Top 6 Idefix Kostüm – Kostýmy pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Chaks

#ad

Idefix Kostüm Hund aus Asterix und Obelix für Erwachsene 190 cm Größe XL Tierkostüm Fasching

#ad
Chaks #ad - Wie auch beim comic-Hund ist der Brustbereich mit zotteligem Plüsch verarbeitet. Overall mit Kapuze. Er ist ein ausgezeichneter wachhund, den hund von Obelix, kann römer nicht ausstehen und erobert Herzen im Sturm: verwandeln Sie sich in den treuen Idefix, und erobern Sie ebenfalls die Herzen auf der Faschingsparty.

Die niedlichen ohren stehen dank innen vernähtem Draht perfekt und können auch in verschiedene Stellungen gedreht werden. Das hundekostüm für erwachsene besteht aus einem flauschig weichen plüsch-overall mit angenähter Kapuze. Lieferung: 1-tlg. Ein front-reißverschluss erleichtert das An- und Ausziehen. Idefix kostüm hund aus asterix und Obelix für Erwachsene 190 cm Größe XL.

Material: 100% polyester | Pflege: Handwäsche. Typisch terrier darf der kleine Bart nicht fehlen. Auf der rückseite befindet sich ein kleines, weißes Schwänzchen mit schwarzer Spitze. Mit dem original Lizenzkostüm Idefix gar kein Problem! Highlight und absoluter wiedererkennungsfaktor ist ohne frage das wunderschöne Gesicht des Terriers. Die schwarzen knopfaugen sind aufgestickt, die schwarze Nase ist aus weichem Samt gearbeitet.
ZnačkaChaks #ad
VýrobceChaks #ad
Záruka0

2. FIESTAS GUIRCA

#ad

FIESTAS GUIRCA Kostým keltský druid kněz dospělí

#ad
FIESTAS GUIRCA #ad - Zboží je vyrobeno ze 100% polyesteru. Perfektní kosmus pro magické momenty! kostým druid se skládá z bílé tuniky s modrým páskem a dlouhého červeného pláště. Všechny výrobky jsou zasílány z Německa, pozor na poskytovatele Dálného východu! Materiál: 100% polyester. Vyobrazená paruka není součástí dodávky. Příslušenství a doplňky najdete v našem obchodě. Jedná se o výrobek z kategorií kostýmů pro dospělé, pohádky a Vánoce.
ZnačkaFIESTAS GUIRCA #ad
VýrobceFiestas Guirca #ad
Výška0.79
Délka1.18
Šířka0.39
Číslo dílu84864
Modelka84864

3. Chaks

#ad

140 cm, Chaks – cs805301/140 – Kostým – Kostým Licence Asterix 9dílný

#ad
Chaks #ad - Pružný knír. Meč, z pevné pěnové hmoty. Prezentováno ve své úložné tašce k zavěšení. Láhev na pití z polstrované látky. Rozsáhlá paleta se skládá z tílka, kalhot, láhve na pití, opasku, pochvy, helmy, návleku, kníru a meče.100% polyester.
ZnačkaChaks #ad
VýrobceChaks #ad
Výška25.59
Délka15.75
Hmotnost0.79
Šířka1.97
Číslo díluCS805301/140
ModelkaCS805301/140

4. Krause & Sohn

#ad

Krause & Sohn Majestix kostým náčelníka pro pány z Asterix & Obelix vel. M-XL licenční kostým X-Large

#ad
Krause & Sohn #ad - Na helmě jsou našity charakteristické copánky šéfa. A co by byl kmenový vůdce jen bez helmy? pokrývka hlavy samozřejmě nesmí chybět.

Modré a černě pruhované kalhoty jsou přišité k horní části a outfit funguje jako overal. Tričko s dlouhým rukávem přesvědčí příjemným komfortem při nošení. Polstrovaná helma je stříbrná a má našité malé kulaté nýty z látky. Pánský kostým náčelníka Majestix z Asterix & Obelix vel. Majestixovou postavu získá budoucí nositel díky všité obrubě v oblasti břicha. Materiál: 100% polyester - péče: Ruční praní. Xl. Dodávka: 6dílná overal horní díl s kalhotami, pásek, přehoz, helma s copánky, knír a pár převlékacích bot.
ZnačkaKrause & Sohn #ad

5. Chaks

#ad

Chaks – Kostým – Kostým Asterix 9dílný

#ad
Chaks #ad - M. Kouzelný lektvar, meč a helma: 100% plast, zbytek: 1. Horní díl kalhoty opasek 2 návleky na boty helma vous kouzelný lektvar meč.
ZnačkaChaks #ad
VýrobceChaks #ad
Výška23.62
Délka15.75
Hmotnost1.1
Šířka3.94
Číslo díluCS964193/M
ModelkaCS964193/M

6. tectake

#ad

Tectake Pánský kostým dressforfun Gaius Julius Caesar | Dlouhá Toga | integrovaná šerpa se zlatým lemem | pásek v pase | vavřínový věnec čelenka do vlasů XXL | č. 300470

#ad
tectake #ad - Bílá, dlouhá toga // integrovaná červená šerpa se zlatým lemem // zlaté lemování na límci, pohodlná, rukávech a lemu. K outfitu patří navíc zlatý vavřínový věnec v lesklém vzhledu, se zlatou bordurou v brokátovém vzoru na límci, materiál: 100% polyester.

Lidé na párty vás budou oslavovat. Vylezte na trůn v pátém ročním období, jako renomovaný římský státník a diktátor. Ervený opasek se zlatou bordurou // Zlatý vavřínový věnec do vlasů. Tip: možná by i vaši přátelé chtěli znovu oživit starý Řím? vydejte se půvabně jako slavný triumvirát Gaius Julius Caesar, Pompeus a Crassus do masopustního smýšla. Ale dejte si pozor před Caesarovým vrahem Brutusem.

Dobývejte Galie v masopustu na nové. Skvělý a silný outfit pro karnevalový čas. S pánským kostýmem gaius julius caesar projdete masopust jako slavný polní pán a vládce římské říše. Pánský kostým gaius julius caesar se skládá z bílé togy v žerzejovém vzhledu, rukávech a lemu. Toga má našitou červenou šerpu se zlatým lemem a nádherný červený opasek s našitou zlatou bordurou a suchým zipem.
Značkatectake #ad
VýrobceTecTake #ad
Číslo dílu900056
Modelka900056