Kesser. Vychutnejte si rozmanitost s čerstvými různými druhy zeleniny a ovoce, které můžete ve skleníku rychle a zdravě vyrůstat a profitujte z lahodné a svěží chuti dobře zastřešených potravin. Díky vysoce kvalitním a robustním spojovacím prvkům je konstrukce stabilní a bezpečný skleník. U sluneční paprsky pronikají do vašich rostlin, ale škodlivé UV paprsky jsou díky krytu z polyetylenu absorbovány.

Už si nemusíte dělat starosti s špatným počasím, protože tato chata je 100% bezpečná proti vodě a UV záření. Tím vzniká teplé a vlhké klima. Díky dodatečně připevněným trubkám je vyloučeno hromadění vody a trubky pozinkované kovem zajišťují dlouhou životnost skleněného domu. Kolísání teplot, vítr a déšť nejsou pro růst právě podporující. Vedle špatných povětrnostních vlivů se mohou při venkovním chovu stát také škůdci, protože sklizeň může být zcela rychle zničena.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo dílu1
Modelka1

6. Zelsius

#ad

Polykarbonát náhradní desky, Zelsius – 4 mm Panel duté komorové desky "# 2 " 113 x 60,5 X 0,4 cm pro skleníky, zahradní skleníky

#ad
Zelsius #ad - Náhradní deska # 2 pro hliníkový skleník. Rozměry:-d 113 cm x Š 60, 5 cm x T 0, 4 cm. Značkový výrobek od společnosti Zelsius. Polykarbonátové duté komorové stěnové desky-. Pro zelsius skleník asin:-b001tj3tl8 a B007BNUZ36.
ZnačkaZelsius #ad
VýrobceZelsius #ad
Číslo díluGwPl_2

7. GFP

#ad

Barva antracitová – vyrobeno v Rakousku, GFP Skleník Diamas 22 Light 235 x 311 cm s integrovaným základem 12 mm dvojitých můstků

#ad
GFP #ad - Vysoce kvalitní dům: extra silné polykarbonátové desky, stabilní hliníková konstrukce se zesílenými dutými komorovými profily, výztuže skleněným vláknem, šrouby z ušlechtilé oceli, 2 střešní okna. Prostorný a praktický: extra výška pro velké rostliny a dobře pocházející díky výšce 193 cm.

Jednoduché posuvné dveře 73 x 193 cm jsou uloženy na kolečkách, a proto jsou velmi lehké. Mnohostranně použitelný: skleník pro pěstování zeleniny a bylin, deštěm, pro ochranu před zvířaty, přezimování vašich zahradních rostlin, krupobitím a chladem. Integrované okapy. Není nutný základový rám! polycarbonatÁtovÉ desky: extra silné 12 mm desky průsvitné, velmi odolné, desky nejsou bodově připevněny svorkami, odolné vůči uv záření, ale díky našroubovaným hliníkovým profilům na všech stranách bezpečně lemovány.

Stabilní hliníkový rám: mimořádně robustní konstrukce, která odolá vysokým zatížením střechy díky vysoce pevnému, nerezovému hliníku a masivně provedeným dutým komorovým profilům.
ZnačkaGFP #ad
VýrobceGFP #ad
Výška98.43
Délka122.44
Hmotnost224.87
Šířka92.52
Číslo díluDIAMAS-light22-ANTH
ModelkaDiamas Light

8. Ohuhu

#ad

Ohuhu Tomaten Gewächshaus Foliengewächshaus mit PE-Abdeckung und Fernster, Begehbarer Gewächshaus 200 x 77 x 170 cm Gewächshaus Klein Winterfest Tomatenhaus für Optimales Pflanzenwachstum

#ad
Ohuhu #ad - Die 7 stangen an der oberseite des Gewächshauses bieten die beste Lösung gegen Schnee-/Wasseransammlungen. Bitte stecken sie die Pflöcke so tief wie möglich in den Boden. Tragbar und einfach zu montierendas leben sollte einfach sein, wenn es nicht gebraucht wird. Strapazierfähig und langlebigdas 130g/m² pe-netzgewebe ist reißfest, korrosionsbeständig und uv-beständig.

