Top 10 Kreidefarbe Möbellack – Laky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lignocolor

#ad

Lignocolor Křídová barva Shabby Chic Lak Vintage Look 1 kg nové barevné odstíny Desert

#ad
Lignocolor #ad - Kromě nábytku se křídová barva ostatně hodí také na dlaždice, radiátory, plast, sklo, kov, kuchyňské čela a mnoho dalších podkladů pro nový nátěr. Jedinečný barevný odstín: desert zní nejen jemně a jemně, ale je také jemným okrovým odstínem, světlý jako měkký pouštní písek.

Vyrobeno v německu: křídovou barvu lignocolor a všechny ostatní produkty lignocolor vyvíjíme a vyrábíme co2 neutrální v naší vlastní manufaktuře barev v krásné Münsterlandu. Křídová barva navíc drží na mnoha podkladech. Mnohostranně použitelný: křídová barva lignocolor se výborně hodí pro upcycling nábytku a mnoho dalšího – ať už svůj nábytek natřete rovnoměrně krycí vrstvou, nebo chcete brusením barvy dosáhnout ošumělého vzhledu. Křídová barva se proto bez obav hodí i pro lakování předmětů, se kterými děti přijdou do styku. K tomu se používají výhradně nejkvalitnější suroviny.

Vlastnosti: jednoduché a rychlé zpracování, vysoká krycí schopnost, rychlé schnutí, ultra matný efekt a velmi vysoká vydatnost díky dosahu 8 – 10 m²/kg na jednu objednávku – křídová barva Lignocolor přesvědčí svým ultra matným vzhledem ve všech oblastech a je perfektní volbou pro váš další projekt. Certifikováno a bezpečné: díky svému složení a vlastnostem nabízí křídová barva velmi vysokou odolnost a splňuje požadavky DIN EN 71-3 bezpečnost pro dětské hračky. V případě dotazů vám rádi pomůžeme.
ZnačkaLignocolor #ad
VýrobceLignocolor #ad
Hmotnost2.31

2. Lignocolor

#ad

Lignocolor Křídová barva bílá Shabby Chic Lak ve venkovském stylu vintage look Chalky 1 kg

#ad
Lignocolor #ad - Mnohostranně použitelný: křídová barva lignocolor se výborně hodí pro upcycling nábytku a mnoho dalšího – ať už svůj nábytek natřete rovnoměrně krycí vrstvou, sklo, nebo chcete brusením barvy dosáhnout ošumělého vzhledu. Vlastnosti: jednoduché a rychlé zpracování, vysoká krycí schopnost, rychlé schnutí, ultra matný efekt a velmi vysoká vydatnost díky dosahu 8 – 10 m²/kg na jednu objednávku – křídová barva Lignocolor přesvědčí svým ultra matným vzhledem ve všech oblastech a je perfektní volbou pro váš další projekt.

Křídová barva navíc drží na mnoha podkladech. Kromě nábytku se křídová barva ostatně hodí také na dlaždice, kov, radiátory, plast, kuchyňské čela a mnoho dalších podkladů pro nový nátěr. Istě bílá, bez žlutého nádechu, bez modrého nádechu nebo jiného nádechu.

Tiché a jasné jako zasněžená zimní krajina. V případě dotazů vám rádi pomůžeme. Křídová barva se proto bez obav hodí i pro lakování předmětů, se kterými děti přijdou do styku. K tomu se používají výhradně nejkvalitnější suroviny. Certifikováno a bezpečné: díky svému složení a vlastnostem nabízí křídová barva velmi vysokou odolnost a splňuje požadavky DIN EN 71-3 bezpečnost pro dětské hračky. Jedinečný barevný odstín: absolutní klasika, perfektní pro každý projekt.
ZnačkaLignocolor #ad
VýrobceLignocolor #ad
Hmotnost2.31

3. Rust-Oleum

#ad

Rust-Oleum Tmavě šedý lak na kuchyňský nábytek v matném provedení – grafit 750 ml

#ad
Rust-Oleum #ad - Recept na úspěch pro vaši novou kuchyni: vneste s barvou kuchyňské skříňky rust-oleum svěží vzhled vaší staré kuchyně. Vysoce pigmentovanou formuli lze snadno nanášet štětcem nebo válečkem – pro dlouhotrvající krycí schopnost, také na lakovaných nebo natřených plochách.

