Top 10 Sennheiser PC 5.2 chat, Kabelgebundenes headset – Kunden-Favoriten: Home Entertainment

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sennheiser

#ad

Vysoký komfort, e-learning, jednotná velikost, Sennheiser PC 5.2 CHAT, kabelový headset pro uvolněné hraní, černá, mikrofon s potlačením okolního šumu, skládací – 3,5mm jack konektor

#ad
Sennheiser #ad - Kompatibilita: pc, mac osx, xbox one a ostatní zařízení s 3, 5mm jack vstupem. Hlava s potlačením hluku – váš hlas je díky mikrofonu potlačujícímu hluk zřetelně slyšet.

Nic vás neodvrátí od vaší práce. Komfortní design – sennheiser pc headset je dimenzován na komfort a přesně padnoucí – bez sklouzávání. Jsou tak pohodlné, že můžete sluchátka s mikrofonem nosit celý den. Pohyblivý mikrofon – vytáhněte mikrofon pro jasnou komunikaci v domácí kanceláři v blízkosti úst a pokud mikrofon nepotřebujete, odsuňte jej až o 180°.

3, 5 mm zdířka – lze bez problémů připojit k přístrojům se standardními 3, 5mm přípojkami. Nastavitelný mikrofon – rameno lze otáčet o 180 stupňů, aby se při nepoužívání nedostalo do cesty. Soustředěný při práci – headset s mikrofonem má měkké náušníky. Jednotlivá 3, 5 mm zdířka.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška9.06
Délka7.68
Hmotnost0.24
Šířka2.95
Číslo dílu508377
Modelka508377
Záruka2 roky

2. Sennheiser

#ad

EPOS I Sennheiser PC 3.2 Chat; Noise-Cancelling Mikrofon; lehký; uvolněné hraní; vysoký komfort; minimalistický design; ovládání hovorů; skládací mikrofon – 2 x 3,5 mm jack; 3pólová konektivita

#ad
Sennheiser #ad - UnidrekČnÍ mikrofon – pro jasnou komunikaci; natáhněte mikrofon nebo jej otočte až na 180 stupňů z cesty, pokud jej nepoužíváte.

Noise-cancelling boom arm – vychutnejte si čistý zvuk s technologií potlačení okolního šumu. Plug-and-play – snadné spojení s dvojitými konektory 3, 5 mm. Výzva k důvěřování – již léta poskytujeme zákazníkům z blízka i na dálku produkty, na které se mohou spolehnout. Zůstaňte zaměřeni na vaši práci – duální náušníky nabízejí přesně ten komfort, který potřebujete, abyste zůstali soustředěni po celý den.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška9.06
Délka7.68
Hmotnost0.26
Šířka2.95
Číslo dílu1000447
Modelka1000447
Záruka2 roky

3. Sennheiser

#ad

Integrovaná regulace hlasitosti, pro online výuku hovorů, více barev, mikrofon potlačující hluk, Sennheiser PC 8.2 USB-On-Ear Headset PC, sluchátka s kabelem, jednotná velikost

#ad
Sennheiser #ad - Jasná komunikace – pc náhlavní souprava má mikrofon potlačující hluk. Sada usb sluchátek s nepříhodným mikrofonem – pokud nepotřebujete hlasový chat, rameno mikrofonu jednoduše otočíte libovolným směrem.

Lehká sada sluchátek stereo s mikrofonem – sluchátka s mikrofonem mají bezpečně sedící hlavovou ramínku a měkké náušníky, které se příjemně nosí – tak se můžete plně soustředit na svou práci. Usb připojení – náhlavní soupravu pc 8. 2 lze bez problémů připojit přes usb-A k PC a Mac, takže instalace je rychlá a snadná. Sada sluchátek usb + zvuková karta v linii s regulací intenzity hluku a ztlumení zvuku – s dodávanou zvukovou kartou můžete ovládat hlasitost a ztlumit. Díky tomu můžete jasně komunikovat s přáteli, dalšími hráči a kolegy v domácí kanceláři.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška9.06
Délka7.68
Hmotnost0.29
Šířka2.95
Číslo dílu1000446
Modelka1000446
Záruka2 roky výrobce Warranty

4. Sennheiser

#ad

Sennheiser- sluchatka s mikrofonem k PC 8,barva cerna

#ad
Sennheiser #ad - Dlouhá životnost – pc headset je vyroben z robustních materiálů a je vhodný pro každodenní použití – také v domácí kanceláři. Usb + inline zvuková karta s regulací hlasitosti / přepínání hlasitosti – vychutnejte si vysoce kvalitní zvuk s regulací hlasitosti a ztlumením.

Lehká usb stereo sada sluchátek s mikrofonem – sluchátka s mikrofonem byla vyvinuta pro maximální pohodlí, abyste se mohli soustředit na svou práci. Sluchátka pc 8 jsou kompatibilní jak s PC, tak i s Mac. Nestřízený mikrofon – usb headset má flexibilní mikrofon potlačující hluk, který umožňuje jasnou a zřetelnou komunikaci. Kompatibilita plug-and play – zapomeňte na komplikovanou instalaci.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška9.6
Délka8.3
Hmotnost0.19
Šířka2.5
Číslo dílu504197
Modelka504197
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Sennheiser

#ad

Sennheiser PC 3 Sluchátka s mikrofonem

#ad
Sennheiser #ad - Lehká stereo sluchátka s mikrofonem – komfortní pc 3 chatovací sluchátka s mikrofonem a dvojitým sluchátkem vám usnadní soustředění se na úkoly.

