Top 10 NOCO Ladegerät – Nabíječky autobaterií

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NOCO

#ad

10A nabíječka autobaterie, udržovací nabíječka, start a stop, gel, NOCO GENIUS 10EU, EFB a lithium-iontové baterie, přístroj na údržbu baterie a desulfátor pro AGM, 6 V a 12 V nabíječka baterií

#ad
NOCO #ad - Vychutnejte si přesné nabíjení – integrovaný teplotní senzor rozpozná okolní teplotu a upravuje nabíjení, aby se zabránilo přebíjení v horkém prostředí a nedostatku v chladném klimatu. Kompatibilní se všemi typy vozidel – nabíjení a údržba aut, čtyřkolek, obytných vozů, SUV, skútrů, nákladních vozů, motocyklů, sekaček na trávu, traktorů, člunů a dalších.

Nabíjení vybitých baterií – nabíjí baterie pouze na 1 volt. Genius 10eu – podobně jako náš g7200eu, jen lepší. Ešení vše v jednom – nabíječka baterií, udržovací nabíječka a odsiřovací zařízení baterie. Více než jen údržba – nejedná se pouze o udržovací nabíječku, ale o pokročilý systém péče o baterie. Dosahujte více s genius – vyvinuto pro 6voltové a 12voltové olovo-automobilové, námořní a hluboké cyklové baterie, včetně baterií, gelových, AGM a bezúdržbových baterií a lithium-iontových baterií.

Je o 17 % menší a poskytuje o 115 % vyšší výkon. Plně automatická, bezstarostná nabíječka baterií pro každodenní použití – 24/7 – bez přebití. Nebo použijte zcela nový režim force, se kterým můžete převzít kontrolu a ručně nabíjet vybité baterie i při 0 voltech. Obnovte baterii – automaticky rozpozná sulfataci a kyselou vrstvu baterie a obnoví ztracený výkon baterie, aby motor lépe nastartoval a prodloužila se životnost baterie.
ZnačkaNOCO #ad
VýrobceNOCO #ad
Výška9.1
Délka4.48
Hmotnost3.99
Šířka4.41
Číslo díluGENIUS10EU
ModelkaGENIUS10EU
Záruka3 roky

2. NOCO

#ad

NOCO GENIUS5EU, přístroj na údržbu baterie a desulfátor pro AGM, EFB a lithium-iontové baterie, 5A nabíječka autobaterie, 6 V a 12 V nabíječka baterií, udržovací nabíječka, gel, start a stop

#ad
NOCO #ad - Genius 5eu – podobně jako náš g3500eu, jen lepší. Nebo použijte zcela nový režim force, se kterým můžete převzít kontrolu a ručně nabíjet vybité baterie i při 0 voltech. Plně automatická, bezstarostná nabíječka baterií pro každodenní použití – 24/7 – bez přebití.

Kompatibilní se všemi typy vozidel – nabíjení a údržba aut, čtyřkolek, motocyklů, skútrů, traktorů, nákladních vozů, obytných vozů, sekaček na trávu, SUV, člunů a dalších. Více než jen údržba – nejedná se pouze o udržovací nabíječku, ale o pokročilý systém péče o baterie. Dosahujte více s genius – vyvinuto pro 6voltové a 12voltové olovo-automobilové, včetně baterií, námořní a hluboké cyklové baterie, gelových, AGM a bezúdržbových baterií a lithium-iontových baterií. Ešení vše v jednom – nabíječka baterií, udržovací nabíječka a odsiřovací zařízení baterie.