Je odolná, omyvatelná a déle odolná proti každodennímu rozlití a skvrnám. Barvu lze snadno nanést na melaminové, dřevěné a lesklé skříně a vykouzlí krásný matný povrch. Nová kuchyně pro malý rozpočet: dejte svým kuchyňským skříním zcela nový vzhled s křídovou barvou, která je šetrná k životnímu prostředí a na vodní bázi, vyvinutá pro kuchyňské skříně.

U této barvy není nutný základní nátěr ani vrchní nátěr. Rust-oleum barva kuchyňské skříňky se vyrábí ve velké Británii, nabízí vysokou krycí schopnost a je k dostání v 750ml dóze.
ZnačkaRust-Oleum #ad
VýrobceRust-Oleum #ad
Výška4.72
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo dílu52044.DE.0.75

4. Lignocolor

#ad

Lignocolor Křídová barva Zapečetění matné Shabby Chic 750 ml

#ad
Lignocolor #ad - Jednosložkový vodní lak. Vydatnost na objednávku: 9 - 11 m²/L. Pro ošetření namáhaných povrchů Lignocolor Shabby Chic. Testováno podle din en 71 část 3, bezpečnost pro dětské hračky. Vysoká odolnost proti oděru a poškrábání.
ZnačkaLignocolor #ad
VýrobceLignocolor #ad
Hmotnost2.2
Číslo dílu0

5. Lignocolor

#ad

Křídová barva zapečetění Lignocolor Lack Shabby Chic zapečetění laku bezbarvý lak 375 ml matný

#ad
Lignocolor #ad - Vysoká odolnost proti oděru a poškrábání. Testováno podle din en 71 díl 3, bezpečnost pro dětské hračky. Jednosložkový vodní lak. Pro zapečetění namáhaných povrchů Lignocolor Shabby Chic. Vydatnost jedné objednávky: 9 - 11 m²/L.
ZnačkaLignocolor #ad
VýrobceLignocolor #ad
Výška3.43
Délka3.35
Šířka3.35
Číslo dílu63131111280
Modelka63131111280

6. MissPompadour

#ad

MissPompadour hedvábně matná barva na dřevo vnitřní a venkovní použití, kov, plast – lak na dřevo, rychleschnoucí s, 1 l bílá s bílou, barva na nábytek bez broušení – barva na dřevo, lak na nábytek

#ad
MissPompadour #ad - Díky složení bez postříkání a odkapávání je zpracování našeho laku válečkem nebo štětcem velmi jednoduché. Optimální jako barva na nábytek, např. Příjemné zpracování – naše barva na vodní bázi je bez obsahu voc, rozpouštědel a zápachu, ideální pro zdravé klima v místnosti.

Vědomě přejíždíme – jsme mladá firma s velkým srdcem pro udržitelnost našich výrobků. Pomůžeme ti zkrášlit váš domov s dobrým svědomím a snažíme se udržet naši stopu CO2 co možná nejnižší. Dřevo, kuchyňské čela atd. ! Vysoce krycí a robustní – náš lak je odolný proti poškrábání a nárazům a přesvědčí snadno udržovatelným odolným povrchem. Vnitřní a vnější – naše barva odolná proti povětrnostním vlivům je ideální pro nové nátěry a renovace v interiéru i exteriéru.

Kvalitní obsažené látky a velmi dobrý průběh zaručují rovnoměrné nátěry bez šmouh, a to i bez zkušeností s natíráním. Na neporušených podkladech lze rychle schnoucí barvu nábytku použít bez broušení povrchu. Univerzální použití – hedvábně matný, velmi vydatný barevný lak lze použít na celou řadu povrchů, dveře, plast tvrdý PVC, kov, dřevo a kamenné podklady.
ZnačkaMissPompadour #ad
VýrobceMissPompadour #ad
Hmotnost2.87

7. Rust-Oleum

#ad

Bílá, Křídová barva Rustoleum

#ad
Rust-Oleum #ad - Křídová barva doSE 750 ml. Vysoce koncentrovaný – barevná vrstva dokonale kryje. Bezproblémové použití na starých barvách nebo lacích. Použitelný bez nákladného základního nátěru, pokud je povrch hladký, suchý a bez nečistot. Bezvadný, křídový matný povrch.
ZnačkaRust-Oleum #ad
VýrobceRUST-OLEUM #ad
Číslo dílu14001.DE.0.75

8. Viton s.r.o.

#ad

VITON barva na dřevo – 0,7 kg krémový lak na dřevo hedvábně matný – barva chránící před povětrnostními vlivy pro venkovní použití – 3v1 základní a krycí barva – profesionální ochranný lak na dřevo – KE31 – RAL 9001 krémově bílá

#ad
Viton s.r.o. #ad - Mnoho použití: na dřevěné dveře, zahradní nábytek, dřevěné domy, okna, fasády, bedny, schodiště, trámy, palety, stoly, židle, podlahy, skříně, pergoly, dřevěné ploty, zahradní altány atd.

