Top 10 Telefon Schnurlos Mit Anrufbeantworter 2 Mobilteile – Bezdrátové analogové telefony se záznamníkem

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AVM

#ad

Ovládání FRITZ!Box-funkce bílý, německá verze, AVM FRITZ!Fon C6 DECT komfortní telefon vysoce kvalitní barevný displej, HD telefonie, internet/komfortní služby

#ad
AVM #ad - Využití internetových služeb: e-maily, komfortní služby jako buzení, webové rádio, feeds, podcasty a živý obraz z webových kamer, přesměrování hovorů a chůvička.

Přehledné menu na vysoce kvalitním barevném displeji 180 ppi, až 16 hodin hovoru, telefonní seznamy až pro 300 záznamů, několik záznamníků s dálkovým dotazem, až 12 dní v pohotovostním režimu. Komfortní bezdrátový telefon s intuitivním vedením menu pro všechny modely FRITZ! Box se základní stanicí DECT. Ovládání funkcí fritz!box, aplikace smarthome, např. Rozsah dodávky: avm fritz!fon c6, nabíjecí stanice s integrovaným síťovým zdrojem pro připojení k 230voltové elektrické síti 50 Hz, Li-Ion akumulátor Pack, tištěná německá příručka český jazyk nelze zaručit. Wi-fi zapojení, funkce přehrávání mediálního serveru.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška5.98
Délka1.85
Hmotnost0.28
Šířka0.83
Číslo dílu20002848
Modelka20002848
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. AVM

#ad

HD telefonie, Dect-Komfortní telefon, AVM FRITZ!Fon C6 DECT komfortní telefon & FRITZ!Fon M2 International, mezinárodní verze

#ad
AVM #ad - Produkt 2: přijímání kanálů rss, internetového rádia a podcastů, čtení přijatých e-mailů a odpovídání na ně. Výrobek 1: ovládání funkcí fritz!box, aplikace smarthome, např. Produkt 2: několik záznamníků a telefonních seznamů pro 300 záznamů, komfortní funkce jako seznamy hovorů, dětský telefon, budík, zámek zvonku.

Produkt 1: přehledné menu na vysoce kvalitním barevném displeji 180 ppi, telefonní seznamy až pro 300 záznamů, více záznamníků s dálkovým dotazem, až 16 hodin hovoru, až 12 dní v pohotovostním režimu. Produkt 1: využití internetových služeb: e-maily, webové rádio, komfortní služby jako buzení, feeds, podcasty a live obraz z webových kamer, přesměrování hovorů a chůvička.

Výrobek 2: monochromatický displej s vysokým rozlišením, HD telefonie pro přirozený zvuk; bez zdířky pro sluchátka. Výrobek 1: komfortní bezdrátový telefon s intuitivním menu pro všechny modely FRITZ!Box-modely se základní stanicí DECT. Produkt 2: bezdrátový telefon dect pro internetové a pevné telefonování, optimální doplněk pro všechny modely FritzBox s integrovanou základní stanicí Dect. Wi-fi zapojení, funkce přehrávání mediálního serveru.
ZnačkaAVM #ad

3. AVM

#ad

HD telefonie, ovládání FRITZ!Box-funkce bílý, internet/komfortní služby, německá verze & FRITZ!WLAN Stick AC 860, AVM FRITZ!Fon C6 DECT komfortní telefon kvalitní barevný displej

#ad
AVM #ad - Produkt 2: wlan ac usb stick s až 866 mbit/s 5 ghz a až 300 mbit/s wlan n, dvoupásmová podpora pro volitelně připojení 2, 4 GHz, 2, 4 GHz nebo 5 GHz. Produkt 2: stick and surf: bezpečná wlan bez konfigurace, ideální pro USB 3.

0 přípojky, kompatibilní s USB 2. 0 Výrobek 1: ovládání funkcí fritz!box, např. Produkt 2: Šifrování wpa2 pro vysokou bezpečnost WLAN 802. 11i, podporuje wi-Fi Protected Setup WPS. Wi-fi zapojení, aplikace smartHome, funkce přehrávání mediálního serveru. Produkt 1: využití internetových služeb: e-maily, komfortní služby jako buzení, webové rádio, podcasty a live obraz z webových kamer, feeds, přesměrování hovorů a chůvička. Produkt 1: přehledné menu na vysoce kvalitním barevném displeji 180 ppi, až 16 hodin hovoru, telefonní seznamy až pro 300 záznamů, více záznamníků s dálkovým dotazem, až 12 dní v pohotovostním režimu.

