Top 10 Handyhalterung Auto Lüftung – Stojánky na mobilní telefony do automobilů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Brodit

#ad

Brodit | ProClip vlastník vozidla 855499 | Made in Sweden | upevnění uprostřed | pro vozidla s řízením vlevo | hodí se pro všechny držáky přístrojů Brodit

#ad
Brodit #ad - Brodit proclip je montážní platforma, protože se neumístí na čelní sklo, tablet atd. Dné nebezpečné upevnění jako na větrání, větrací otvory nebo magnety! Nemusíte vrtat žádné otvory v montáži vozidla. Instalace ProClips trvá pouze jednu minutu. S držáky vozidel brodit proclip máte vždy volný výhled, protože se neumisťuje na čelní sklo, ale na přístrojovou desku – a sice přesně pro daný typ vozidla.

Přístrojová deska bez poškození | upozornění: 4 montážní šrouby pro připojení k držáku zařízení brodit jsou součástí dodávky držáku přístroje | všechny komponenty v nejvyšší kvalitě z Evropy! | MADE IN SWEDEN. Montážní poloha: středové upevnění pro vozidla s řízením vlevo vhodné pro všechny držáky přístrojů Brodit. Rozsah dodávky: brodit proclip vhodný pro vaše vozidlo | předvrtané otvory rozměr otvoru amps vhodné pro brodit držák přístroje pro nejjednodušší montáž | brodit "gap opener" jako pomůcka k montáži např.

Není nutné žádné speciální nářadí. Silikonové držáky přístrojů jsou k dostání aktivní s funkcí nabíjení a pasivní bez funkce nabíjení. Brodit držáky přístrojů jsou k dostání aktivní s funkcí nabíjení a pasivně bez funkce nabíjení. Klip probrodit je základem pro všechny držáky přístrojů. Držák přístroje brodit je k dostání pro apple zařízení jako iphone nebo ipad mini nebo android smartphony a tablety jako Huawei P20 nebo Samsung Galaxy S10
ZnačkaBrodit #ad
VýrobceBrodit #ad
Výška0.77
Délka2.04
Hmotnost0.08
Šířka3.85
Číslo dílu855499
Modelka855499
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Lamicall

#ad

Lamicall Držák na mobil do auta MagSafe – 20 × N52 magnet Univerzální magnetický držák na mobil do auta, 12, větrání do auta, Pro Max Magsafe pouzdro na chytrý, 14, držák na mobil pro iPhone 15, 13

#ad
Lamicall #ad - Jednou rukou lze telefon jednoduše umístit a odstranit. Stabilnější struktura & kovové háčkydržák do auta magsafe má nejnovější "design s háčkovým klipem". Kromě toho je držák prstencově uzavřené magnetické pole, které neruší signál, takže je zajištěna plynulá navigace a hovory a vy můžete bezpečně řídit.

Tip: držák nemá funkci nabíjení. Kromě toho jsou kovové háčky také pevnější než normální klipy a plastové háčky. Iphone 15, Mini atd. Povrch držáku je potažen silikonovou vrstvou, váš pomocník na cesty. Malý a lehký design kromě toho snižuje tlak na odvzdušnění a brání proudění vzduchu. Pokud váš smartphone nemá funkci magsafe, 15 pro, můžete na pouzdro připevnit kovový kroužek v balení S kovovými záplatami můžete držák používat zcela normálně.

Ovládání jednou rukou a otáčení o 360° tento magnetický držák na mobil podporuje otáčení vašeho mobilního telefonu o 360°. Poskytuje dodatečnou ochranu pro váš mobilní telefon. Super magnetismus 2024lamicall pro držák do auta magsafe má zabudovaný 20 x n52 silnějších magnetů. Toto je dobré řešení pro častý problém zlomených háčků na trhu. Montáž držáku je velmi snadná.
ZnačkaLamicall #ad
VýrobceLamicall #ad
Výška1.57
Délka5.12
Hmotnost0.24
Šířka3.35
Číslo díluSTCV03-EU-B
ModelkaSTCV03-B

3. Lamicall

#ad

Větrání do auta, držák na mobil pro iPhone 15, Pro Max Magsafe pouzdro na chytrý, Lamicall Držák na mobil do auta MagSafe – 20 × N52 magnet Univerzální magnetický držák na mobil do auta, 14, 12, 13

#ad
Lamicall #ad - Potřebujete pouze háček zasunout do větrání, otočte maticí a pak se držák upevní. Proto lze tento držák použít pro všechny smartphony. Upozornění: kulaté větrání nesedí. Pokud váš smartphone nemá funkci MagSafe, 15/14 Plus, jako např.

