Top 10 WENKO WC Sitz – Customers’ Most-Loved Home & Kitchen

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WENKO

#ad

WC sedátko, WC sedátko s, WC sedátko, víko na záchod s automatickým sklápěním včetně motivu oválné termoplastové víko na záchod, WENKO Baltic WC sedátko s automatickým sklápěním snadná montáž

#ad
WENKO #ad - Ištění mezi závěsy je tak velmi snadné. Díky tomu jsou záchodové brýle velmi odolné a mají dlouhou životnost. Přídavná gumová vložka, která se upevňuje na víku, zabraňuje nepříjemnému sklouznutí.

Sedadlo je vyrobeno z velmi odolného termoplastu. Díky integrované automatické sklápění easy-close se minimalizuje nepříjemné zvuky. A protože je zcela bez pórů, stanovuje výjimečná měřítka i z hygienického hlediska. Dokonce i po letech používání neztrácí termoplast žádnou zářivost. S hygienickým upevněním fix-clip lze wc sedátko kdykoli sundat shora a znovu nasadit. Závěsy z nerezové oceli s dlouhou životností zajišťují pevné držení. Stačí lehké poklepání a wc sedátko s automatickým sklápěním se zavírá jemně a tiše. Tento nerozbitný tvrdý plast má extrémně tvrdý povrch.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceWENKO #ad
Výška0.99
Délka14.96
Hmotnost4.3
Šířka11.02
Číslo dílu24081800
Modelka24081800

2. WENKO

#ad

WC sedátko, WENKO WC sedátko Varoni s automatickým sklápěním snadná montáž, víko na záchod s automatickým sklápěním v bílé barvě duroplast oválné víko na záchod WC sedátko, záchodové prkénko s

#ad
WENKO #ad - A protože je zcela bez pórů, stanovuje výjimečná měřítka i z hygienického hlediska. S hygienickým upevněním fix-clip lze wc sedátko kdykoli sundat shora a znovu nasadit.

Tento nerozbitný tvrdý plast má extrémně tvrdý povrch. Díky tomu jsou záchodové brýle velmi odolné a mají dlouhou životnost. Stačí lehké poklepání a wc sedátko s automatickým sklápěním se zavírá jemně a tiše. Přídavná gumová vložka, která se upevňuje na víku, zabraňuje nepříjemnému sklouznutí. Duroplast neztrácí žádnou zářivost ani po letech používání. Ištění mezi závěsy je tak velmi snadné. Závěsy z nerezové oceli s dlouhou životností zajišťují pevné držení. Díky integrované automatické sklápění easy-close se minimalizuje nepříjemné zvuky. Sedadlo je vyrobeno z velmi odolného duroplastu.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceWENKO #ad
Výška0
Délka17.52
Hmotnost4.85
Šířka13.78
Číslo dílu24079800
Modelka24079800

3. WENKO

#ad

Toaletní brýle z recyklovatelného termoplastu, 37 × 44,5 cm, WC sedátko s automatickým sklápěním, pro jemné zavírání víka, bílé, WENKO WC sedátko Ostuni, zatížení 300 kg, WC víko s Easy-Close

#ad
WENKO #ad - Rozsah dodávky: 1 x wc sedátko ostuni, 5 cm / vzdálenost upevnění – 7–17, 5 × 29, 5 cm / vnější kroužek – 37 x 45 cm / vnitřní kroužek – 23, vč. Vyrovnávací podložky na stěnu a upevňovacího materiálu, wc sedátko s automatickým sklápěním značky WENKO, rozměry Š x H: Víko – 37 x 44, 5 cm.

Klasické wc sedátko: wc sedátko je vyrobeno z kvalitního a hygienického termoplastu a má klasický oválný tvar víka, takže je zaručen příjemný komfort sezení, nosnost 300 kg je laboratorně potvrzena. Snadná montáž a čištění: praktické 1 tlačítko fix-clip hygiene upevnění z nerezové oceli je rychle připevněno, neklouže a snadno se čistí, protože celé sedadlo je možné odepnout a nacvaknout.