Prémiová barva dřeva: robustní nátěr na dřevo 3 v 1 pro trvalou ochranu a odolnost. Perfektní barva na ochranu dřeva: nejlépe vhodná pro vnější nátěr – chrání před vlhkostí, zbarvením, šedivěním, modříním a plísní. Jednoduché zpracování: se štětcem, válečkem nebo pistolí – rychleschnoucí, prodyšné a bez zápachu. Vysoká výdrž: 1 kg natře až 8 m² dřevěné plochy.
ZnačkaViton s.r.o. #ad
VýrobceViton s.r.o. #ad
Hmotnost0.7

9. Farbmanufaktur CONTURA Nur das Beste für ihr Holz

#ad

Lak pro dětské hračky 750 ml. lak na nábytek barevný lak DIN EN71/3 lak na dřevo dětský nábytek barva dřeva vnitřní a vnější 09016 bílá

#ad
Farbmanufaktur CONTURA Nur das Beste für ihr Holz #ad - 750 ml. Renovace, omyvatelnou, stavba nebo přestavba dětského nábytku a hraček s touto ekologickou, odolnou proti poškrábání. Dostačující pro 8 – 10 m² contura "aqua top" lak hedvábně matný pro dětské hračky, dřevo pro vnitřní a venkovní použití a nábytek v dětském pokoji. Výrobek nevyžaduje označení.

Vlhkost vzduchu suchý na prach / odolný na omak: po cca 3 hodiny / možnost přepracování: po cca 3 hodiny / použitelné: po cca 3 – 4 hodiny / plně tvrzené: po cca 24 hodin / Nižší teploty a vyšší vlhkost vzduchu prodlužují dobu schnutí. Barvu můžete nanášet štětcem, vhodným válečkem nebo také postřikovačem. Splňuje mezní hodnoty pro určení migračního chování podle en71-3 povrchy dětských hraček - din 68861 část 1 B chemické namáhání - DIN 53160 odolnost proti potu a slinám - monitorování produktu a analýzy prostřednictvím partnerské laboratoře.

Díky své vynikající přilnavosti lze lak nanášet bez předchozího základního nátěru nebo broušení na dřevo a mnoho povrchů mimo jiné také na plast, odolnou barvou na nábytek a hračky, sklo a kov se základním nátěrem. S pečlivě vybranou paletou barev a jemným, hedvábně matným efektem je tato barva na nábytek a hračky ideální volbou pro obnovu dětského pokoje nebo pro barevné malování hraček nebo podobných předmětů v dětském pokoji. Základní a vrchní nátěr v jednom pracovním kroku 2 v 1 – doba schnutí: při 20 °c, 65% rel.
ZnačkaFarbmanufaktur CONTURA Nur das Beste für ihr Holz #ad
VýrobceFarbmanufaktur Contura #ad
Výška57.09
Délka4.13
Šířka4.13

10. Roko

#ad

Pro vnitřní i venkovní použití, 3v1 Premium lak na dřevo, 0,7 kg, bílá, Barva na dřevo Roko

#ad
Roko #ad - Mnoho použití: na dřevo, dřevěné domy, zahradní nábytek, trámy, dřevěné ploty, zahradní altány, schodiště, židle, skříně, fasády, podlahy, dveře, bedny, palety, stoly, pergoly, okna, barvy střech atd.

Jednoduché použití: nanést štětcem, prodyšné, válečkem nebo pistolí přímo na rez – rychleschnoucí, bez zápachu a rychle přilnavé – vydatnost 4, 6 m²/kg. DŘevnÁ barva 3 v 1 hedvábí matná: robustní nátěr na dřevo včetně základního nátěru pro trvalou ochranu a odolnost. Ochranná povrchová úprava dřeva: nejlépe se hodí pro vnější a vnitřní nátěry – chrání před mastnotou, vlhkostí, šedivěním, zbarvením, modříním a plísní. Etrný k životnímu prostředí: díky vodní bázi je barva na dřevo bez zápachu a šetrná k životnímu prostředí.
ZnačkaRoko #ad
VýrobceRokospol #ad
Hmotnost0.75