Toto je dobré řešení pro častý problém zlomených háčků na trhu. Ovládání jednou rukou a otáčení o 360° tento magnetický držák na mobil podporuje otáčení vašeho mobilního telefonu o 360°. Se silnou magnetickou silou udrží stabilní až 10 mobilních telefonů. Délka háčku 11 mm až 27 mm. Montáž držáku je velmi snadná. Tip: držák nemá funkci nabíjení. Obrazovku můžete snadno nastavit do správného úhlu pohledu a také telefon podle potřeby postavit horizontálně nebo vertikálně.

Poskytuje dodatečnou ochranu pro váš mobilní telefon. Super magnetismus 2024lamicall pro držák do auta magsafe má zabudovaný 20 x n52 silnějších magnetů. Lamicall držák na mobil do auta, je velmi silný a má dlouhou životnost. Povrch držáku je potažen silikonovou vrstvou, váš pomocník na cesty. Kromě toho jsou kovové háčky také pevnější než normální klipy a plastové háčky.
ZnačkaLamicall #ad
VýrobceLamicall #ad
Hmotnost0.24
Číslo díluLamicall
ModelkaSTCV03-US-G

4. Miracase

#ad

Miracase Handyhalterung AutoHochstabile Doppel-StahlhakenHandyhalter fürs Auto Lüftung 360°Drehung für iPhone 15 Pro Max/14/13/12/11/SE/Samsung/Oneplus/Huawei usw

#ad
Miracase #ad - 360°freie rotationdurch die verwendung eines 360°-kugelgelenks bietet es eine umfangreiche Einstellungsmöglichkeit, sodass der Bildschirm sowohl im Quer-als auch im Hochformatmodus für ein verbessertes Fahrerlebnis klar sichtbar ist. Er ist für 99 % der vertikalen und horizontalen lüftungsschlitze geeignet! umfassender schutzdie stützplatte, der greifarm und die basis des auto-handyhalters sind alle mit rutschfesten Silikonpads ausgestattet, die die rutschfeste Fähigkeit des Telefons zur Steigerung der Fahrsicherheit verbessern und Ihr Telefon effektiv vor Stößen und Kratzern schützen.

Es wurde entwickelt, um verschiedene Telefongrößen aufzunehmen, erlaubt die Verwendung von dickeren Schutzhüllen und ist kompatibel mit allen 4-7 Zoll Smartphones. Ultra stabiles designdieser auto-handyhalter verfügt über das neueste doppelhaken-Lüftungshaken-Design und bietet eine um 50 % verbesserte Stabilität im Vergleich zu Clip-förmigen oder Einzelhaken-Lüftungshaken.

Dies gewährleistet eine größere Stabilität und Sicherheit, ohne die Lüftungslamellen zu beschädigen. 2023 neuestes designmiracase neuester auto-lüftungshalter ist mit ultrastabilen Lüftungshaken ausgestattet, die sicher an der Lüftung befestigt werden. Selbst auf holprigen Straßen bleibt Ihr Telefon sicher an seinem Platz. Einhändige bedienung & breite kompatibilitätdie ausgestattete funktion "one-key release"ermöglicht es Ihnen, Ihr Telefon mühelos mit nur einer Hand zu platzieren oder zu entnehmen.
ZnačkaMiracase #ad
VýrobceMiracase #ad
Výška2.44
Délka4.92
Hmotnost0.29
Šířka3.19
Číslo díluUltra Stable Car Phone Holder
ModelkaUltra Stable Car Phone Holder
ZárukaHerstellergarantie für 365 Tage ab Kaufdatum

5. Miracase

#ad

Větrání do auta, Miracase Držák na mobilní telefon do auta 2023 nejnovější dvojité háčky Univerzální držák mobilního telefonu do auta, držák mobilního telefonu pro iPhone, otáčení o 360 stupňů

#ad
Miracase #ad - Vybavená funkce "one-key release" vám umožní umístit nebo vyjmout váš telefon bez námahy pouze jednou rukou. Díky protiskluzovému silikonu zůstává pevně usazen na mřížce chladiče. Dokonce i na hrbolatých silnicích zůstane váš mobilní telefon pevně v držáku mobilního telefonu a nevypadne. Nejnovější exkluzivní design tento držák na mobil byl vyvinut designéry miracase poté, aby vypadaly hezčí, co uslyšeli hlasy 10 0 000 zákazníků.