Nabíjení vybitých baterií – nabíjí baterie pouze na 1 volt. Vychutnejte si přesné nabíjení – integrovaný teplotní senzor rozpozná okolní teplotu a upravuje nabíjení, aby se zabránilo přebíjení v horkém prostředí a nedostatku v chladném klimatu. Obnovte baterii – automaticky rozpozná sulfataci a kyselou vrstvu baterie a obnoví ztracený výkon baterie, aby motor lépe nastartoval a prodloužila se životnost baterie. Je o 34 % menší a poskytuje o 65 % vyšší výkon.
ZnačkaNOCO #ad
VýrobceNOCO #ad
Výška7.95
Délka3.43
Hmotnost1.59
Šířka4.61
Číslo díluGENIUS5EU
ModelkaGENIUS5EU
Záruka3 roky

3. NOCO

#ad

Start a stop, NOCO GENIUS1EU, EFB a lithium-iontové baterie, 1A nabíječka autobaterie, gel, přístroj na údržbu baterie a desulfátor pro AGM, udržovací nabíječka, 6 V a 12 V nabíječka baterií

#ad
NOCO #ad - Plně automatická, bezstarostná nabíječka baterií pro každodenní použití – 24/7 – bez přebití. Dosahujte více s genius – vyvinuto pro 6voltové a 12voltové olovo-automobilové, gelových, včetně baterií, námořní a hluboké cyklové baterie, AGM a bezúdržbových baterií a lithium-iontových baterií.

Genius 1eu – podobně jako náš g750eu, jen lepší. Kompatibilní se všemi typy vozidel – nabíjení a údržba aut, obytných vozů, suV, nákladních vozů, traktorů, skútrů, čtyřkolek, motocyklů, sekaček na trávu, člunů a dalších. Nabíjení vybitých baterií – nabíjí baterie pouze na 1 volt. Ešení vše v jednom – nabíječka baterií, udržovací nabíječka a odsiřovací zařízení baterie. Více než jen údržba – nejedná se pouze o udržovací nabíječku, ale o pokročilý systém péče o baterie. Vychutnejte si přesné nabíjení – integrovaný teplotní senzor rozpozná okolní teplotu a upravuje nabíjení, aby se zabránilo přebíjení v horkém prostředí a nedostatku v chladném klimatu.

Obnovte baterii – automaticky rozpozná sulfataci a kyselou vrstvu baterie a obnoví ztracený výkon baterie, aby motor lépe nastartoval a prodloužila se životnost baterie. Je o 35 % menší a poskytuje o 35 % vyšší výkon. Nebo použijte zcela nový režim force, se kterým můžete převzít kontrolu a ručně nabíjet vybité baterie i při 0 voltech.
ZnačkaNOCO #ad
VýrobceNOCO #ad
Výška6.73
Délka3.43
Hmotnost0.95
Šířka4.02
Číslo díluGENIUS1EU
ModelkaGENIUS1EU
Záruka3 roky

4. NOCO

#ad

GB250, GB150, GB251 a GB500 UltraSafe-Lithium startovací pomůcky, NOCO XGC4 56W Boost Power adaptér pro GB70

#ad
NOCO #ad - Vyvinuto pro použití kdekoliv na světě s širokým rozsahem vstupů 110–240 V AC/50–60 Hz. Vysokofrekvenční síťový zdroj s vysokou účinností, který byl vyvinut pro efektivní přenos proudu.

Nabíjí pětkrát rychleji než běžná 2ampérová USB nástěnná nebo autonabíječka. Obsahuje 56w síťový adaptér xgc4 a vyměnitelné 1, 5m kabely střídavého proudu pro Austrálii typ I, Evropu typ C, Severní Ameriku typ A a Spojené království typ G.556w síťový zdroj pro rychlé nabíjení noco boost ultrasafe lithiových startovacích pomůcek modelů GB70, GB250, GB150, GB251 a GB500.
ZnačkaNOCO #ad
VýrobceNOCO #ad
Výška2.9
Délka8.5
Hmotnost0.96
Šířka4.5
Číslo díluXGC4
ModelkaXGC4
Záruka1 rok

5. NOCO

#ad

EFB a lithium-iontové baterie, NOCO GENIUS2EU, přístroj na údržbu baterie a desulfátor pro AGM, start a stop, udržovací nabíječka, 2A nabíječka autobaterie, gel, 6 V a 12 V nabíječka baterií

#ad
NOCO #ad - Obnovte baterii – automaticky rozpozná sulfataci a kyselou vrstvu baterie a obnoví ztracený výkon baterie, aby motor lépe nastartoval a prodloužila se životnost baterie. Ešení vše v jednom – nabíječka baterií, udržovací nabíječka a odsiřovací zařízení baterie.