Dlouhá životnost a odolnost: wc brýle jsou vyrobeny z termoplastu, materiál má dlouhou životnost a lze jej čistit měkkým hadříkem, kromě toho jsou kompletně recyklovatelné, což je výhoda z hlediska životního prostředí. Praktická doplňková funkce: hlasité odbočení víka patří díky jemnému, integrovanému sklápěcímu automatice Easy-Close minulosti, víko toalety se jemně a tiše samo uzavře a navíc zabraňuje sevření prstů nebo oblečení.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceWENKO #ad
Výška0.04
Délka17.52
Hmotnost0.93
Šířka14.57
Číslo dílu24516100
Modelka24516100
Záruka2 roky výrobce.

4. WENKO

#ad

Z antibakteriálního duroplastu, stabilní víko na WC nosnost až 350 kg, WENKO WC sedátko Gubbio, bílé, hygienické WC sedátko s automatickým sklápěním, upevnění fix-Clipem

#ad
WENKO #ad - Praktická doplňková funkce: hlasité odbočení víka patří díky jemnému, integrovanému sklápěcímu automatice Easy-Close minulosti, víko toalety se jemně a tiše samo uzavře a navíc zabraňuje sevření prstů nebo oblečení. Dlouhá životnost a antibakteriální: wc brýle jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu odolného proti poškrábání, jsou nerozbitné a díky svému hygienickému povrchu z antibakteriálního duroplastu jsou ideální také pro veřejné toalety.

Wc sedátko se vyznačuje vysokou nosností až 350 kg. Klasické wc sedátko: wc sedátko gubbio značky wenko je vyrobeno z kvalitního a hygienického duroplastu a má klasický oválný tvar víka, takže je zaručen příjemný komfort sezení. Rozsah dodávky: 1 x wc sedátko gubbio, 5 cm / vnitřní kroužek - 22, 5 cm / vzdálenost upevnění - 8, 5 – 18, 5 cm / vnější kroužek - 37 x 44, vč.

Vyrovnávací podložky na stěnu a upevňovacího materiálu, 5 x 28, wc sedátko s automatickým sklápěním značky WENKO, rozměry Š x H: Víko - 37 x 44, 5 cm. Snadná montáž a čištění: praktické 1 tlačítko fix-clip hygiene upevnění z nerezové oceli je rychle připevněno, neklouže a snadno se čistí, protože celé sedadlo je možné odepnout a nacvaknout.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceWENKO #ad
Výška0
Délka17.52
Hmotnost7.42
Šířka14.57
Číslo dílu22883100
ModelkaWK22883
Záruka2 roky výrobce.

5. WENKO

#ad

Mehrfarbig, High Gloss Oberfläche, aus bruchstabilem Thermoplast, Maße B x T: 36,5 x 45 cm, WENKO Premium WC-Sitz Beach, Toilettendeckel mit Absenkautomatik

#ad
WENKO #ad - Akzente setzen: der mehrfarbige hochglanzdruck auf dem Klodeckel macht den WENKO Toilettensitz aus hochwertigem und recyclebarem Thermoplast zum dekorativen Highlight in jedem Bad und WC. Schnell montiert: die rostfreie 1-knopf fix-Clip Hygiene Edel-Stahl-Befestigung lässt sich im Handumdrehen aufstecken und wieder abnehmen, was das Montieren zum Kinderspiel macht.

Hygienisch: durch die spezielle befestigung wird die Reinigung von Sitz und WC extrem erleichtert, die bruchsichere und kratzfeste Oberfläche von Klodeckel und Klobrille bieten zusätzliche Hygiene. Easy close: der premium wc sitz beach hat einen absenkbaren Toilettendeckel, der sich sanft und leise von selbst schließt und somit lautes Zuknallen verhindert und zusätzlich Kinderhände schützt.

Details: wenko premium toilettensitz beach mit absenkautomatik, thermoplast, maße b x t: deckel – 36, 5 x 45 cm / Außenring – 36, toilettendeckel mit mehrfarbigem high-gloss-ausdruck, 5 x 29 cm / Innenring – 22, 5 x 45 cm / Befestigungsabstand - 8-17, 5 cm.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceWENKO #ad
Výška2.36
Délka18.31
Hmotnost3.93
Šířka15.16
Číslo díluWK1563
ModelkaWK23533
Záruka2 year manufacturer.