Ultra stabilní dvojité háky tento držák na mobil do auta má nejnovější design větracích háčků s dvojitými háčky a nabízí o 50 % lepší stabilitu ve srovnání s klipovými nebo jednoduchými háčky. Super kompatibilitadíky výsuvným nožkám a upínacím ramenům je stojan na mobilní telefon miracase kompatibilní se všemi mobilními telefony 4 – 7 palců, také s velkými mobilními telefony s těžkými pouzdry. Kompatibilní s iphone 15 pro max/ Samsung S23 / Huawei mate 60 pro a jinými mobilními telefony.

Vzhled a detaily byly optimalizovány, snáze se používaly a byly stabilnější a nevypadávaly. Je vhodný pro 99 % vertikálních a horizontálních větracích otvorů! 100% ochrana pro váš mobilní telefondržák na mobil miracase je naplněn měkkým silikonem v úchytkách a spodním držáku, který efektivně chrání váš mobil před poškrábáním a otřesy během jízdy v autě. Volné otáčení o 360 stupňů držák na mobil miracase má kulovou hlavu, od vertikálního až horizontálního, kterou lze držák volně otáčet o 360 stupňů, můžete si vybrat ten nejlepší a nejpohodlnější úhel pohledu, takže máte příjemný zážitek z jízdy.
ZnačkaMiracase #ad
VýrobceMiracase #ad
Výška2.44
Délka4.92
Šířka3.19
Číslo díluUltra Stable Car Phone Holder
ModelkaUltra Stable Car Phone Holder
ZárukaHerstellergarantie für 365 Tage ab Kaufdatum

6. MA Mob Armor

#ad

Mob Armor MobNetic Plate – Magnetische Handy-Montageplatte – kompatibel mit iPhone & Android – 0,1 cm dick für Autos, LKW, Motorräder & Extremsport – 3M VHB Anti-Marking Kleber 2 Stück

#ad
MA Mob Armor #ad - Hergestellt mit innovation und Sorgfalt in den Vereinigten Staaten, unsere handgefertigte Lösung bietet kompletten Komfort. Innovativ: unser produkt ist für den täglichen gebrauch konzipiert und ermöglicht es Ihnen, Geräte zu sichern.

Robust und getestet: unsere platte ist auf und im gelände getestet, um sicherzustellen, dass sie praktisch jeder Situation standhalten kann, die Sie durchführen. Karbonstahl und zinkbeschichtung: die mob armor mobNetic Platte ist aus 0, 1 cm dickem Hartstahl mit Zinkbeschichtung mit Klebeband, das an Ihrem Smartphone oder Ihrer Telefonhülle haftet. Vielseitig: unsere mob armor mobnetic platte ist so konzipiert, dass sie auf fast jedes Smartphone und jede Hülle passen, ohne dass sich das Aussehen oder die Haptik verändert.

Hält ihr gerät auch auf den rauesten Straßen montiert und aufgeladen. Flush: die mob armor mobnetic platte ist nur 2 mm dick und wurde so konzipiert, dass sie bündig auf der Rückseite Ihres Geräts bleibt und gleichzeitig die gleiche Ebene der sicheren Befestigung wie dickere Alternativlösungen bietet. Kleben sie es einfach hinter oder auf Ihr Gerät und genießen Sie den zusätzlichen Komfort.
ZnačkaMA Mob Armor #ad
VýrobceMob Armor #ad
Výška0.19
Délka8
Hmotnost0.05
Šířka5
Číslo díluMOBN-PL-ACC
ModelkaMOBN-PL-ACC

7. YOSH

#ad

Magnetický držák na mobil do auta, YOSH Mag-Safe držák na mobil do auta pro iPhone 15/14/13/12 a pouzdra Magsafe a pouzdra Magsafe na mobil, otočný o 360° držák na mobil do auta s aktualizovaným

#ad
YOSH #ad - Exkluzivní přenosný a jednoruční provoz držák yosh má jemný a kompaktní koncept, a díky 360stupňovému kardanu lze přístroj libovolně pohodlně a snadno ovládat, aniž by blokoval výhled, držák můžete snadno ovládat jednou rukou, takže máte bezpečný a pohodlný zážitek z jízdy. Obsah balení 1× magnetická hlava, 1× klip, 1× návod český jazyk nelze zaručit.