Winddicht und ultra-stabildie mitgelieferten pflöcke und winddichten seile helfen ihnen, ist es besser, das Gewächshaus fest und sicher zu befestigen. Stellen sie diesen tollen Gartenhelfer einfach in den Hof, auf den Balkon, in den Garten usw. Verwöhnen sie ihre pflanzedas ohuhu tomaten-gewächshaus schafft eine ideale wachstumsumgebung für ihre pflanzen und ihr gemüse. Das ohuhu tomaten-gewächshaus schützt Ihre Pflanzen vor extremer Hitze oder Kälte. Mit der tür mit reißverschluss und den zwei Masche Fenstern können Sie den externen Luftstrom regulieren, und das gilt auch für die Montage des Gewächshauses.

Für zusätzliche festigkeit und stabilität sind die Seiten, verschleißfest, wasserdicht, die Rückseite und die Türöffnungen mit Verbindungsstäben verstärkt. Die 16-mm-rohre sind mit PP-Kunststoffverbindungen gut miteinander verbunden. Wenn die bedingungen es zulassen, das Gewächshaus gegen die Wände oder Zäune für ultimative Stabilität zu installieren. Ganzjährig leistungweder ein eiskalter winter noch ein brütend heißer sommer tun ihren Pflanzen gut.
ZnačkaOhuhu #ad
VýrobceOhuhu #ad
Výška66.9
Délka78.7
Šířka30
Číslo díluY21-80401-16
ModelkaY21-80401-16

9. WOLTU

#ad

WOLTU Fóliový skleník na rajčata skleník na pěstování skleníku zahradní domek pařeniště rajčata zelenina skleník bílý 143 x 73 x 195 cm

#ad
WOLTU #ad - Pomocí kolíků a šňůr můžete skleník pevně zajistit, aby byly vaše rostliny lépe chráněny před větrem a počasím. Stabilní ocelové trubky jednoduše sestavte a přetáhněte vodu odpuzující PE fólii, rychle a mobilně.

V chladných dnech může skleník zůstat zavřený a v horkých dnech můžete zip otevřít, aby se umožnilo větrání. Fóliový skleník z polyetylenové plachty odolné proti uv záření a ocelových trubek s práškovým nástřikem nabízí rostlinám ochranu před povětrnostními vlivy. Ideální pro výsev a pěstování, např. Zeleninu, květiny, nezralé bylinky nebo exotické rostliny. Přední strana se zipem lze v případě potřeby kompletně otevřít.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Hmotnost12.79
Číslo dílu1

10. Sekey

#ad

Bílý a zelený, šetří místo, skleník 69 × 49 × 158 cm, balkon, zesílený fóliový skleník, Sekey Mini skleník malý se 4 patry

#ad
Sekey #ad - Srolovací dveře zajišťují svěží průvan vzduchu a maximálně efektivně absorbují teplo. Perfektní klima: díky potahu získají vaše rostliny při slunečním záření příjemně teplé klima, čímž maximálně podporuje růst. Pro výnosnou sklizeň.

Příslib sekey's: abychom vám mohli rozhodnutí o koupi trochu usnadnit, bereme na sebe riziko zcela a slibujeme. Nerezové ocelové trubky udrží váš skleník stabilně pohromadě přes 4 patra. Navíc je skleník, prodyšný, který neobsahuje škodlivé látky, čímž podporuje efektivní růst vašich mladých rostlin. Skutečný univerzál: pro snadnou montáž opakovaně použitelného skleníku nepotřebujete žádné nářadí ani jiné materiály. Vysoká životnost: robustní kovová konstrukce se skládá z vysoce kvalitního pozinkovaného ocelového rámu, čímž je zaručena pevná a bezpečná přilnavost, a to i při bouřlivých podmínkách.

Pokud se vám z nějakého důvodu na skleníku něco nelíbí, dostaneš peníze zpět. Zaručeně výnosný: kvalitní pe potah a 4 patra zajišťují efektivní růst vašich rostlin díky uchovávání vlhkosti a navíc optimální ochranu před povětrnostními vlivy a škůdci.
ZnačkaSekey #ad
VýrobceSekey #ad
Výška62.2
Délka27.17
Hmotnost6.61
Šířka19.29
Číslo dílu37055
Modelka37055