6. WENKO

#ad

Víko na záchod s automatickým sklápěním v bílé barvě oválné termoplastové víko na záchod, WC sedátko, WC sedátko s, WENKO Tavola WC sedátko s automatickým sklápěním snadná montáž, WC sedátko

#ad
WENKO #ad - Sedadlo je vyrobeno z velmi odolného termoplastu. Tento nerozbitný tvrdý plast má extrémně tvrdý povrch. Závěsy z nerezové oceli s dlouhou životností zajišťují pevné držení.

Dokonce i po letech používání neztrácí termoplast žádnou zářivost. A protože je zcela bez pórů, stanovuje výjimečná měřítka i z hygienického hlediska. Díky integrované automatické sklápění easy-close se minimalizuje nepříjemné zvuky. Ištění mezi závěsy je tak velmi snadné. S hygienickým upevněním fix-clip lze wc sedátko kdykoli sundat shora a znovu nasadit. Stačí lehké poklepání a wc sedátko s automatickým sklápěním se zavírá jemně a tiše. Přídavná gumová vložka, která se upevňuje na víku, zabraňuje nepříjemnému sklouznutí. Díky tomu jsou záchodové brýle velmi odolné a mají dlouhou životnost.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceWENKO #ad
Výška14.37
Délka17.72
Hmotnost3.73
Šířka14.37
Číslo dílu24080800
Modelka24080800

7. WENKO

#ad

Bílé, z antibakteriálního duroplastu, stabilní víko na WC nosnost až 350 kg, hygienické WC sedátko s automatickým sklápěním, WENKO WC sedátko Rieti, upevnění fix-Clipem

#ad
WENKO #ad - Praktická doplňková funkce: hlasité odbočení víka patří díky jemnému, integrovanému sklápěcímu automatice Easy-Close minulosti, víko toalety se jemně a tiše samo uzavře a navíc zabraňuje sevření prstů nebo oblečení. Wc sedátko má nosnost maximálně 350 kg.

Snadná montáž a čištění: praktické 1 tlačítko fix-clip hygiene upevnění z nerezové oceli je rychle připevněno, neklouže a snadno se čistí, protože celé sedadlo je možné odepnout a nacvaknout. Klasické wc sedátko: wc sedátko je vyrobeno z kvalitního a hygienického duroplastu a má klasický oválný tvar víka, takže je zaručen příjemný komfort sezení. Vyrovnávací podložky na stěnu a upevňovacího materiálu, 5 cm / vzdálenost upevnění - 8, rozměry Š x H: Víko - 37 x 44, 5 cm.

Dlouhá životnost a antibakteriální: wc brýle jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu odolného proti poškrábání, jsou nerozbitné a díky svému hygienickému povrchu z antibakteriálního duroplastu jsou ideální také pro veřejné toalety. Rozsah dodávky: 1 x wc sedátko rieti, wc sedátko s automatickým sklápěním značky wenko, 5 cm / vnější kroužek - 37 x 44, 5 cm / vnitřní kroužek - 22, 5 x 28, 5 – 18, vč.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceWENKO #ad
Výška0.04
Délka17.52
Hmotnost7.36
Šířka14.57
Číslo dílu22882100
Modelka22882100
Záruka2 roky výrobce.

8. WENKO

#ad

WENKO WC sedátko Sindia, z nerozbitného duroplastu, bílé, s nosností 300 kg s automatickým sklápěním Easy-Close a hygienickým upevněním 1 knoflíkem Fix-Clip z ušlechtilé oceli, 36,5 x 46,5 cm

#ad
WENKO #ad - 19cm cm cm. Upevnění z nerezové oceli se pomocí gumové vložky upevňuje na keramiku, dodatečné nárazníky s postranními, extra stabilními držáky zabraňují sklouznutí. Zatížitelné wc sedátko: wc sedátko sindia od wenko v klasické bílé se vyznačuje vysokou nosností a odolným materiálem.

Nerozbitné wc sedátko je opatřeno automatickým sklápěním Easy-Close, pomocí které víko jemně zavírá. Jediným stisknutím tlačítka lze sedátko pro účely čištění opět uvolnit a zpřístupnit tak i jinak těžko přístupná místa. Nosnost až 300 kg, sedátko s automatickým sklápěním vydrží více než mnoho jiných toaletních sedátka. Před případným poškrábáním na stěně chrání nástěnný nárazník, který je součástí dodávky. Robustní kvality: celá konstrukce sanitární potřeby je vyrobena z duroplastu odolného proti poškrábání.

