Top 10 Kilkenny Gläser – Pivní sklenice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Guinness

#ad

Sada ze dvou ražených pivních sklenic 20 uncí s logem a harfovým designem, Guinness , Sklo

#ad
Guinness #ad - Oficiální zboží Guinness. 2 sklenice v balení. Tvarováno jako tulipán. Obsahuje těžkou hranu pro bezbolestné stohování a vysokou trvanlivost.
ZnačkaGuinness #ad
VýrobceGuinness Official Merchandise #ad
Výška6.3
Délka9.45
Hmotnost1.6
Šířka1.97
Číslo díluG02643
ModelkaG02643_SML

2. Guinness

#ad

Guinness Ã'® Toucan Pint Glass by Guinness Official Merchandise

#ad
Guinness #ad - Skvělý nápad na dárek. Spokojenost. Naše výrobky splňují požadavky našich koncových uživatelů.
ZnačkaGuinness #ad
VýrobceGuinness #ad
Výška7.2
Délka4.4
Hmotnost0.66
Šířka4.4
Číslo díluGNS2642
ModelkaGNS2642

3. Sahm

#ad

Sahm Sada 6 ks pivních sklenic – 420 ml pivní senzorový pohár – pivní sklenice vhodné do myčky nádobí – ideální dárek pro labužnické pivo & řemeslné pivní sklenice

#ad
Sahm #ad - Udržitelná brilance – tyto pivní sklenice jsou vyrobeny z kompletně bezolovnatého skla a jsou tak 100% recyklovatelné. Skládání aromat – skleněná forma působí jako krb, ve kterém se shromažďují vůně a aroma.

Užívejte si stylově – pohár byl vyvinut speciálně pro degustaci gurmánských piv, aby byla nová rozmanitost vnímavá a přitom objektivně srovnatelná. Funkce a design – tvar skla rozhoduje výrazně o optimálním vývoji a chuťovém složení aromat. Vhodné do myčky nádobí – speciální povrch vede ke snížení koroze skla např. Vyvíjíme ideální design TasteDesign pro vás doma. Navíc propůjčuje sklu nejvyšší jasnost. V myčkách a tím lze zaručit vyšší životnost. Lehce rozšířený okraj úst umožňuje pivům plně rozvinout svůj jedinečný charakter.
ZnačkaSahm #ad
VýrobceSAHM #ad
Výška7.99
Délka3.54
Hmotnost0.51
Šířka3.54
Číslo díluSensorik
ModelkaSensorik

4. EISCH

#ad

Sklenice na pivo 203/2, 435 ml, 100% vhodné do myčky, Made in Germany, pivní tulipán, EISCH 2 pivní sklenice v dárkové trubičce – Craft Beer Experts

#ad
EISCH #ad - Generace vedená rodinou a jako tradiční značka skla stojí od roku 1946 jako kreativní součást stolní kultury na nejvyšší úrovni. Tyto sklenice craft beer jsou moderní alternativou k tradičním pivním sklenicím. 435 ml craft beer kelch: náročná piva jsou dnes špičkovými řemeslnými produkty, u nichž je chuťový zážitek neustále znovu prozkoumáván inovativními prostředky a radostí z experimentování.

Brilantní lesk zůstává zachován i v myčce nádobí. Dárkové balení: eisch craft-beer kelímky jsou krásně a bezpečně zabaleny v atraktivní dárkové krabičce. Eisch craft beer pohár z křišťálového skla je jako univerzální sklenice s rukojetí klasického baňatého tvaru ideální pro pivní klávesy. Nadčasový design: nadčasově tvarované pohárky craft-beer se vyrábějí pomocí nejmodernější technologie skla a podrobují se nejpřísnějším kontrolám kvality.

Vynikající kvalita made in germany: eisch germany se vyrábí již ve 3. Bezpečné do myčky nádobí pro čištění bez námahy: kelíše na pivo eisch craft lze 100% mýt v myčce a nemusí se mýt ručně. Dárkové balení je perfektním vánočním dárkem, dárkem k narozeninám nebo ke dni otců. Taková piva si zaslouží jako víno sklenici, která reaguje na specifické požadavky piva a nejlépe podporuje rozvoj aroma.
ZnačkaEISCH #ad
Hmotnost1.34
Číslo dílu30020302
Modelka30020302

5. Heineken

#ad

Heineken | Biergläser | 6-teiliges Set | Ellipse | 25 cl / 250 ml | Grünes Logo | Bier Gläser

#ad
Heineken #ad - Die reinigung ist nicht einfacher! hochwertiges produkt | wenn sie mit ihrem kauf nicht 100% zufrieden sind, erhalten Sie Ihr Geld zurück und Sie erhalten 1 Jahr Garantie.

6x original heineken bierglÄser | heineken logo mit rotem Stern - Offizielles Heineken Markenprodukt - Verpackt in einem recycelbaren Karton. Perfektes bierglÄser | entworfen für lange lebensdauer und widerstandsfähigkeit, bieten diese Gläser unvergleichliche Finesse und Attraktivität, da sie der Glaswaren-Kollektion einen unverwechselbaren Touch verleihen. SpÜlmaschinenfest | nach gebrauch werden die 6 gläser einfach in der Spülmaschine gereinigt und sind sofort wieder einsatzbereit. Perfekte balance | die 6 heineken gläser haben eine perfekte Balance zwischen Benutzerfreundlichkeit und Ästhetik.
ZnačkaHeineken #ad
VýrobceHeineken #ad
Výška7.09
Délka2.36
Hmotnost2.2
Šířka2.36
Číslo dílu8718481598139
Modelka8718481598139