Upgrade odvzdušňovací klips s dvojitým zamykáním dvojitý zamykací mechanismus klipu vlevo a vpravo zajišťuje silnou stabilitu, klip je vybaven protiskluzovým silikonem pro ochranu větracích otvorů vašeho auta a držák nemůže během jízdy spadnout. 12 mini vyvinut, 13 pro max/ 13 pro/ 13 mini, kompatibilní také s pouzdry Mag-Ssafe se zabudovanými magnety jsou rovněž kompatibilní. Tento držák do auta se hodí pro většinu větracích otvorů v autě Upozornění: není vhodný pro některé kulaté větrací otvory s nepravidelnými lamelami. 1 x nálepka na ochranu před prachem. Vyvinuto pro iphone 15/14/13/12 magnetický univerzální stojánek yosh je speciálně pro iphone 15 pro max/ 15 pro/ 15 plus/ 15, iphone 14 pro max/ 14 pro/ 14 plus / 12 propropro/ 12 / 14, pro iPhone 12 Pro Max.

Vhodné pro výstup vzduchu svorky pro odvod vzduchu yosh jsou tenké a hodí se také do užších vzdáleností lopatek ventilátoru. Inovativní design se širokým hrdlem zvyšuje hloubku upnutí příčných ventilátorů o 100 %. Výkonná magnetická přilnavost výkonné zlepšení 12 × n52 kroužkový magnet, na rozdíl od železného plechu, zabudované magnety a běžný magnetický stojan, 8 kg/3, magnetická přitažlivost může dosáhnout síly 18 N/1, automatické vyrovnání 0, 1S adheze, 6 kg, lepší ochrana pro váš telefon.
ZnačkaYOSH #ad
VýrobceYOSH #ad
Výška2.91
Délka2.91
Hmotnost0.2
Šířka1.57
Číslo díluCH132
ModelkaCH132

8. YOSH

#ad

Otočný o 360° magnetický držák telefonu do auta pro iPhone 15/14/13/12 série & Mag-Safe pouzdra na mobil, YOSH Mag-Safe držák do auta na větrání, nový lehký magnetický držák na telefon do auta

#ad
YOSH #ad - 12 propropro/ 12 / 12 mini vyvinuté. Můžete je snadno ovládat jednou rukou, který minimalizuje hmotnost stojanu pouze 35 g, aniž byste blokovali vidění. 0, vestavěný magnet s různými železnými plechy jako běžný magnetický držák, lépe chrání váš telefon, ani neovlivní signál telefonu ani funkci bezdrátového nabíjení telefonu.

Inovativní design se širokým hrdlem zvyšuje hloubku upínání příčného ventilátoru o 100 %. Odlišuje se od běžného magnetického stojanu a nevyžaduje žádnou další kovovou desku, 13 Pro Max/ 13 Pro/ 13 Mini, iPhone 14 Pro Max/ 14 Pro/ 14 Plus/ 14, aby byl váš telefon lépe chráněn. Vhodné pro většinu větracích otvorů yosh klipy na vypuštění vzduchu jsou tenké, aby se vešly do menších vzdáleností lopatek ventilátoru. Nejsilnější magnet vylepšený kroužek 20 × n55, 1s auto vyrovnání upevňovací síla, magnetická síla upevnění může dosáhnout síly 20 n/2 kg hmotnost 12 iPhonů 14. 360stupňová kardanová hlavice umožňuje pohybovat přístrojem podle libosti do požadovaného úhlu, dutý design, pohodlně a jednoduše, takže máte bezpečný a pohodlný zážitek z jízdy.

