Top 10 Taschenlampen LED 100000 Lumen – Standardní svítilny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Makita

#ad

18 V, Makita DML812 bezdrátová kapesní svítilna

#ad
Makita #ad - Lumice lx Spot 71. 000, flood 1, flood 520 a Spot/Flood 51. 000, 000 a spot/Flood 1. 250 Systém ochrany baterie. Není kompatibilní s bateriemi řady G. Variabilní úhlovou hlavu lze podle libosti pohybovat o 90 stupňů. Jasné světlo s maximálním světelným tokem 1 250 lm. Háčky na držák; aby bylo možné kapesní svítilnu zavěsit na trámy, lumice flux lm spot 600, trubky nebo lešení. Vypínač je vybaven paměťovou funkcí. Extreme protection Technology XPT. Dlouhá vzdálenost světla až 640 metrů v bodovém režimu. 4 v 1; k dispozici 4 režimy osvětlení.
ZnačkaMakita #ad
VýrobceMakita #ad
Výška11.02
Délka4.72
Hmotnost2.03
Šířka4.72
Číslo díluDML812
ModelkaDML812

2. OLIGHT

#ad

Dobíjecí kapesní svítilna až 190 dní, 1300 lm dosah světla 170 m, OLIGHT Baton 4 kit Mini LED kapesní svítilna se stmívatelným nabíjecím pouzdrem, super jasná malá kapesní svítilna pro všední den,

#ad
OLIGHT #ad - Upgradovaný spínačtato kapesní svítilna je vybavena robustním kovovým spínačem. Další úpravy nový otvor na šňůrku, aby kapesní svítilna náhodně nespadla. Je kompaktní, výkonný a perfektní pro každodenní použití.

Outdoorový společník s baterií 5000 mah může nabíjecí pouzdro plně nabít 4 5krát, takže kapesní svítilna má maximální dobu provozu 190 dní. Kryt je vybaven mikroperforovaným displejem, který lépe zobrazuje výkon a jas. Jednoduše stiskněte tlačítko pro přímé osvětlení kapesní svítilny a dlouze stiskněte tlačítko pro plynulé stmívání, abyste mohli současně nabíjet a svítit. Plně kompatibilní: Baton 4 a Baton 3.

Přes konektor typu c můžete nabíjet i svá mobilní zařízení v případě nouze. Mini kompaktní kapesní svítilna baton 4 váží pouze 52, 5 gramů, dosahuje až 1300 lumenů a má maximální dosah 170 metrů. Skladování a nabíjení: s1r iI, Perun Mini, a Perun 2 Mini. Dvojité použití jedním kliknutímdigitální indikační tlačítko na krytu zobrazuje zbývající výkon.
ZnačkaOLIGHT #ad
VýrobceOLIGHT #ad
Výška2.48
Délka0.83
Hmotnost0.42
Šířka0.83
Číslo díluO-Baton4kitBK-GD-DE-FBA
ModelkaO-Baton4kitBK-GD-DE-FBA

3. Ledlenser

#ad

LED Lenser P7R Box 9408-R Kapesní svítilna

#ad
Ledlenser #ad - Dosah a doba trvání světla jsou ideálně přizpůsobeny energetickému zdroji. Dlouhá doba provozu – až 40 hodin při nejnižším nastavení. Hospodárná a ekologická – možno dobíjet.
ZnačkaLedlenser #ad
VýrobceLedlenser #ad
Výška2.56
Délka8.66
Hmotnost0.46
Šířka4.06
Číslo dílu9408R
Modelka9408-R
Zárukažádné.

4. Ledlenser

#ad

Doba svícení 192 hodin, LED kapesní svítilna, zaostřitelná, s baterií, 1000 lumenů v režimu Boost, Ledlenser MT14, dobíjecí, 1 ks., dosah 320 metrů

#ad
Ledlenser #ad - Ledlenser mt14 venkovní taška lampa pro venkovní použití - robustní, šikovný, výkonný a tedy muset pro batohem a dobrodruh. Nejvyšší světelný výkon: 320 m sortiment s až 1000 lumens až 144 hodin runtime - silný po dlouhou dobu.