Vychutnejte si přesné nabíjení – integrovaný teplotní senzor rozpozná okolní teplotu a upravuje nabíjení, aby se zabránilo přebíjení v horkém prostředí a nedostatku v chladném klimatu. Více než jen údržba – nejedná se pouze o udržovací nabíječku, ale o pokročilý systém péče o baterie. Kompatibilní se všemi typy vozidel – nabíjení a údržba aut, skútrů, nákladních vozů, obytných vozů, sekaček na trávu, motocyklů, traktorů, SUV, čtyřkolek, člunů a dalších. Plně automatická, bezstarostná nabíječka baterií pro každodenní použití – 24/7 – bez přebití.

Dosahujte více s genius – vyvinuto pro 6voltové a 12voltové olovo-automobilové, námořní a hluboké cyklové baterie, gelových, včetně baterií, AGM a bezúdržbových baterií a lithium-iontových baterií. Nebo použijte zcela nový režim force, se kterým můžete převzít kontrolu a ručně nabíjet vybité baterie i při 0 voltech. Nabíjení vybitých baterií – nabíjí baterie pouze na 1 volt. Je o 30 % menší a poskytuje o 140 % vyšší výkon.
ZnačkaNOCO #ad
VýrobceNOCO #ad
Výška6.97
Délka4.25
Hmotnost1.23
Šířka3.43
Číslo díluGENIUS2EU
ModelkaGENIUS2EU
Záruka3 roky

6. NOCO

#ad

GBX55, GBX75 und GBX155 UltraSafe-Lithium-Starthilfen, NOCO GBC011 Boost X 65W 12V- Autoladegerät für GBX45

#ad
NOCO #ad - Verwandelt den 12-volt-zusatzanschluss in ein leistungsstarkes 65-Watt-USB-C-Ladegerät mit Stromversorgung. Ermöglicht eine bis zu 5-mal schnellere Ladegeschwindigkeit und geht von 0 Prozent bis zur Starthilfe innerhalb von 5 Minuten Ladezeit. Ber eine integrierte power-LED-Anzeige wird angezeigt, wenn der 12-Volt-Zusatzanschluss aktiv ist. Kompatibel mit allen noco boost x ultrasafe- lithium Starthilfen – GBX45, GBX55, GBX75 und GBX155. Schnelles aufladen von noco boost x UltraSafe-Lithium-Starthilfen über den 12-Volt-Zusatzanschluss eines Fahrzeugs.
ZnačkaNOCO #ad
VýrobceNOCO #ad
Výška3.54
Délka5.51
Hmotnost0.22
Šířka1.93
Číslo díluGBC011
ModelkaGBC011
Záruka1 Jahr

7. NOCO

#ad

NOCO GB40 Genius Boost PlusUltra bezpečné startovací zařízení 12V lithium

#ad
NOCO #ad - Starthilfe für leere batterien – mit diesem kompakten, tragbaren 1. 000-ampere-lithium-starthilfepaket für kfz-batterien können sie einer leeren Batterie in Sekundenschnelle Starthilfe geben – bis zu 20 Starthilfeversuche mit einer einzigen Ladung – und das für bis zu 6, aber leistungsstarken, 0-Liter-Benzinmotoren und 3, 0-Liter-Dieselmotoren.

Ultrasafe – sichere und einfach zu bedienende starthilfebox für Autobatterien ohne die Gefahr von Fehlanschlüssen oder Funkenbildung. Ausgestattet mit hoch-entladender Lithium-Technologie für sicheren Betrieb in jedem Klima. Laden sie smartphones, 1 ampere über einen beliebigen USB-Anschluss aufladen. Außerdem verfügt es über eine integrierte LED-Taschenlampe mit 100 Lumen und sieben Leuchtarten, Tablets und andere USB-Geräte auf. Ein robustes und wasserdichtes Gehäuse der Schutzart IP65.