Dvojité zamykání ventilačních klipů levý a pravý dvojitý zamykací mechanismus klipu zajišťuje silnou stabilitu, klip je vybaven protiskluzovým silikonem pro ochranu větracích otvorů auta a držák nemůže během jízdy spadnout. Vyvinuto pro iphone 15/14/13/12 yosh mag-safe držák do auta je speciálně pro iphone 15 pro max/ 15 pro/ 15 plus/ 15, iphone 12 pro max. Upozornění: není kompatibilní s normálními obaly na mobilní telefony.
ZnačkaYOSH #ad
VýrobceYOSH #ad
Číslo díluCH137
ModelkaCH137

9. YOSH

#ad

Držák na mobilní telefon do auta, 360° otočný větrání, Magsafe, YOSH Mag-Safe držák do auta, 13, 12, pouzdra na chytrý, univerzální magnetický držák na mobil do auta, Pro Max, pro iPhone 15, 14

#ad
YOSH #ad - Můžete je snadno ovládat jednou rukou, který minimalizuje hmotnost stojanu pouze 35 g, pohodlně a jednoduše, takže máte bezpečný a pohodlný zážitek z jízdy. Použitelné pro všechny modely stojan lze použít přímo na iphone15/14/13/12 a pouzdra magsafe. Nejsilnější magnet vylepšený kroužek 20 × n55, lépe chrání váš telefon, zabudovaný magnet s různými železnými plechy jako běžný magnetický držák, 1S auto vyrovnání upevňovací síla, magnetická síla upevnění může dosáhnout síly 20 N/2 kg hmotnost 12 iPhonů 14.

Mezitím nabízíme také magnetizační kroužek pro jiné modely, samsung huawei, prosím, android a ne magsafe případů, včetně iPhone8-11 série, podívejte se na pokyny pro vložení magnetizačního kroužku! Upozornění: Kovový kroužek není vhodný pro upevnění abnormálních pouzder na mobil a nerovných povrchů.00, ani neovlivňuje signál telefonu ani funkci bezdrátového nabíjení telefonu. Hodí se na většinu větracích otvorů upozornění: nehodí se pro některé kulaté vývody s nepravidelnými listy a silnějšími listy nad 4 mm.

Obsah balení 1 magnetická hlava; kardanský vývod s dvojitým zamykacím klipem *1; 1 x návod český jazyk nelze zaručit. Stabilní větrací klip dual lock levý a pravý duální zamykací mechanismus spony zajišťuje pevnou stabilitu, klip je vybaven protiskluzovým silikonem, který chrání větrací otvory vašeho auta a klip během jízdy nespadne. 360stupňová kardanová hlavice umožňuje pohybovat přístrojem podle libosti do požadovaného úhlu, snižuje zatížení výstupu vzduchu a neblokuje proudění vzduchu.
ZnačkaYOSH #ad
VýrobceYOSH #ad
Číslo díluCH1371
ModelkaCH1371

10. Cookiss

#ad

Cookiss Magnetický držák na mobilní telefon kompatibilní s Audi A3 8P a Audi S3 8P vhodný pro chytré telefony a GPS s držákem mobilního telefonu do auta nastavitelný výhled do 360 stupňů černý

#ad
Cookiss #ad - Magnet n52 zajišťuje, že váš smartphone nemůže v žádné jízdní situaci vypadnout. Ip kov je umístěn na zadní straně telefonu nebo na zadní straně ochranného pouzdra.

Držák mobilního telefonu sedí mezi dvěma větracími otvory klimatizace a perfektně se hodí do designu vozidla, aniž by omezoval výhled. Magnetický držák používá kovovou kouli nastavitelnou o 360 stupňů pro efektivní snížení úhlu při jízdě. Pouze 2 kroky, větrací otvory mírně vytáhněte – vložte držák telefonu – větrací otvory opět zatlačte dovnitř – dokončete instalaci. Obdržíte černý magnetický držák na mobil z hliníku a eloxovaný. A3 8p držák na mobilní telefon vhodný pro 2004-2013 Audi A3 8P/S3 8P/RS3 8P sportback a Cabrio.
ZnačkaCookiss #ad
VýrobceCookiss #ad
Výška1.3
Délka2.72
Hmotnost0.23
Šířka1.81
Číslo díluCK-AD-A3 8P
ModelkaCK-AD-A3 8P