Produkt 2: podporuje všechny běžné wlan standardy 802. 11ac/n/g/b/a, lze jej použít se všemi běžnými WLAN routery. Výrobek 1: komfortní bezdrátový telefon s intuitivním menu pro všechny modely FRITZ!Box-modely se základní stanicí DECT.
ZnačkaAVM #ad

4. AVM

#ad

HD telefonie, mezinárodní verze, Dect-Komfortní telefon, AVM Fritz!Fon C6 Black DECT komfortní telefon vysoce kvalitní barevný displej & Fritz!Fon M2 International

#ad
AVM #ad - Produkt 1: využití internetových služeb: e-maily, komfortní služby jako buzení, feeds, webové rádio, podcasty a live obraz z webových kamer, přesměrování hovorů a chůvička. Produkt 1: přehledné menu na vysoce kvalitním barevném displeji 180 ppi, více záznamníků s dálkovým dotazem, telefonní seznamy až pro 300 záznamů, až 16 hodin hovoru, až 12 dní v pohotovostním režimu.

Výrobek 2: monochromatický displej s vysokým rozlišením, HD telefonie pro přirozený zvuk; bez zdířky pro sluchátka. Wi-fi zapojení, funkce přehrávání mediálního serveru. Produkt 2: několik záznamníků a telefonních seznamů pro 300 záznamů, dětský telefon, komfortní funkce jako seznamy hovorů, budík, zámek zvonku. Produkt 2: bezdrátový telefon dect pro internetové a pevné telefonování, optimální doplněk pro všechny modely FritzBox s integrovanou základní stanicí Dect.

Produkt 2: přijímání kanálů rss, internetového rádia a podcastů, čtení přijatých e-mailů a odpovídání na ně. Výrobek 1: komfortní bezdrátový telefon s brilantní hd telefonií a intuitivním vedením menu pro všechny FRITZ! Modely boxu se základní stanicí DECT. Výrobek 1: ovládání fritz! funkce boxu, aplikace smarthome, např.
ZnačkaAVM #ad

5. AVM

#ad

AVM FRITZ!Fon C6 Black DECT komfortní telefon kvalitní barevný displej, německá verze, HD telefonie, internet/komfortní služby, ovládání Fritz!Box-funkce černý

#ad
AVM #ad - Přehledné menu na vysoce kvalitním barevném displeji 180 ppi, více záznamníků s dálkovým dotazem, telefonní seznamy až pro 300 záznamů, až 16 hodin hovoru, až 12 dní v pohotovostním režimu.

Komfortní bezdrátový telefon s brilantní hd telefonií a intuitivním vedením menu pro všechny FRITZ! Modely boxu se základní stanicí DECT. Wi-fi zapojení, aplikace smartHome, funkce přehrávání mediálního serveru. Ovládání fritz! funkce boxu, např. Rozsah dodávky: avm fritz!fon c6 black, nabíjecí stanice s integrovaným síťovým zdrojem pro připojení k 230voltové elektrické síti, 1 Li-Ion baterie, tištěný německý stručný návod český jazyk nelze zaručit. Využití internetových služeb: e-maily, komfortní služby jako buzení, feeds, podcasty a živý obraz z webových kamer, webové rádio, přesměrování hovorů a chůvička.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška5.98
Délka1.85
Hmotnost0.28
Šířka0.83
Číslo dílu20002964
Modelka20002964
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. AVM

#ad

AVM FRITZ!Fon C6 International

#ad
AVM #ad - Nutzung von internetdiensten: e-mails, Komfortdienste wie Weckruf, Webradio, Feeds, Podcasts sowie Live Bild von Webcams, Rufumleitung und Babyfon.

Steuerung von fritz! box-funktionen, smarthome-Anwendungen, z. B. Wlan-schaltung, Wiedergabefunktion des Mediaservers. Komfort-schnurlostelefon mit intuitiver Menüführung für alle FRITZ! Box-Modelle mit DECT-Basisstation. Lieferumfang: avm fritz! fon c6, li-ion akku pack, ladestation mit integriertem Netzteil zum Anschluss an das 230-Volt-Stromnetz 50 Hz, gedrucktes Handbuch. Bersichtliche menüs auf hochwertigem farbdisplay 180 ppi, telefonbücher für bis zu 300 Einträge, bis zu 16 Stunden Gesprächsdauer, mehrere Anrufbeantworter mit Fernabfrage, bis zu 12 Tage Stand-by.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška0.83
Délka5.98
Hmotnost0.28
Šířka1.85
Číslo dílu20002875
Modelka20002875
Záruka24 Monate Bring-In Garantie

7. AVM

#ad

Internet/komfortní služby, německá verze, HD telefonie, ovládání Fritz!Box-funkce, full duplex handsfree, bílá, AVM Fritz!Fon X6 White DECT komfortní telefon vysoce kvalitní barevný displej

#ad
AVM #ad - Wi-fi zapojení, funkce přehrávání mediálního serveru a tlačítko pro rychlý přístup k volně přiděleným favoritům. Komfortní bezdrátový telefon s plně duplexním handsfree a intuitivním vedením menu pro všechny modely FRITZ! Box se základní stanicí DECT.

