Top 10 TV Zubehör – Chladničky do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KESSER

#ad

Chladicí box, box na udržování teploty, termobox, 15 litrů, přenosná AC DC 220–240 V/12 V, auto, pokoj,, funkce chlazení a topení, zásuvka a zapalovač cigaret, kanceláře, KESSER® Mini chladnička 2v1

#ad
KESSER #ad - Elektrická chladnička se dodává s přídavnou autonabíječkou a je perfektně přizpůsobena pro použití v autě, takže jste při jízdě neustále zásobeni chladnými nápoji. Díky kompaktní konstrukci a modernímu designu se chladnička přizpůsobí všem prostorám. U naší mini chladničky se jedná o 15litrový model, zde lze podle přání umístit druhou úroveň díky vyjímatelným policím.

Dodávaná autonabíječka zajišťuje trvalé používání a lze ji perfektně používat na dovolené nebo služební cesty v autě. Ať už v jedné domácnosti, kanceláři, při kempování s rodinou nebo při jízdě autem v létě: náš mini bar je perfektním průvodcem. Tam, kde se vestavné chladničky nebo stojací chladničky jen špatně používají, udělá náš Fridge od firmy KESSER dobrý dojem. Díky kompaktní konstrukci a tichému provozu je mrazák ideálním společníkem pro všechny životní situace.

Díky tomu lze produkty péče zcela snadno oddělit od nápojů a pokrmů. Pro chladničku na nápoje od firmy kesser se používá termoelektrický chladicí systém, který zcela upustí od kompresorů a kryogenu. Díky výkonné funkci chlazení lze bez problémů dosáhnout teplot mezi 4–8 °c – ideální pro studené osvěžení! na rozdíl od mobilních chladniček můžete s naším modelem využívat funkci zahřívání. To přináší mnoho výhod, jako například dlouhá životnost bez velké spotřeby energie, aby se zabránilo vysokým nákladům na energii.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška15.75
Délka10.24
Hmotnost11.05
Šířka11.42
Číslo dílu22942_mfn

2. Garosa

#ad

Univerzální otočný talíř, ze slitiny stříbra a hliníku, otočný stojan na počítačový monitor, otočný talíř o 360° pro TV Displydržák

#ad
Garosa #ad - Zaručený servis: snažíme se poskytovat pro každého zákazníka nejlepší produktový servis. Budeme se snažit dělat to nejlepší, dokud nebudete spokojeni. Pokud tento produkt nesplňuje vaše očekávání, můžete se na nás obrátit.

Otočný talíř otočný o 360 °: struktura kuličkových ložisek, tablety, tvrdá a odolná proti opotřebení, otáčení základny o 360 stupňů, vhodný pro počítačové monitory, mobilní telefony. Matná barva ve spreji vytváří jemnou povrchovou strukturu, která je příjemná na dotek a praktická k použití. Protiskluzová silikonová ochrana, je bezpečná a šetrná k životnímu prostředí, vynikající zpracování, jednodílný tvar, důležité příslušenství.

Snadné čištění: snadno se čistí a snadno se nosí, lze prát přímo vodou a setřít do sucha. Vysoká kvalita: tato rotační základna je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu hliníkové slitiny, pevná a má dlouhou životnost. Stabilní vážený základní design, vhodné pro většinu držáků tabletů a telefonů, dostatečně stabilní. Iroké použití: průměr 8, 5 palců, imac, laptopů a monitorů.
ZnačkaGarosa #ad
VýrobceGarosa #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo díluHztyyier9v2dfhmg7t1287

3. Gedotec

#ad

Gedotec Otočný televizní talíř TV Výsuv otočný k našroubování na polici | výsuvná skříň nosnost 50 kg | plný výsuvný s otočnou deskou stříbrný | délka vytažení 335 mm | 1 kus – výsuvný pro plochou

#ad
Gedotec #ad - Otočný výsuv tv nosnost: 50 kg - délka výsuvu: 335 mm - typ výsuvu: Plný výsuv. Provedení: rozsah otáčení činí 360° 90° na každé straně u dřevěného tablar s průhlednou clonou. Nábytek tv otočná deska: ocel stříbrná ral 9006 - Materiál: Výsuv koule ocel pozinkovaná. Rozměry: otočná deska 320 x 320 mm montáž: Vedení k našroubování na polici. Gedotec designový televizní tah nábytkový výsuv TV pro Váš Carvan & skříň.
ZnačkaGedotec #ad
VýrobceGedoTec® #ad
Hmotnost5.29
Číslo díluGedo-907051

4. Gedotec

#ad

Nábytkový výsuv, Gedotec Otočný TV talíř, otočný k našroubování na polici | výsuv skříně nosnost 40 kg | Plný výsuv s otočnou deskou černý | délka výsuvu 205 mm | 1 kus – výsuv pro ploché obrazovky