Při čtení čtení a "strobe" se světlem bliká | | mnoho funkcí: díky pokročilému zaostřovacímu systému, kulaté úzké světlo je příliš ostrý svazek vysoký nosník - technologie Smart Light umožňuje individuální přizpůsobení lampy na příslušnou aplikační situaci. Rozsah dodávky: 1 svítilna lithium iontová baterie, ruční pásek, bag clip, pásový taška, usB kabel - barvy: černá / stříbrná - záruka: 7 let - délka: 151 mm - hmotnost s baterií: 253 g.

Tyři osvětlovací funkce: "power" s vysokým světelným výkonem, "nízkým výkonem" s energeticky úsporným světlem pro dlouhé termíny, "mid-power" s ekonomickým, jasným světlem, homogenní, např.
ZnačkaLedlenser #ad
VýrobceLedlenser #ad
Výška7.87
Délka3.35
Hmotnost0.56
Šířka5.12
Číslo dílu500844
Modelka500844
Zárukažádné.

5. Blukar

#ad

Outdoor, extrémně jasná, zvětšitelná mini kapesní svítilna, Blukar LED kapesní svítilna, dobíjecí Torch s 5 režimy a dlouhou dobou provozu, turistiku,, USB C, vodotěsná ruční svítilna pro kempování

#ad
Blukar #ad - 5 režimů osvětlení – jasné, měkké, normální, blesky a SOS jsou vhodné pro různé scénáře osvětlení. Super světlá led kapesní svítilna: díky vysoce kvalitním led korálkům vyzařuje tato led kapesní svítilna jasné a rovnoměrné světlo, žádné blikání a oslnění, stabilní a dlouhotrvající osvětlení, které perfektně splní vaše každodenní potřeby.

Pokud v libovolném režimu nefunguje déle než 8 sekund, stiskněte znovu tlačítko, abyste kapesní svítilnu přímo vypnuli, a ovládání je jednoduché a rychlé. Ideální pro outdoorové aktivity: taktická kapesní svítilna je kompaktní a přenosná, rybaření, domácí použití, kempování, ipx6 vodotěsná a vysoce kvalitní kryt z hliníkové slitiny pro lepší přizpůsobení komplexnímu outdoorovému prostředí, je ideální volbou pro outdoorové aktivity, turistiku, lov, snadno se vejde do tašky, nouzové případy atd. Kapesní svítilnu můžete nabíjet přímo pomocí nabíjecího kabelu usb c, doba osvětlení v měkkém režimu může dosáhnout 17 hodin a doba osvětlení v jasném režimu 4, který je součástí dodávky.

Možnost zoomování a 5 režimů: se zommbarvým designem si můžete volně vybrat ohnisko mezi zářiči a světlomety, abyste splnili potřeby osvětlení na různé vzdálenosti. Dobíjecí a dlouhá doba svícení: vestavěná baterie 1800 mha, 5 hodiny. Uživatelsky přívětivý design: s ukazatelem stavu baterie můžete kdykoli a kdekoli rozpoznat spotřebu baterie, abyste zabránili situaci bez proudu.
ZnačkaBlukar #ad
VýrobceBlukar #ad
Výška1.26
Délka5.83
Hmotnost0.29
Šířka1.26
Číslo díluK9136
ModelkaK9136

6. OLIGHT

#ad

Výdrž až 94 dní, super jasná 1200 lumenů, nouzové, 6 světelných režimů, OLIGHT Baton 3 Kit Mini LED kapesní svítilna s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem, dobíjecí ruční svítilna pro kempování, IPX8

#ad
OLIGHT #ad - S nabíjecím pouzdrem můžete nabíjet Baton 3 cca Nabíjení 3, 7krát. Lednu 2023. Vlastnosti a záruka 1, 5metrový test pádu, ipx8 vodotěsné pro kapesní svítilnu olight baton 3. Olight baton 3 baton 3 používá zákaznickou dobíjecí baterii 3, 7 v, maximální doba provozu 20 dní, výkon dosahuje 1200 lumenů a maximální vzdálenosti 166 metrů.