Optimální rozměry: wc sedátko se hodí na všechny běžné toalety. Tak máte maximální hygienickou bezpečnost. Zatížitelnost je testována v akreditované laboratoři. Vzdálenost otvorů je minimálně 9 cm a max. Víko měří Š x v: 36, 5 x 46, 5 x 28, 5 cm, 5 cm otvor má rozměry Š x v: 22, 5 x 45, wc sedátko má rozměry Š x v: 36, 5 cm a výška WC sedátka činí 5 cm.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceWENKO #ad
Výška0
Délka18.31
Hmotnost6.83
Šířka14.37
Číslo dílu25117100
Modelka25117100

9. WENKO

#ad

Z antibakteriálního duroplastu, s hygienickým upevněním, WENKO WC sedátko samos bílé, hygienické toaletní prkénko s automatickým sklápěním

#ad
WENKO #ad - Rozsah dodávky: 1 x wc sedátko samos bílé, 5 cm / vnitřní kroužek - 23 x 28 cm / vzdálenost upevnění - 9, 5 x 44, wc sedátko s automatickým sklápěním od WENKO, 5 cm / hmotnost: 1, 5-19 cm / vnější kroužek - 37, rozměry Š x H: víko - 37, vč.

Praktická dodatečná funkce: hlučné hlavy víka patří díky jemné, integrovanému automatickému sklápění minulosti, víko na WC se pomalu a tiše zavírá a navíc zabraňuje připnutí prstů nebo oblečení. Stylový design: klasický oválný tvar víčka víčka víčka na toaletě zaručuje příjemný komfort sezení a je vyroben z kvalitního, mimořádně odolného a hygienického duroplastu v bílé barvě. Upevňovacího materiálu, 5 x 41, 9 kg.

Jednoduchá montáž a čištění: praktické upevňovací klipy hygienické upevnění z nerezové oceli neklouže a rychle se opět sejme a zacvakne, takže je umožněno obzvlášť hygienické a snadné čištění. Dlouhá životnost a antibakteriální: wc prkénko je vyrobeno z mimořádně odolného materiálu, je nerozbitné a díky hygienickému povrchu z antibakteriálního duroplastu je také ideální pro veřejné toalety.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceWenko #ad
Výška3.94
Délka14.76
Hmotnost4.5
Šířka17.52
Číslo dílu21903100
Modelka21903100
Záruka2 year manufacturer.

10. WENKO

#ad

Motiv jaka, víko toalety s automatickým sklápěním, nerozbitný, recyklovatelný termoplast, 36,5 x 45 cm, rychlé upevnění z nerezové oceli, WENKO WC sedátko jak s vysokým leskem

#ad
WENKO #ad - Hygienické: díky speciálnímu upevnění je čištění sedadla a wc extrémně snadné, povrch záchodových víček a záchodových brýlí odolný proti prasknutí a poškrábání poskytují dodatečnou hygienu. Automatické sklápění easy close: wc sedátko má sklopné víko na toaletu, které se jemně a tiše samo uzavře a zabraňuje tak hlasitému praskání a navíc chrání dětské ruce.

Lesklé akcenty v koupelně: vícebarevný vysoce lesklý tisk na víku dělá z toaletního prkénka WENKO z vysoce kvalitního a recyklovatelného termoplastu dekorativní prvek v každé koupelně a na toaletě. Rychlá montáž: nerezové upevnění s 1 knoflíkem fix-Clip Hygiene ušlechtilé oceli lze obratem ruky nasadit a opět sundat, což usnadňuje montáž.

Detaily: wenko wc sedátko yak s automatickým sklápěním, 5 x 45 cm / vnější kroužek – 36, rychlé upevnění z ušlechtilé oceli, 5 x 45 cm / vzdálenost upevnění – 8-17, 5 x 29 cm / vnitřní kroužek – 22, rozměry Š x H: Víko – 36, termoplast, víko toalety s vícebarevným výrazem vysokého lesku, 5 cm.
ZnačkaWENKO #ad
VýrobceWENKO #ad
Výška3.94
Délka15.16
Hmotnost3.42
Šířka17.72
Číslo dílu24644100
ModelkaWenko
Záruka2 roky výrobce.