Es lässt sich in 3 stunden bei 2, darunter Notfallblitz und SOS. Im lieferumfang enthalten – gb40 ultrasafe mobiles lithium-starthilfepack für Kfz-Batterien, Micro-USB-Ladekabel, HD-Polklemmen, 12 V Autoladegerät, Benutzerhandbuch, Mikrofasertasche, 1 Jahr Garantie und entwickelt in den USA. Multifunktional – starthilfe für das auto, tragbare powerbank und led-taschenlampe. Und ein ultrakompaktes und leichtes Design mit einem Gewicht von nur 2, 4 Pfund. Fortschrittliches design – unser fortschrittlichster tragbarer autobatterie-starter aller zeiten.
ZnačkaNOCO #ad
VýrobceNOCO #ad
Výška4.21
Délka4.61
Hmotnost0.5
Šířka8.19
Číslo díluGB40
ModelkaGB40
Záruka1-Year Limited Warranty

8. NOCO

#ad

Noco GC015 Indikátor stavu baterie.

#ad
NOCO #ad - Okamžitě použitelné pro rychlou výměnu připojení díly. Zabudovaný přístroj eschutz pojistka na ochranu před Potenziell nebezpečné zkraty. Ergonomický design pro snadné výroba a internetové připojení k baterie. Pro použití s g1100eu, g3500eu a G7200EU. Pouze pro použití s Noco Genius zařízení.
ZnačkaNOCO #ad
VýrobceNOCO #ad
Výška5
Délka3
Hmotnost0.22
Šířka2
Číslo díluGC002
ModelkaGC002
Záruka1 Jahr

9. NOCO

#ad

Noco GC015 Indikátor stavu baterie.

#ad
NOCO #ad - Zabudovaný přístroj eschutz pojistka na ochranu před Potenziell nebezpečné zkraty. Okamžitě použitelné pro rychlou výměnu připojení díly. Pouze pro použití s Noco Genius zařízení. Pro použití s g1100eu, g3500eu a G7200EU. Ergonomický design pro snadné výroba a internetové připojení k baterie.
ZnačkaNOCO #ad
VýrobceNOCO #ad
Výška5
Délka3
Hmotnost0.42
Šířka2
Číslo díluGC004
ModelkaGC004
Záruka1 Jahr

10. NOCO

#ad

Udržovací nabíječkou, NOCO GENIUS2DEU, gel, 12 V palubní nabíječka s přímou montáží, zařízením na údržbu baterií a desulfátorem pro AGM, 2A nabíječka autobaterie, start a stop a EFB baterie

#ad
NOCO #ad - Plně automatická, bezstarostná nabíječka baterií pro každodenní použití – 24/7 – bez přebití. Nabíjejte prázdné baterie – nabíjejte baterie pouze pomocí 1 V, gelových a AGM baterií a akumulátorů do auta, včetně baterií, námořnictva a hlubokého cyklu.

Vychutnejte si přesné nabíjení – integrovaný teplotní senzor rozpozná okolní teplotu a upravuje nabíjení, aby se zabránilo přebíjení v horkém prostředí a nedostatku v chladném klimatu. Přímá montáž – robustní zacvakávací držák lze bezpečně připevnit v blízkosti baterie a pomocí samořezných šroubů s plochou hlavou snadno namontovat do většiny materiálů. Genius 2deu – zbrusu nová, přímo namontovaná nabíječka baterií pro nabíjecí systém baterie pod kapotou a celoroční údržbu baterie.

Více než jen údržba – nejedná se pouze o udržovací nabíječku, ale o pokročilý systém péče o baterie. Obnovte baterii – automaticky rozpozná sulfataci a kyselou vrstvu baterie a obnoví ztracený výkon baterie, aby motor lépe nastartoval a prodloužila se životnost baterie.
ZnačkaNOCO #ad
VýrobceNOCO #ad
Výška6.5
Délka3.47
Hmotnost0.73
Šířka3.43
Číslo díluGENIUS2DEU
ModelkaGENIUS2DEU
Záruka3 roky