S bezdrátovým nabíjecím pouzdrem bezdrátové nabíjecí pouzdro má zabudovanou vysoce výkonnou baterii, takže můžete lampu nabíjet kdekoliv a kdykoli. 2 roky záruka na baterie a nabíjecí pouzdro. Je k dostání také pro mcc1a a mcc3 a lze jej použít při kempování, rybaření, turistice, v případě nouze a pro všední den atd. Je vhodný také pro olight S1R / S1RII.

Součástí dodávky je také nabíjecí pouzdro, 3 cm dlouhá, které nezabírá místo a lze jej snadno uložit do tašky nebo batohu. Multifunkční použití díky magnetické spodní straně lze baton 3 připevnit na téměř všechny předměty obsahující železo. Záruka: doŽivotnÍ zÁruka zakoupeno po 1. Kompaktní a přenosná kapesní svítilna váží pouze 53 g a je cca 6, díky čemuž je lehká a kompaktní pro snadnou přepravu.
ZnačkaOLIGHT #ad
VýrobceOLIGHT #ad
Výška0.83
Délka2.48
Hmotnost0.12
Šířka0.83
Číslo díluO-Baton 3 BK#-DI VC-DE
ModelkaO-Baton 3 BK#-DI VC-DE

7. EverBrite

#ad

Kapesní svítilna LED hliník, venkovní použití se 3 AAA bateriemi, malá kapesní svítilna pro kempování, 4 režimy zoomování, EverBrite Kapesní LED svítilna 400 lm super světlá, vodotěsnost IPX4

#ad
EverBrite #ad - Vysoký jas max. Perfektní dárek k narozeninám a party, noční turistika, noční rybaření, nouzové případy, pro děti a muže. Výkon 400 lumenů a vzdálenost osvětlení až 160 m, jasnější než většina ostatních mini kapesních svítilen.

Vodotěsnost ipx4 chrání před náhodným vniknutím vody. 3 × aaa baterie. Doba provozu: vysoký režim 3, 5 hodiny, nízký režim 22 hodin. Inteligentní 4 režimyvysoké/střední/nízké/stroboskopické režimy s nastavitelným zaostřením. Robustní hliníkový kryt kvalitní hliníkové pouzdro je robustní, odolné proti opotřebení, má dobrou stabilitu a delší životnost.

Mnohem odolnější než tradiční kapesní svítilny. Módní a perfektní dárek hodí se pro téměř všechny scény jako outdoor, běh, výpadky proudu atd. Přenosný design 12, 5cm mini kapesní svítilna se šňůrkou a kovovou sponou, praktická pro zavěšení a nošení, jednoduše uložte v tašce, peněžence nebo zásuvkách.
ZnačkaEverBrite #ad
VýrobceHang Zhou Great Star Industrial Co.,LTD #ad
Hmotnost0.42
Číslo díluE011148AU
ModelkaE011148AU

8. GEARLITE

#ad

Vodotěsnost IP65, zoomovatelná, GEARLITE Mini kapesní LED svítilna, s dlouhou životností, Flashlight pro kempování, extrémně jasná se 3 režimy, outdoorové aktivity 2, nabíjecí, rybaření, 2000 lumenů

#ad
GEARLITE #ad - Praktická led kapesní svítilna je také dobrým dárkem pro vašeho muže, zda chcete opravit, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Přenosná + extrémně jasná: kompaktní led kapesní svítilna je cca 12 × 3, 3 cm velký a lze jej snadno přenášet v tašce nebo batohu.

Nebo malou kapesní svítilnu uchovávejte v přihrádce na rukavice, doma pro případ nouze. Ani pády z výšky 2 metry nenarušují práci. 3 režimy + zoomovatelné: led kapesní svítilna obsahuje 3 praktické režimy vysoká, střední, stroboskopická pro každodenní použití. Vylepšený čip zajišťuje rovnoměrné, jasné světlo. Kapesní led svítilnu můžete nabíjet rychle přes dodávaný USB-C kabel. Zoom in pro větší dosah světla.