Dlouhá životnost – náhlavní soupravy sennheiser jsou robustní a vhodné pro každodenní použití – také v domácí kanceláři. Plug-and-play 2 x 3, 5 mm zdířky – s 2 x 3, 5mm konektory můžete bez problémů navázat spojení mezi Vaším PC headsetem a počítačem. Hlava s tichým konektorem s nesprávným mikrofonem – komunikujte plynule se členy týmu nebo kolegy přes mikrofon potlačující hluk. Náhradní díly – s náhradními náušníky a adaptéry dostupnými na našich webových stránkách můžete prodloužit životnost náhlavní soupravy.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceEPOS #ad
Výška9.6
Délka8.3
Hmotnost0.17
Šířka2.5
Číslo dílu504195
Modelka504195
Záruka2 roky zákonem

6. Sennheiser

#ad

Pro casual gaming, Sennheiser PC 5 chat, nízká hmotnost, e-learning a hry, černý, minimalistický, vysoký komfort, mikrofon s potlačením šumu, headset pro internetovou komunikaci

#ad
Sennheiser #ad - Lehký design pro vynikající komfort při nošení. Mikrofon s potlačením šumu zajišťuje vždy jasnou konverzaci. Vynikající kvalita zvuku Sennheiser pro použití na internetu a casual hry. Technologie připojení: kabelové připojení. Jednoduché plug and play pro rychlé připojení k vašemu PC nebo tabletu pomocí 3, 5mm jack.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška8.27
Délka9.6
Hmotnost0.17
Šířka2.52
Číslo díluPC 5 CHAT
ModelkaPC 5 CHAT

7. Sennheiser

#ad

Sennheiser SC 135 Headset USB-C Mono 508355

#ad
Sennheiser #ad - Verpackungsgewicht: 1400 gramm. Farbe: Schwarz. Herkunftsland:- China. Verpackungsabmessungen l x b x H: 5. 5 x 17. 0 x 200 zm.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška8
Délka2
Hmotnost0.14
Šířka4
Číslo dílu508355
Modelka508355

8. Sennheiser

#ad

PC, pro notebook, vypnutí zvuku a potlačení šumu mikrofonu, inline hlasitost, vysoce kvalitní, Mac – online hovory, sluchátka s kabelem, EPOS PC 5 Chat Stereo Headset PC

#ad
Sennheiser #ad - Kompatibilní s notebooky, telefony, počítači a tablety s PC 5. Dlouhá životnost – náhlavní soupravy sennheiser jsou robustní a vhodné pro každodenní použití – také v domácí kanceláři.

Mysleli jsme na všechno – pokud své náušníky někdy poškodíš nebo ztratíš, najdeš náhradu na našich webových stránkách. Hlava noise cancelling s nesprávným mikrofonem – vychutnejte si jasnou komunikaci s pasivním mikrofonem potlačujícím hluk. Lehká stereo sada sluchátek s mikrofonem – pohodlný a lehký design vám umožňuje pohodlně nosit sluchátka s mikrofonem po celý den, takže se můžete soustředit na svou práci.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceDemant Sound Epos Audio A/S #ad
Výška7.09
Délka23.62
Hmotnost0.04
Šířka7.87
Číslo dílu1000445
Modelka508328
Záruka2 roky warranty provided by the manufacturer

9. Sennheiser

#ad

Flexibilní rameno se ztlumením, Switch, sluchátka s kabelem, 3,5mm konektor. pro PC PS4 PS5 Xbox Series X Xbox One, EPOS I Sennheiser Game One otevřená akustická herní sluchátka, headset s mikrofonem

#ad
Sennheiser #ad - Epos i sennheiser game one otevřená akustická herní sluchátka, switch, 5mm konektor. Pro pc ps4 ps5 xbox series x xbox one, headset s mikrofonem, sluchátka s kabelem, 3, flexibilní rameno se ztlumením.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška7.09
Délka5.51
Hmotnost0.66
Šířka1.18
Číslo dílu506080
Modelka506080
Záruka2 roky výrobce

10. Sennheiser

#ad

PS5, ergonomický, kompatibilní s PC, mikrofon potlačující hluk, Mac, náušník, Flip-to-Mute, EPOS I Sennheiser GSP 600 Gaming Headset, PS4, Xbox Series X, Xbox One a Nintendo Switch

#ad
Sennheiser #ad - Automatické vypnutí zvuku mikrofonu zvýšením ramene výložníku. Tato sluchátka jsou tak perfektním doplňkem k vašemu hernímu PC a hernímu notebooku. Digitální zvukový proces – sluchátka s mikrofonem nabízejí výkon v nejlepší formě.

Komfortní design – headset s mikrofonem má náušníky z paměťové pěny. Ergonomicky nastavitelná – herní sluchátka mají kontaktní hlavu. Výjimečný basový výkon, zvukové detaily a akustická jasnost pro nejlepší poziční a komunikační audio, které potřebujete ke hraní. Ty udržují vaše uši chladné a nelepí se na kůži – pro větší komfort. Rozšířený systém reproduktorů – nové a vylepšené reproduktory s technologií epos nabízejí vysokou věrnost akustické reprodukce a výjimečný realismus pro lepší a ještě intenzivnější zážitek ze hry a zvuku.

Rozsah provozních teplot 0 °C ~ 40 °C. High fidelity sound – uzavřená akustická sluchátka s kabelem gsp 600 nabízí vysoce kvalitní zvuk a lepší pasivní tlumení hluku, abyste byli fit pro profesionální hraní. Užívejte si vynikající a pohodlný tvar čelenky, který lze snadno přizpůsobit různým velikostem a tvarům hlavy.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceRBBOI #ad
Výška7.87
Délka7.87
Hmotnost0.88
Šířka3.15
Číslo díluGSP 600
Modelka507263
ZárukaZáruka výrobce 2 roky