#ad
Gedotec #ad - Výsuv pod televizí gedotec Design pro váš vůz a skříň. Provedení: rozsah otáčení činí 360° 90° na každé straně u dřevěného tablar s průhlednou clonou. Otočný výtah tv nosnost: 40 kg - délka výsuvu: 335 mm - druh výsuvu: Plný výsuv. Rozměry: otočná deska 650 x 350 mm montáž: Vedení k našroubování na polici. Nábytek tv otočná deska: ocel s černým povrstvením - Materiál: Kuličkový výtah ocel.
ZnačkaGedotec #ad
VýrobceGedoTec® #ad
Hmotnost0.11
Číslo díluGedo-103358821

5. Tyenaza

#ad

Otočný talíř otočný talíř otočný podstavec k sezení o 360° otočný Lazy Susan Ložisko Otočná galvanizovaná ocel pro kuchyňské skříně s počítadlem TV psací stůl Turntable Bearing stříbrný 4 palce

#ad
Tyenaza #ad - Jemné otáčení – dráha kuličkového ložiska pro rovnoměrnou rotaci. Dvě montážní desky – otočný talíř se dvěma montážními deskami, jedna pro připevnění druhé, otočná. Z pozinkovaného ocelového plechu - kov otočná otočná deska z pozinkované oceli, povrch s pozinkovaným povrchem, odolný proti korozi a nerez.

155 * 155mm*0, 8 mm / 6 * 6 *5/16 palců; silver 4 in size: cca 95 × 95 mm × 0, 5x2cm / 6, 5x15, 8 mm. Naše otočné ložisko má hlubší oběžnou dráhu, aby se koule mohly pohybovat efektivně a hladce. Iroké spektrum použití – otočný talíř ideální pro rohové skříně, stojany na noviny, dortové dekorace, květinové aranžmá, kaleidoskopy, servírovací talíře, popové displeje, otočné talíře na televizi a počítačový monitor, filmové plakáty, otočné talíře, otočné hrací dózy atd.

Variety of sizes to choose from. Black 6in size: cca 15, 1x6. 19, 7 x 19, 7 x 2 cm.
ZnačkaTyenaza #ad
VýrobceTyenaza #ad
Výška0.31
Délka3.74
Hmotnost0.26
Šířka3.74
Číslo díluTyenazaar4fdxgbcp
Modelka3

6. WUDQIJI

#ad

WUDQIJI Drehlager 2 Stück 4 in 360 Grad Drehteller Kugellager Drehbeschlag Drehteller Drehplatte Drehscheibe Schwenkplatte Drehteller Kugellager mit Schrauben für TV Rack Schreibtisch Esstisch

#ad
WUDQIJI #ad - Leichtgängige rotation, keine geräusche, hohe Stabilität, die Kugel in der Mitte des Drehlagers gewährleistet einen effizienten Betrieb. Kann um 360° frei gedreht werden und hält mit einer Tragfähigkeit von bis zu 30 kg viel Druck aus.

Geeignet für drehbare regale für eckschränke, stühle, drehbare bücherregale für den Heimwerker, regale für filmplakate, Zeitungsständer, Bürodrehstühle, quadratische, hölzerne Tabletts oder Kisten, tische in Restaurants, runde, drehbare Musikboxen, Computermonitore, Barhocker, usw. Hergestellt aus verzinktem stahl mit verzinkter Oberfläche für Rostbeständigkeit, Korrosionsbeständigkeit, Robustheit und guten Halt. Insgesamt 2 drehlager mit 16 schrauben und eine kraftvolle 360°-Drehung erfüllen die Anforderungen an die Flexibilität des Drehtisches.
ZnačkaWUDQIJI #ad
VýrobceWUDQIJI #ad
Výška0.71
Délka3.7
Šířka3.27
Číslo díluHJB-90230301123
Modelka230301123

7. Jenngaoo

#ad

Otočná deska o velikosti 6 palců čtvercová plná kuličková ložiska otočné ložisko o 360 stupňů talíř s kuličkovými ložisky univerzální otočný talíř otočný kotouč pro TV regál, psací stůl, kuchyň, zobrazovací regál – 155 mm

#ad
Jenngaoo #ad - Velikost je široká 6 palců a tloušťka 5/16 palce pro pevnost a trvanlivost. Kontaktujte nás pro výměnu nebo vrácení peněz. Kvalitní - naše otočná deska je vyrobena z vysoce kvalitní pozinkované oceli, je povrchově pozinkovaná, odolná proti korozi a nerezavějící a splňuje funkci zátěžového zatížení.

Vlastnosti - naše sada ložisek otočných desek má dvě montážní desky, jednu pro upevnění na stabilní povrch a jednu pro zajištění otočného talíře. Nabízíme přátelskou a snadno dostupnou podporu. Záruka - pokud máte problémy s naším gramofonem, můžete se na nás obrátit s produktem JENNGAOO. Všechny naše otočné talíře na kolotoč používají 1/4 palcové kuličky pro efektivní provoz a maximální stabilitu mechanismu.