Kapesní svítilna je vyrobena z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, jako je déšť nebo sníh, která nabízí dobrou odolnost proti pádům a otěru. Mini kapesní svítilna může nepřetržitě pracovat ve vysokém režimu po dobu 3 hodin. Maximální vzdálenost může činit až 100 m. Kapesní led kapesní svítilnu lze nabíjet pomocí šňůrky na šňůrku, lze ji jednoduše ovládat jednou rukou. Kapesní svítilna s možností zoomování malá pro různé situace.
ZnačkaGEARLITE #ad
VýrobceGEARLITE #ad
Výška4.72
Délka1.3
Hmotnost0.24
Šířka1.3
Číslo díluG1000-2
ModelkaG1000-2

9. daphomeu

#ad

Provoz na baterie, taktická kapesní svítilna, daphomeu Kapesní svítilna s LED nabíjením, extrémně jasná, kapesní svítilna, s 5 světelnými režimy pro, s možností zvětšení, vodotěsná, 150 000 lumenů

#ad
daphomeu #ad - S paprskem, dokáže osvětlit místnosti až 180 metrů čtverečních a objekty až do 700 metrů vzdálenost zaostřenřen. Tato kapesní svítilna je vybavena funkcí zoomu pro zaměření na určité oblasti. Můžete ji vypnout tak, že tlačítka po dobu 3 sekund podržíte v libovolném režimu.

Iroké spektrum použitíkapesní svítilna pro případ nouze je praktickým a všestranným nástrojem, turistiku a případ nouze. Může svítit až 12 hodin při středním jasu. Díky možnosti natáhnout hlavu kapesní svítilny můžete nastavit zaostření. Falfalfalle, kempování, přátele a studenty. Voděodolná a nezničitelnáusb kapesní svítilna je vyrobena z kvalitního hliníku v letecké kvalitě a nabízí vysokou pevnost a pevnost v tlaku. Výjimečná hodnota a s důvěrou: obsah balení: 1 x kapesní svítilna daphomeu s baterií 26650 a usb nabíjecím kabelem, 1x dárková krabička a uživatelská příručka.

Dobíjecí led kapesní svítilna led kapesní svítilna je usb nabíjecí a dodává se s prémiovou baterií s kapacitou 5000 mah. Kolem rampa kolekolekolekolesvětlo pro pozorování na dálku a reflektorové světlo pro velkoplošné osvětlení. Lze ji přepravovat v tašce, batohu, výlety lodí, lov, výstupy proudu. Je ideální pro procházky se psem, hlídat jízda na řízení, který lze nosit všude s sebou.
Značkadaphomeu #ad
Výrobcedaphomeu #ad
Výška6.69
Délka1.97
Hmotnost2.07
Šířka1.97
Číslo dílu‎M80
Modelka‎M80

10. LICHTMEISTER

#ad

LICHTMEISTER® Kapesní svítilna 500 lumenů s bateriemi AAA – kapesní svítilna LED dobíjecí – LED kapesní svítilna extrémně jasná

#ad
LICHTMEISTER #ad - Včetně 6 baterií – abyste mohli začít, je součástí dodávky 6 AAA baterií. Extrémně jasná – díky 500 lumenům se noc stane dnem, když se kapesní svítilna od LICHTMEISTER sloupneš.

Lampa svítí až 5, 5 hodiny. Ochrana ip44 – kapesní svítilna je chráněna proti stříkající vodě. Můžete je tedy používat s nejlepším svědomím při dešti, při kempování nebo při rybaření. Abyste se svou kapesní svítilnou měli radost po mnoho let. 60 dní a bez příjmu a bez příliš. Slibujeme vrácení peněz – pokud nejste se svou kapesní svítilnou 100% spokojeni, převedeme vám celou částku ihned zpět na váš účet. Hliníkový kryt – díky tomu je vaše kapesní svítilna lehká a přesto extrémně stabilní.
ZnačkaLICHTMEISTER #ad
VýrobceLICHTMEISTER #ad
Výška1.57
Délka5.91
Hmotnost0.67
Šířka1.57
Číslo díluLM_T500
ModelkaLM_T500