Ovládání funkcí fritz!box, aplikace smarthome, např. Pravidelně, bezplatné aktualizace stiskem tlačítka pro maximální bezpečnost a nové funkce a ekologické funkce, jako je senzor jasu a pohybu pro energeticky efektivní provoz displeje a bezdrátové vypnutí v režimu stand-by. Přehledné menu na vysoce kvalitním barevném displeji 2, až 16 hodin hovoru, několik záznamníků s dálkovým dosahem, 4", telefonní seznamy až pro 300 záznamů, až 10 dní v pohotovostním režimu.

Využití internetových služeb: e-maily, podcasty a živý obraz z webových kamer, komfortní služby jako buzení, feeds, webové rádio, přesměrování hovorů a chůvička.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška2.76
Délka2.01
Hmotnost0.98
Šířka6.2
Číslo dílu20002987
Modelka20002987
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. AVM

#ad

HD telefonie černý & Fritz!Fon C6 DECT komfortní telefon vysoce kvalitní barevný displej, AVM Fritz!Fon C6 Black DECT komfortní telefon vysoce kvalitní barevný displej, HD telefonie bílý

#ad
AVM #ad - Produkt 1: přehledné menu na vysoce kvalitním barevném displeji 180 ppi, více záznamníků s dálkovým dotazem, telefonní seznamy až pro 300 záznamů, až 16 hodin hovoru, až 12 dní v pohotovostním režimu. Wi-fi zapojení, aplikace smartHome, funkce přehrávání mediálního serveru.

Výrobek 2: ovládání fritz! funkce boxu, aplikace smarthome, např. Výrobek 1: komfortní bezdrátový telefon s brilantní hd telefonií a intuitivním vedením menu pro všechny FRITZ! Modely boxu se základní stanicí DECT. Výrobek 1: ovládání fritz! funkce boxu, např. Produkt 2: komfortní bezdrátový telefon s intuitivním menu pro všechny FRITZ! Modely boxu se základní stanicí DECT. Produkt 1: využití internetových služeb: e-maily, webové rádio, komfortní služby jako buzení, feeds, podcasty a live obraz z webových kamer, přesměrování hovorů a chůvička.

Produkt 2: používání internetových služeb: e-maily, komfortní služby jako buzení, webové rádio, feeds, podcasty a live obraz z webových kamer, přesměrování hovorů a chůvička. Wi-fi zapojení, funkce přehrávání mediálního serveru. Produkt 2: přehledné menu na vysoce kvalitním barevném displeji 180 ppi, až 16 hodin hovoru, více záznamníků s dálkovým dotazem, telefonní seznamy až pro 300 záznamů, až 12 dní v pohotovostním režimu.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad

9. AVM

#ad

AVM FRITZ!Fon bezdrátový C5 International, vysoce kvalitní barevný displej, HD telefonie, mezinárodní verze, DECT komfortní telefon, internet/komfortní služby

#ad
AVM #ad - Přehledné menu na vysoce kvalitním barevném displeji 180 ppi, telefonní seznamy až pro 300 záznamů, několik záznamníků s dálkovým dotazem.

Ovládání funkcí fritzbox, aplikace smarthome, např. Wi-fi zapojení, funkce přehrávání mediálního serveru. Komfortní bezdrátový telefon s intuitivním vedením menu pro všechny modely FRITZBox se základní stanicí DECT. Využití internetových služeb: e-maily, komfortní služby jako buzení, webové rádio, podcasty a živý obraz z webových kamer, feeds, přesměrování hovorů a chůvička. Rozsah dodávky: avm fritzfon c5, síťový zdroj pro připojení k síti 230 V, li-ion akumulátor pack, tištěná příručka.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška0.59
Délka5.91
Hmotnost0.24
Šířka1.89
Číslo dílu20002749
Modelka20002749
ZárukaZáruka 24 měsíců

10. Gigaset

#ad

Telefon Gigaset, jednoduše hezčí komunikace

#ad
Gigaset #ad - Stylový displej – gigaset c430a nabízí velký tft barevný displej se 2 barvami pozadí na výběr – nastavte si chránič obrazovky individuálně nebo si vyberte ze 3 barevných obrázků.

Rozsah dodávky – 1 x gigaset c430 sluchátko, 2 x baterie aaa nimh, 1x klip na opasek, 1x síťový zdroj, 1x nabíječka se záznamníkem hovorů, 1x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Máte dotazy k tomuto produktu? kontaktujte zákaznický servis Gigaset na čísle 02871-912 912 pro tarif pro pevnou linku vašeho poskytovatele. Už nikdy nezmeškáte důležité hovory – díky integrovanému záznamníku můžete okamžitě zavolat zmeškané volající.

Komfortní funkce handsfree – díky samostatnému, velkoobjemovému reproduktoru zažijete s C430A zcela novou kvalitu zvuku při handsfree. Kvalita vyrobená v německu – design a výroba v německu – ekologická technologie ECO DECT zajišťuje sníženou spotřebu energie.
ZnačkaGigaset #ad
VýrobceGigaset #ad
Výška2.76
Délka10.2
Hmotnost0.44
Šířka6.85
Číslo díluC430A
ModelkaC430A
ZárukaZáruka výrobce 2 roky