Konstrukční koncept - otočné ložisko má hlubší kuličkovou dráhu, aby se kuličky mohly efektivně a plynule pohybovat. Iroké možnosti použití – otočný talíř se výborně hodí pro otočné regály v rohových skříních, filmový plakát, displeje Po-p, kaleidoskopy pro otočné stoly, stojan na noviny, gramofony pro televizní a počítačové monitory, stolní desky, dekorace na koláče, květinové aranžmování, otočné hrací hodiny atd.
ZnačkaJenngaoo #ad
VýrobceJenngaoo #ad
Výška0.31
Délka6.1
Hmotnost0.53
Šířka6.1
Číslo díluJenngaoo8ws9fykmba

8. Linel

#ad

Otočný talíř – 4" čtvercový otočný otočný talíř kovový Lazy Susan sklad, otočný talíř otočný o 360 stupňů pro TV regál, psací stůl

#ad
Linel #ad - Systém přesných kuličkových ložisek nabízí dlouholetou tichý provoz a extrémně rovnoměrné otáčení stisknutím tlačítka. Otočení o 360 stupňů, vynikající hladkost, jednoduché a pohodlné používání. Se dvěma montážními deskami, jedna pro připevnění jednoho jiného otočného otočení. Ideální pro kuchyňské skříně, nádoby na květiny, servírovací desky na stůl a velké stolní desky atd. Vyrobeno z pozinkované oceli, povrchově pozinkované, odolné proti korozi a korozi.
ZnačkaLinel #ad
VýrobceLinel #ad
Výška0.31
Délka3.74
Hmotnost0.26
Šířka3.74
Číslo díluLinel3itykuoxr1

9. XJYHUE

#ad

XJYHUE Otočné ložisko otočné kování 4 palce kulatá otočná deska, otočné kování o 360° otočný talíř, otočný talíř pro kuličková ložiska kov otočné kování židle otočná deska pro TV nábytek, kuchyň,

#ad
XJYHUE #ad - Vysoce kvalitní materiál: rotační ložisko je vyrobeno z vysoce kvalitní, trvanlivé oceli s pozinkovaným povrchem pro vyšší odolnost proti korozi a dlouhou životnost. Plně krycí design s masivními ocelovými kuličkami umožňuje flexibilní a tiché otáčení.

Pojízdná dráha kuličkového ložiska vydrží značný tlak, aniž by se deformovala nebo zlomila. Naše velké válcové ložisko má hlubší kuličkový sedlový kroužek, který umožňuje efektivní a bezproblémovou manipulaci s kuličkami. Robustní materiál: vyrobeno z pozinkovaného plechu, má dlouhou životnost a lze jej otáčet o 360°. Mezi horní a spodní deskou se nachází dostatek kuliček, které umožňují otáčení o 360 stupňů na mazané kluzné liště pro uspokojení vašich každodenních potřeb.

Iroké spektrum použití: vhodné pro výstavní regály, televizní podstavce, otočné stoly, rotující regály na boty, otočné kancelářské židle, autosedačky, barové gramofony a další. Funkce otočného ložiska s flexibilním rotujícím kotoučem. Flexibilní otáčení o 360°: kuličkové ložisko umožňuje plynulé otáčení.
ZnačkaXJYHUE #ad
VýrobceXJYHUE #ad
Číslo díluXJY2310AJY030

10. XJYHUE

#ad

Otočné ložisko otočné kování 4 palce čtvercová otočná deska, XJYHUE Otočné kování o 360° otočný talíř, stupeň otočný talíř kuličkové ložisko kov otočné kování židle otočná deska pro TV nábytek,

#ad
XJYHUE #ad - Mezi horní a spodní deskou se nachází dostatek kuliček, které umožňují otáčení o 360 stupňů na mazané kluzné liště pro uspokojení vašich každodenních potřeb. Plně krycí design s masivními ocelovými kuličkami umožňuje flexibilní a tiché otáčení.

Pojízdná dráha kuličkového ložiska vydrží značný tlak, aniž by se deformovala nebo zlomila. Iroké spektrum použití: vhodné pro výstavní regály, otočné kancelářské židle, autosedačky, rotující regály na boty, otočné stoly, televizní podstavce, barové gramofony a další. Flexibilní otáčení o 360°: kuličkové ložisko umožňuje plynulé otáčení. Robustní materiál: vyrobeno z pozinkovaného plechu, má dlouhou životnost a lze jej otáčet o 360°.

Vysoce kvalitní materiál: rotační ložisko je vyrobeno z vysoce kvalitní, trvanlivé oceli s pozinkovaným povrchem pro vyšší odolnost proti korozi a dlouhou životnost. Funkce otočného ložiska s flexibilním rotujícím kotoučem. Naše velké válcové ložisko má hlubší kuličkový sedlový kroužek, který umožňuje efektivní a bezproblémovou manipulaci s kuličkami.
ZnačkaXJYHUE #ad
VýrobceXJYHUE #ad
Číslo díluXJY2310AJY029