Top 10 Holmenkol Imprägnierspray – Čistící a impregnační prostředky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Holmenkol

#ad

Holmenkol ShoeProof 250 ml, vícebarevné, jedna velikost

#ad
Holmenkol #ad - High-tech sportimprägnierung auf Nano-Technologie Basis für Sättel, Schuhe und Lederartikel. 250 ml. Wasser- und schmutzabweisend, ölresistent, enthält Pflegekomponenten 2 in 1, für atmungsaktive Funktionsgewebe, die Pflegezusätze erhalten die Geschmeidigkeit.
ZnačkaHolmenkol #ad
VýrobceHolmenkol #ad
Hmotnost0.57
Číslo díluFA003921100
Modelka22100
Zárukakeine

2. Holmenkol

#ad

500 ml, Holmenkol Unisex – Natural Proof

#ad
Holmenkol #ad - Použitelné u všech membránových textilií. Bez obsahu pfc – povrchová impregnace bez hnacího plynu. Odpuzuje vodu a nečistoty. Bezfluorová univerzální impregnace pro funkční textilie a boty. Udržuje prodyšnost.
ZnačkaHolmenkol #ad
VýrobceHolmenkol GmbH #ad
Výška7.87
Délka2.17
Hmotnost0
Šířka2.17
Číslo dílu22250
Modelka22250
Zárukakeine

3. Holmenkol

#ad

1 x – 2 x – 3 x sada dóza bočnicemi Enkol Shoe Proof plechovka impregnace vycházkové boty 250 ml sportovní boty běžecké boty Bikeschuhe kozačky Venkovní boty

#ad
Holmenkol #ad - Speciální impregnace pro kůže a smíšené tkaniny. Impregnační sprej pro mnoho boty sportovní boty sneaker.
ZnačkaHolmenkol #ad
VýrobceHolmenkol #ad

4. Holmenkol

#ad

Neutrální, Holmenkol WASHPROOF Unisex – Wash Proof 250 ml pro dospělé

#ad
Holmenkol #ad - Omyvatelná impregnace pro sportovní a funkční oblečení. Odpuzuje vodu a nečistoty. Udržuje prodyšnost.
ZnačkaHolmenkol #ad
VýrobceHolmenkol #ad
Výška5.91
Délka9.84
Šířka7.87
Číslo dílu22155
Modelka22155
Zárukažádné

5. Holmenkol

#ad

Holmenkol Speciální prací prostředek Textile Wash 1 litr

#ad
Holmenkol #ad - Jemně čistí prodyšné sportovní prádlo. Hygienický efekt, efektivně zabraňuje tvorbě nepříjemných pachů. Speciální prací prostředek na kvalitní sportovní a funkční oblečení. Gore-tex*, syntetické výplně např. Neobsahuje bělidla, optické zjasňovače a plniva. Thinsulate, Primaloft a elastické tkaniny např. Lze použít na všechny membránové textilie např. Softshell, Thermolit, flís.
ZnačkaHolmenkol #ad
VýrobceHolmenkol #ad
Výška7.87
Délka1.97
Hmotnost2.2
Šířka1.97
Číslo dílu22236

6. PLINTEX

#ad

Kůži a obuv | Dermatologicky testováno a prodyšné, PLINTEX® Impregnační sprej na textil 580 ml | účinný proti dešti a nečistotám | Impregnace nano membrány pro textilie

#ad
PLINTEX #ad - Jednoduché rozstřikování – impregnace plintex neobsahuje škodlivé hnací plyny a lze ji jednoduše a velkoplošně nanášet pomocí stříkací hlavy. Dlouhodobý ochranný účinek – impregnační sprej plintex textil opět zvodotěsní vaše staré oblečení a boty a nabízí ochranu až 12 měsíců.

Univerzální použití – impregnace se hodí pro rozmanité materiály a oděvy bunda, semišové boty, textilie a jako impregnační sprej na tenisky. Odpuzuje vodu a nečistoty – impregnace textilu plintex nabízí vašim textiliím díky nanomové membráně pórovitou dlouhodobou a prodyšnou ochranu před vlhkostí. Bez škodlivých látek – impregnace je dermatologicky testována, pachově neutrální, neobsahuje fluurkarbony PFC a skládá se z biologicky odbouratelných látek.
ZnačkaPLINTEX #ad
VýrobcePLINTEX #ad
Číslo díluPLTX-Tex-600

7. simprax

#ad

Schváleno GOTS – bez hnacích plynů – 500 ml, simprax® Impregnace textilu – udržitelný impregnační sprej pro venkovní a funkční textilie – Gore-Tex | Sympatex | Softshell – certifikováno podle Öko-Tex

#ad
simprax #ad - Innost byla potvrzena testy sprejů podle DIN EN ISO 4920:2012-12. Jednoduché použití: impregnaci nastříkejte rovnoměrně a velkoryse na čisté a suché oblečení. Ekologické a šetrné k pokožce: naše textilní impregnace v praktické a opakovaně použitelné lahvičce s rozprašovačem je založena na vodě, je biologicky odbouratelná, neobsahuje žádné škodlivé PFC a byla dermatologicky testována z hlediska snášenlivosti s pokožkou.

Certifikováno: naše impregnace byla nositelem eco passport by Öko-tex 18. 049348 hohenstein htti, byla potvrzena institutem v-label sus01-18-v2-a001 jako plně veganská a přísada schválená GOTS GOTS-ICEA-05-156.

Silný výkon: prodyšnost vašeho oblečení zůstává navzdory silnému odpuzování vody a odolnosti proti otěru zcela zachována. Následné sušení/fixace může probíhat při pokojové teplotě, použití sušičky není nutné.
Značkasimprax #ad
VýrobceSuS International UG #ad
Číslo díluSPTS0500
ModelkaSPTS0500

8. Holmenkol

#ad

Příčky Enkol lyžařské Tour Decor Sprej 125 ml pro

#ad
Holmenkol #ad - Anti-ice aerosol für das Ski Decor. Es airspray. Verhindert anhaften von schnee und Eis uf der Ski Oberseite. Verarbeitung: vor der Skitour aufsprühen, gut verteilen und trocknen lassen. Dadurch hat man weniger Gewicht auf dem Ski. Skipflegeprodukt vom Erfinder des Skiwachses.
ZnačkaHolmenkol #ad
VýrobceHolmenkol #ad
Číslo dílu24877
Modelka24877
Zárukakeine

9. Holmenkol

#ad

Holmenkol Ski Tour Skin Spray 125 ml

#ad
Holmenkol #ad - Zabraňuje ulpívání sněhu a ledu – péče o všechny druhy turistických kožešin. Zpracování: před lyžováním nastříkejte, nechte uschnout a lehce nažehlete žehličkou 80 °C. Ekologický aerosprej šetrný k srsti. Vhodné pro všechny druhy sněhu a teploty. Zlepšuje kluzné a stoupající vlastnosti. Impregnace kůže na vodní bázi.
ZnačkaHolmenkol #ad
VýrobceHolmenkol #ad
Hmotnost0.22
Číslo dílu24873
Modelka24873

10. Toko

#ad

Toko Eco Textile Proof – ekologická impregnace pro oblečení do deště

#ad
Toko #ad - Název oddělení: Unisex. Zachovává přirozenou izolaci. Které komponenty jsou součástí dodávky produktu: Pečující prostředek. Udržuje výplň vzdušnou a elastickou. Etrné a hluboké čištění.
ZnačkaToko #ad
VýrobceToko #ad
Výška5.91
Délka9.84
Šířka7.87
Číslo dílu5582625
Modelka5582625
ZárukaBez záruky