6. TUFF LUV

#ad

TUFF LUV Originální pivní sklenice/skleničky/bary 50cl Pro Guinness

#ad
TUFF LUV #ad - Tradiční britská pivní sklenice. Tato sklenice guinness je ideální pro ty pijáky, kteří si vychutnávají chutné studené pivo. Pečlivě zabaleno, aby bylo zajištěno bezpečné použití. Ideální způsob, jak oslavit událost nebo si vzpomenout na narozeniny. Pints, half pints and many more different sizes and styles to choose from. Tato vysoce kvalitní sklenice je ideálním dárkem, specialitou nebo dokonce jako novinka. Záruka: se zárukou vrácení peněz a navíc jednoletou zárukou výrobce.
ZnačkaTUFF LUV #ad
VýrobceTuff Luv #ad
Výška3.5
Délka3.5
Hmotnost0.77
Šířka3.5
Číslo dílu10
Modelka10
ZárukaZáruka vrácení peněz za rok podléhá agb.

7. Guinness Gravity Glass

#ad

Guinness Set mit 4 Pint Gläsern 20 Unzen mit Geprägtem Logo und Harfen Design

#ad
Guinness Gravity Glass #ad - Offizielles Guinness-Produkt. Maße: 17, 8 cm hoch, fassungsvermögen: 567 ml. Inklusive 4 Biergläsern. Exklusives guinness-design mit dem klassischen Guinness-Logo aus 14 Karat Gold auf der Vorderseite und elegant geformt mit erhöhter Harfe auf der Rückseite. Tulpenform. Spülmaschinenfest.
ZnačkaGuinness Gravity Glass #ad
VýrobceGuinness #ad
Výška3.6
Délka7
Hmotnost2.78
Šířka7
Číslo díluB0742QX6ML
ModelkaSUVELAM

8. Guinness

#ad

Zboží pro fanoušky, 0,5 l alkohol & party, Guinness Guinness Logo Unisex pintové sklo čiré, sklo

#ad
Guinness #ad - Značka: Guinness. Velikost: 2 kusy 1 kus. Balení 2 pravých sklenic značky Guinness, abyste si doma užili černé věci. Guinness logo guinness Unisex pint sklo transparentní, sklo,.
ZnačkaGuinness #ad
Hmotnost0.01
Číslo dílu02643
Modelka02643

9. KIAPPO

#ad

Křišťálové sklenice, průhledné sklo, KIAPPO Pivní sklenice na tmavé pivo, sada sklenic, 500 ml pivní sklenice 6x, dárky pro muže, sklenice a nádobí na pití, vhodné do myčky nádobí

#ad
KIAPPO #ad - Za to je zodpovědný efekt odrazu světla. Kromě toho se vyznačují nedostatečnou chemickou reaktivitou. V sadě najdete 6 sklenic 500 ml. Mají dlouhou životnost i díky vysoké elektrické a tepelné odolnosti. Vysoce kvalitní křišťálové sklo: vysoce kvalitní krystalické sklo zvýrazňuje barvu nápoje.

Zajišťuje jedinečný zážitek. Konstrukce je stabilní díky krátkému držadlu, který se ideálně hodí k vaší ruce. Dokonale doplní váš stůl a propůjčují útulnou a magickou atmosféru. Sklenice má široký kalich, proto může pivo krouživě točit a uvolňuje intenzivní zápach. Pro milovníky alkoholu: naše sada je ideálním nápadem pro ty, kteří rádi pijí pivo.

Vysoká kvalita: naše skla se vyznačují vysokou trvanlivostí, pevností a křehkostí. Naše skla jsou také odolná proti matování a mechanickému poškození. Jedinečný tvar: sklo se vyznačuje charakteristickým baňatým tvarem, který společně s kalichem zajišťuje uvolnění nádherného aroma. Elegantní design: tyto pivní sklenice na tmavé pivo nadchnou svou jednoduchostí a elegancí.
ZnačkaKIAPPO #ad
VýrobceKIAPPO #ad
Výška6.69
Délka0.01
Šířka2.95
ModelkaVerres à bière brune 500 ml x6

10. KROSNO

#ad

Krosno Pivní tulipány pivní sklenice | degustační sklenice | sada 6 | 420 ml | kolekce Avant-Garde | perfektní pro domov a večírky | vhodné do myčky nádobí

#ad
KROSNO #ad - Je perfektní nejen na svátky, ale také pro každodenní rituály. Sada 6 sklenic – elegantní sklenice na ochutnávku piva se ideálně hodí pro všechny druhy zlatých nápojů, také pro aromatizovaná piva. Jedinečný tvar – smyslný tvar – prostorný kalich s hladkým okrajem a vysokou, stabilní nohou – zbavuje aroma a chuť piva.

Evropský výrobce skla – je renomovaný evropský výrobce skla, který se specializuje na výrobu nádherných skleněných výrobků pro domácnosti po celém světě. Po ochutnávce lze pivní sklenice prát v myčce. To znamená, že každé sklo má jedinečný pocit sounáležitosti – bez ohledu na příležitost. Crystalline sklo – dokonale průhledné krystalické sklo nejen krásně rozptyluje světlo a umožní vám rozpoznat přesnou barvu nápoje, ale také mimořádnou trvanlivost a odolnost skel proti matování nebo poškození.

Objem 420 ml – dokonale průhledné sklo má výšku 206 mm a průměr 94 mm. Naše sklo je výjimečné kvality a je vyrobeno pečlivě vyškolenými řemeslníky, kteří se svou prací plně oddávají. Lehký tvar nadchne pivní someliéry.
ZnačkaKROSNO #ad
VýrobceKROSNO #ad
Výška8.11
Délka3.7
Hmotnost3.37
Šířka3.7
Číslo díluKROSNO
Modelka5900345833408